izmir altili tahminleri

31 TEMMUZ 2016 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son koşusunu önemsemediğim en sevdiği pist ve mesafede start alacak olan 7-ANADOLU ASLANI sert rakiplerine rağmen bence bugün koşuyu lehine çevirmesini bilecektir. BANKOM.

2.AYAK: 2-TROPICAL STORM ve git gide form tutan 5-MOON BABY arasında geçmesini beklediğim bir yarış bunlara rakip olarak 1-BLOW THE WIND yazacağım.

3.AYAK: Gerek çalışma gerek orijin yönünden incelediğim taylar arasında 1-ÇAK TURBO’ya rakip olarak gördüğüm isimler Çalışkan ile anneden Darfur ile babadan kardeş olan 7-VİÇE ve en iyi çalışmaya sahip olan 3-ILIÇLIM.

4.AYAK: HARDRIDGE, FLY SO FREE gibi süratli safkanların yer aldığı bu koşuda yüksek temponun lehlerine olduğunu düşündüğüm 3-BABİ ve 5-FLAWLESS VICTORY arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

5.AYAK: Geldik bana göre günün en zor yarışına. Bütçeler dahilinde çok at yazılması gereken bir yarış. 5-AĞACEMAL‘i özellikle yazmanızı tavsiye ederim. Sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Verdiği aradan sonra iki yarış gören ve artık kıvama geldiğini düşündüğüm 4-YEŞİLLİ BEY favorim. Gününde olduğu zaman bu grubu geçebilecek 6-DOMDOM, aradan sonra bir yarış gören 2-GAUNOS Elazığ’dan gelen 14-PARLAN ve 10-CELOSH rakipleridir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7

2.AYAK: 3.5.1

3.AYAK: 1.7.3

4.AYAK: 3.5

5.AYAK: 5.1.14.2.3.4.7.6.8.9.13

6.AYAK: 4.6.2.14.10

KUPON TUTARI: 59.40 TL

Herkese bol şanslar.

Çıkan atların yerine yenileri yazılmış ve güncellenmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

silivrili

Bol şanslar Arda

emin

Abi 1.ayakta 7 yi tek geçmenin sebebi nedir

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x