31 Mayıs 2017 Beygir com İstanbul ve Elazığ Tahminleri

Beygir com Elazığ altılı tahminleri: 1.Koşu: Kum pistteki son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan OZİBEY (1) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startlarını ölçü almadığımız TAKIL BERİ (4), BÜRKAN (2) ve SEMETEY OĞLU (8) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Artan form durumuyla NEW ALAÇAT (5), son startındaki başarılı üçüncülüğüyle dikkat çeken ESENPOYRAZ (1), son yarışlarını ölçü almadığımız MASCHERANO (2) ve hafif kilo avantajıyla BAYRAMOGLU (8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: İyi bir form yakalamış olan ÖKSÜZKIZ (5), son yarışlarında beklenileni verememiş olan FAIR GIRL (3), son startını tabelada tamamlamış olan PERDİZ (6) ve etkili jokeyiyle SILA KHAN (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan TEKÇAPKAN (3) uyumlu jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken VAĞON (5), USBEY (4) ve YALNIZKARTAL (6) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki son startında çok rahat bir birincilik elde etmiş olan MİZGİNHAT (3) ve son koşularıyla dikkat çeken ATAÇ GIRL (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. GÜLŞİLAN (7) ciddi rakipleri olup ÇEKO (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan AIGAI (1) ilk şanslı isimdir. Son startıyla dikkat çeken DOĞA MARIA (5) ciddi rakibi olup ekürili AYSELTAY (3-6) ihmal edilmemelidir. Son yarışını ölçü almadığımız HULİN (2) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Son startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan KAFKAS RÜZGARI (8), son koşularıyla dikkat çeken GOBAKLI (3) ve iyi form durumuyla BABA SÖNMEZ (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup DİLŞADOĞLU (2) ciddi rakipleridir.

Beygir com İstanbul Altılı tahminleri:

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan AKKULA (6) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren BAWEPİR (4) ciddi rakibi olup ÖZPAR (7) ve ARHAVİLİM (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MONTEGO (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KISRAKBAŞI (1) ciddi rakibi olup KORİK (5) ve ASLANSÜTÜ (8) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren LUCKY MOMENT (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startıyla dikkat çeken MISS ELENI (5) ve iyi form durumuyla LIFETIME (2) ciddi rakipleri olup RAZİYE ANA (1) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son startlarını ölçü almadığımız MYSTIC RYHTHMS (5) ve IMPASSABLE GIRL (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son koşularıyla dikkat çeken SANSA (9) ciddi rakipleridir. CARNAVAL (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki ilk startını rahat kazanmış olan MAN OF POWER (2), aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan SİNEPS (11), iyi form durumuyla LUSINGA (3) ve usta jokeyiyle MANAROLA (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken BITCOIN (1) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son koşularını kazanmış olan REBEL YELL (5) ciddi rakibi olup LUCKY IRISH (4) ve LAST POINT (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Uzun aradan sonra start aldığı koşuyu usta jokeyiyle kazanmış olan TOUCH THE WOLF (11) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız YILDIRIMBEY (7) ciddi rakibi olup DAYIM BENİM (8) ihmal edilmemelidir. BLAZE TO WIN (1) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Uzun aradan sonra koşu gösterilmiş olan WOW SO NICE (4) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KATSUYA (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla ALLSHANTI (6) ve BLACK WASP (3) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Aynı pistteki ilk startını tabelada tamamlamış olan NOBEL PRINCESS (11) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan KARAMELEK (10) ciddi rakibi olup GLORY LADY (6) ve WEST LIFE (13) sonraki ihtimallerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ali tarab

elazıg ve istanbul yarışları mı ? yoksa duble elazıg mı sanırım bir karışıklı olmuş.

yagiz

ELAZIG
2789 /2ayak 4 /3ayak 3/4ayak 3 5 7/5ayak 5 6 7/6ayak 3 4 5 6 8 13
ist
1/a 2 7 8 9 /2 a 2/3a 1 /4a 1 9 10 11/5a 2 7 /6a 11 6

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x