Ana Sayfa / Tahminler / 31 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

31 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1 - GREY CORAL uygun mesafede uygun rakipler yanında kazanacak gibi gözüküyor. Rakip arayanara 9 - DIAMOND FLAME ve 6 - EL CONQUERADOR öneririm.

2.AYAK: Tahminen geleneksel bültenlerin bankosu ya da favorisi çıkacak olan 5 - KIRBULUT öne çıkıyor. Orijin olarak Baba Mevlüt ve Siyah Bulut ile tam kardeş. Koştuğu iki yarışta da 2 boy startta kalan isim İlk çim koşusunda 10. olurken son kum yarışında az farkla 2. oldu. Yarış kum olsa tek oynanabilirdi. Yeni koşu gören isimlerden 1 - AKSAKAL derecesi ile öne çıkıyor. 2. olmasına rağmen düzlük sprinti harika olan isim ilk koşusunda ustaca koştu. Şimdi daha iyi derece çıkaracaktır. Tecrübeli isimleri 1 - AKSAKAL'a güvenerek eklemeden 2 isimle burayı geçiyorum.

3.AYAK: 3 - FINESSE yumuşak çimde çok rahat kazanırken çok hızlı olmayan tempoda güzel bir derece çıkardı. Kuru pistte eksik koşmazsa ciddi rakiplerinin yanında favorim. Rakip sıralamam 5 - MANTICORE, 1 - AK DIMAOND, 2 - COPPERFIELD, 4 - HEYAMOLA.

4.AYAK: 10 - DİŞİ KURT, 7 - ŞEHLEVENT, 2 - ALTIN KRAL ve ilk defa çim pistte koşacak olmasına rağmen güze galoplarıyla BOZDAĞ oğlu 3 - BENYOĞUM sıralamam. Sürpriz beklediğim için kuponumda Hepsi olacak.

5.AYAK: I.İNÖNÜ Koşusunda 6 - WANETA yarın kale çıkacak ama 3 - DENİZCANIM son koşusunu kazanırken güzel bir derece çıkardı. Yarış biraz daha hızlı geçecek. Bu tempoda ne yapar kestiremiyorum ama kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK: 10 - METAL FIRTINASI, 1 - AĞAPERSEN, 5 - DENİZİM, 12 - SAADIN GÜCÜ, 15 - STROM GIRL ve 7 - GÜRGÜR BABA sıralamam.

Bol şanslar

ALTILIM

1
5-1
3 / 5-1-2-4
10-7-2-3 / H
6-3
10-1-5-12-15-7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Stefano
Üye
Stefano

Admin ilk ayakta yarışın nasıl gideceğini kestirebiliyor musun ? kim kaçar ,kim sprinte yatar ben kestiremedim,party lover lady beauty nin sprintlerini çok beğeniyorum ama yarışın gidişini kestiremedim

COMMANDANTE
Üye

Civanhan’ı atlamayın sayın arkadaşlar :)

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Admin…

Stefano
Üye
Stefano

Savaşçı naptın,ilk altılıyı nasıl kuralım =) ben kendi tuttuğum atlardan bahsedeyim ,ilk ayakta “kafkaslının” vakti geldi diyorum olmazsa “redentor”.. 2 ayak “fashitive” tek olabilir .. 3. ayak “uçan ve elanilim”ön planda olsa da “zengin kız” ı ben de beğendim..4 ayak için net birşey bulamadım açıkcası ..5.ayak “aksakal” tek olabilir ya da yanına kırbulut ekliycez 6. ayak hangisini çıkarsan patlama şansı var diyebilirim

Savasci
Üye
Savasci

Ben Erhanın sayfasında paylaştım kuponu baska kupon yapmayacam.ama son ayak manticore ve 2 ayakta yiğiter mutlaka ekle derim.

Savasci
Üye
Savasci

EL CONQUERADOR kazanmaya cok yakın..

silivrili
Üye

Bol şanslar Admin

Stefano
Üye
Stefano

1.) 1-2-3-5-6
2.)1-3-4-5-6-7
3.)4-5
4.)1 gray coral
5.)1-5
6.)1 ak diamond

7.2 tl ilk altılım böyle

Stefano
Üye
Stefano

3. ayak elanilim de var,unutmuşum yazmayı

Stefano
Üye
Stefano

deli eder bunlar insanı ya az daha zorlasan da alsan yarışı goldiniadis ne olur sanki =)

Savasci
Üye
Savasci

Hiç uyuşmamışız.)) sen benim kupona baktın mı?

Stefano
Üye
Stefano

Baktım baktım ama yatmadı aklıma =)

Stefano
Üye
Stefano

Yok arkadaş ya eşşek yakalayamıyorum ben yazmışım elanilimi at bir çeri bir dışarı bitiremedik gelemedi,sonra yine harçlık oluyo =)

Stefano
Üye
Stefano

Akın çok zorladı ama at sana rağmen gelecem dedi

Azor Ahai
Üye

Bugün nerden yatıcaz acaba şaşırt bizi :))

silivrili
Üye

silivrili
Üye

Admin kuponda ışık var mı:? :)

Stefano
Üye
Stefano

Gel de sinirlenme ya ,özcan napıyon arkadaş yarışın başından beri verdin ata sprinti sonlarda şişti

Savasci
Üye
Savasci

Şaşırdık mı.)))) HAYIR.

Stefano
Üye
Stefano

İlk altılım yattı ak diamond yüzünden gerçi yine geçilebilirdi de böyle de şişmezdi en azından, 5 lim devam ediyom waneta tek son ayak eşşek gelmezse zarar demektir =)

Stefano
Üye
Stefano

At iyi jokey iyi olunca risk yok

Stefano
Üye
Stefano

Tebrikler admin

Azor Ahai
Üye

5te kalan bi kupon daha :) hiç heyecan zevk alamaz oldum ilk yarı kaç gol atsamda maç sonu hüsran olacağını biliyorum tükenmişlik sendromundayım kurtulayım dönücem :)

Azor Ahai
Üye

tebrikler buarada 7li günüymüş bulan herkese iyi günde bahis oyunları dışında harcaması dileği ile

Stefano
Üye
Stefano

Benimki de sayılır mı sheva 40 lira verdim 5 liye 50 lira aldım =)

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.