Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 4 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

4 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Son koşusunda içeriden yol bulmaya çalışırken önü kapanan ve hiçbir şansı kalmayan BEDDISH(1) iyi hazırlıklarıyla ve rakiplerinin bir süredir start almamasıyla çok şanslı, alternatif bankomdur. 2 aydır koşmamasına rağmen yeterli hazırlıkları ve ilk koşusundaki iyi görüntüsüyle PERSHING(7) rakibidir.

2.Ayak: SABRİNİN ATI(1) bugüne kadar beş yarış koştu ancak hala start problemini çözemediler. Tüm koşularında en az iki boy startta kaldı. Bugüne kadar grup koşularda görmememizin nedeni de bu olabilir. Bugün 2 boy startta kalsın razıyım. Diğer ayakları kalabalık geçebilmek için güveneceğim, bankom.

3.Ayak: Handikap 15 dişilerin koşusu. Süpriz olur diye bağırıyor koşu resmen. İmkanı olanların bu ayağı kapatmasını tavsiye ederim. AYSELTAY(10)'ın son koşusunu çok beğendim. Çok daha uygun bir grupta start alacak olmasıyla favorim. RED QUEEN(2) 50 kiloyla koştuğunda bile bana ecel terleri döktürdü. Bir kere istenilen sprintini atabildi o da bu mesafede bu pistte. 60 kilonun altından kalkabilir ve sprintini kısaltabilirse uygun grupta etkili bir koşu gelebilir. ZELENİKA(9) uygun kilosuyla devreye girebilir. BENGUN(4), HÜRKUŞ(7), QUICK STEP(5) ve GÖZDECAN(6) ihmale gelmez. Daha sonra hepsi.

4.Ayak: BY RA(2) çok formda olsa da rakipleri çok sert bu sefer. ŞAHİNOĞLU(5) ve SERTTAŞ(4) grubun üstünde iki safkan. CAMELOT(1) nihayet Adana'da kazanıp geldi. ES ES RUNNER(3)'ın son durumunu merak ediyorum. Sonuç olarak hepsi.

5.Ayak: UÇARER(1) bu form durumundayken kaybedene kadar tek yazmaya devam edeceğim.

6.Ayak: Günün süprize müsait iki koşusundan biri de burası. Burada da arap dişilerin handikap mücadelesi olacak, mesafe de kısa. Hiç bir safkanı birbirinden ayırmadan hepsini yazacağım.

Altılı Şablonum

1.ayak:1//7

2.ayak:1 tek

3.ayak:10,2,9,4,7,5,6//8,3,1

4.ayak:2,5,4,1,3

5.ayak:1 tek

6.ayak:5,7,6,1,4,10,14,11,12,13,9,3,2

Herkese bol şans...

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barışçı

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Barışçı ilk ayak BEDISH bende de tek çıkıyor

starchild
Üye
starchild

Mrb arkadaşlar herkese bol şans…. Benim yaptığım çalışmalarımda UÇARER ve BY RA tek çıkıyor.

Onbasi
Üye
Onbasi

başta barış bey olmak üzere hepinize ve kendime bol şanlar diliyorum naçizane ankara kuponum tahminen 15 20 lira verecek çoooook cılız görünen bir program bu neden le misli de deneyeceğim :D

1. ayak: hepsi
2. ayak: 1
3. ayak: 1,2,4,6,8,10
4. ayak: 2
5. ayak: 1
6. ayak: 1,5,7
*** kupon bedeli 10,08 tldir
MİSLİ KUPON İSE

1. AYAK: HEPSİ
2 AYAK: 1
3. AYAK: 8
4. AYAK: 2
5. AYAK:1
6. AYAK: 7
*** 60 KURUŞLUK KUPONDUR

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

İlk ayak 1 de çok kötü koştu nerde ilk yarışı nerde bu yarışı

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...