30 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Son derece dengeli ve çekişmeli geçmeye aday bir Kocaeli programı karşılıyor bizi bugün. Umulmadık isimlerin gelip yüksek ikramiyeye de gidebileceği, tüm AGF lerin de aynadan geçerek kupon parasını zar zor çıkarabileceğimiz bir program olabilir. Yorumlu tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: İlk bakışta çok ön planda görünen isim İzmir’imin temsilcisi 3 (PREDESTİNATİON). Fakat son iki yarışında aşırı süratli isimlerle start alınca biraz da gününde olmayınca ister istemez 2 ve 3.lüklerle yetinmek durumunda kaldı. Sonucun son 200 sonrası atılacak sprintte belirleneceğini düşündüğüm koşuda diğer tercihlerim ise sevdiği pist ve binicisine kavuşan 5 (TOVİN), sonlardaki sprint gücünü yeterince ıspatlamış 4 (BURGUNDY BLUE), aslında ilk başta önerilebilecek son koşusunda aynı binicisiyle kazanmış sırf gereksiz takı değişikliği nedeniyle son attığım 1 (ZÜLFO KİRVE) ve koşudaki rakiplerine kılpayı geçilmiş seri ikincilikleri sonrası dereceli idman durumuyla 7 (OASİS) ilk ayaktan günün nasıl geçeceğine dair ipucu verir. Formda yazarımız Mehmet Bey’in önerisiyle 6 (CANTERTİP) de kuponuma ilave ediyorum (14.30)

2.Ayak: Son koşularını daha üst gruplarda denemesi nedeniyle gözlerden uzak kalan 6 (ÜNALAMCA) favorim. Kilosu da uygunlaşan 7 (ZEYTNİBAĞI) devam ettirdiği formuyla etkili olacaktır. İstanbul’dan gelen 1 (GÜLENYÜZ) ve binicisiyle uyum sağlayan 9 (GÖRKEMLİ) sürpriz arayanlara önerimdir.

3.Ayak: Dişilere ait Şartlı mücadele mesafe de uzun sayılır. Son yarışlarında form düşüklüğü yaşamasa banko olarak önerilebilecek 1 (MAGLEW) var. Uygun kilosu ve son 1.liğini aldığı binicisiyle start alacak olan 6 (PART OF ME) ve Güngör Baba’nın kardeşi olduğunu hatırlama zamanının geldiğini düşündüğüm 8 (WİN STAR WİN) bu formsuzluktan faydalanmak isteyecektir.

4.Ayak: Kalitesini göstermiş 4 yaş Arapları bir araya getiren KV Jandarma koşusunu izleyeceğiz. Saim Önhon koşusunda Saadın Gücü gibi bir isme tek direnebilen isim olarak, bu grupta favori olmasını yeterli gördüğüm 3 (MADRABAZ) Sadun koşuna benzer şekilde rakiplerini avlayabilir. Binici değişikliğine giden bu pistte de daha önce dereceli 1.liğe imza atan 6 (TARIKHAN) ve formda isim 5 (OĞLUM BURAK) da ihmale gelmez.

5.Ayak: Pistte rakiplerine nazaran fazlasıyla sergilediği sağlam duruşunu yeni binicisiyle daha da perçinleyen 5 (TORO TORO) bugün için en güvenilir isim görümünde. Değerli rakiplerinin olduğun bildiğim koşuda risk taşıyor gibi görünse de bunu göze alıyorum. BANKOM

6.Ayak: Yeni binicisiyle sınıf atlayan 5 (DİYARBEYİ) favorim. İdman dereceleriyle eski günlerine dönüş sinyali veren 10 (SERHASAN), verdiği ara sonrası antrenman yarışı yapan 12 (BABA İLHAMİ), kumda tabeladan pek düşmeyen yapısıyla 8 (ÇELEKAN), aynı pist ve mesafedeki son 2.liğini dikkate değer gördüğüm 7 (KIRMIZIKAYA) bugünün son tercihi olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-5-4-1-7-6

2.Ayak: 6-7-1-9

3.Ayak: 1-6-8

4.Ayak: 3-6-5

5.Ayak: 5

6.Ayak: 5-10-12-8-7

Kupon Tutarı: 64,80 TL

 

Yedili Ganyan Şablonum:

2.Koşu: 1-6

3.Koşu: 3-5-4-1-6

4.Koşu: 6-7

5.Koşu: 1

6.Koşu: 3-6-5

7.Koşu: 5

8.Koşu: 5-10

Kupon Tutarı: 30,00 TL

Günün haber / tahmin yazısını 30 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911) olarak can911 sizlerle paylaştı. 30 Mayıs 2017 tarihinde buradaki Etiketler: , , , , , , , , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: can911

Avatar
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla