Ana Sayfa / Tahminler / 31 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

31 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1 - GREY CORAL uygun mesafede uygun rakipler yanında kazanacak gibi gözüküyor. Rakip arayanara 9 - DIAMOND FLAME ve 6 - EL CONQUERADOR öneririm.

2.AYAK: Tahminen geleneksel bültenlerin bankosu ya da favorisi çıkacak olan 5 - KIRBULUT öne çıkıyor. Orijin olarak Baba Mevlüt ve Siyah Bulut ile tam kardeş. Koştuğu iki yarışta da 2 boy startta kalan isim İlk çim koşusunda 10. olurken son kum yarışında az farkla 2. oldu. Yarış kum olsa tek oynanabilirdi. Yeni koşu gören isimlerden 1 - AKSAKAL derecesi ile öne çıkıyor. 2. olmasına rağmen düzlük sprinti harika olan isim ilk koşusunda ustaca koştu. Şimdi daha iyi derece çıkaracaktır. Tecrübeli isimleri 1 - AKSAKAL'a güvenerek eklemeden 2 isimle burayı geçiyorum.

3.AYAK: 3 - FINESSE yumuşak çimde çok rahat kazanırken çok hızlı olmayan tempoda güzel bir derece çıkardı. Kuru pistte eksik koşmazsa ciddi rakiplerinin yanında favorim. Rakip sıralamam 5 - MANTICORE, 1 - AK DIMAOND, 2 - COPPERFIELD, 4 - HEYAMOLA.

4.AYAK: 10 - DİŞİ KURT, 7 - ŞEHLEVENT, 2 - ALTIN KRAL ve ilk defa çim pistte koşacak olmasına rağmen güze galoplarıyla BOZDAĞ oğlu 3 - BENYOĞUM sıralamam. Sürpriz beklediğim için kuponumda Hepsi olacak.

5.AYAK: I.İNÖNÜ Koşusunda 6 - WANETA yarın kale çıkacak ama 3 - DENİZCANIM son koşusunu kazanırken güzel bir derece çıkardı. Yarış biraz daha hızlı geçecek. Bu tempoda ne yapar kestiremiyorum ama kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK: 10 - METAL FIRTINASI, 1 - AĞAPERSEN, 5 - DENİZİM, 12 - SAADIN GÜCÜ, 15 - STROM GIRL ve 7 - GÜRGÜR BABA sıralamam.

Bol şanslar

ALTILIM

1
5-1
3 / 5-1-2-4
10-7-2-3 / H
6-3
10-1-5-12-15-7

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

40 yorum

 1. Admin ilk ayakta yarışın nasıl gideceğini kestirebiliyor musun ? kim kaçar ,kim sprinte yatar ben kestiremedim,party lover lady beauty nin sprintlerini çok beğeniyorum ama yarışın gidişini kestiremedim

  • İkisininde o keskin sprintleri atabilmesi için yarışın hızlı gitmesi lazım. Yarışta tavşanlık yapacak at yok. GREY CORAL kafayı alabilir gibi geliyor.

  • Ok o zaman ,şu ihtiyar kafamı karıştırdı kafayı alıp kaçarsa yarış karışır diye düşündüm

  • İhtiyar kumcu bir isim. Takibimde ayrıca, her yarış oynuyorum.

 2. COMMANDANTE

  Civanhan’ı atlamayın sayın arkadaşlar :)

 3. Savasci

  Bol şanslar Admin…

  • Tşk Svaşçı sanada bol şanslar

  • Savaşçı naptın,ilk altılıyı nasıl kuralım =) ben kendi tuttuğum atlardan bahsedeyim ,ilk ayakta “kafkaslının” vakti geldi diyorum olmazsa “redentor”.. 2 ayak “fashitive” tek olabilir .. 3. ayak “uçan ve elanilim”ön planda olsa da “zengin kız” ı ben de beğendim..4 ayak için net birşey bulamadım açıkcası ..5.ayak “aksakal” tek olabilir ya da yanına kırbulut ekliycez 6. ayak hangisini çıkarsan patlama şansı var diyebilirim

 4. Savasci

  Ben Erhanın sayfasında paylaştım kuponu baska kupon yapmayacam.ama son ayak manticore ve 2 ayakta yiğiter mutlaka ekle derim.

 5. Savasci

  EL CONQUERADOR kazanmaya cok yakın..

 6. silivrili

  Bol şanslar Admin

 7. 1.) 1-2-3-5-6
  2.)1-3-4-5-6-7
  3.)4-5
  4.)1 gray coral
  5.)1-5
  6.)1 ak diamond

  7.2 tl ilk altılım böyle

 8. Savasci

  Hiç uyuşmamışız.)) sen benim kupona baktın mı?

 9. Yok arkadaş ya eşşek yakalayamıyorum ben yazmışım elanilimi at bir çeri bir dışarı bitiremedik gelemedi,sonra yine harçlık oluyo =)

 10. Akın çok zorladı ama at sana rağmen gelecem dedi

 11. sheva

  Bugün nerden yatıcaz acaba şaşırt bizi :))

 12. Gel de sinirlenme ya ,özcan napıyon arkadaş yarışın başından beri verdin ata sprinti sonlarda şişti

 13. Savasci

  Şaşırdık mı.)))) HAYIR.

  • İlk altılım yattı ak diamond yüzünden gerçi yine geçilebilirdi de böyle de şişmezdi en azından, 5 lim devam ediyom waneta tek son ayak eşşek gelmezse zarar demektir =)

 14. At iyi jokey iyi olunca risk yok

 15. Tebrikler admin

 16. sheva

  5te kalan bi kupon daha :) hiç heyecan zevk alamaz oldum ilk yarı kaç gol atsamda maç sonu hüsran olacağını biliyorum tükenmişlik sendromundayım kurtulayım dönücem :)

 17. sheva

  tebrikler buarada 7li günüymüş bulan herkese iyi günde bahis oyunları dışında harcaması dileği ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir