31 Mart İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda formda isimlerden 3-DARK RAIN favorim.Sonlardaki muazzam ataklarıyla 2-ATEN kesinlikle ihmale gelmez diye düşünüyorum.Yedi aylık aranın ardından katıldığı koşuyu kazanan 5-MÜBADELE galoplarındaki iyi görüntüsüyle  önde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir.Öte yandan son koşularında formunda bir düşüş görünsede 9-MYTHOGENIC bu mesafelerde oldukça etkili bir isim kesinlikle ihmal edilmemeli.Grubun etkili isimlerinden 7-BIOTIC ve binicisi değişen 6-BABANGİDA diğer şans verdiğim isimler.

2.AYAK : 2013 yılındaki performanslarını bu yılda henüz gösteremeyen 3-KOBRA SEL ve 1-OZİCAN bugün farklı koşmasını beklediğim ve öncelikli şans verdiğim isimler.İyi koşmasına rağmen birtürlü kazanamayan 7-MİRHABER bugün istediğini alabilir.8-EZRA, 9-FOSFOR ve eküri destekli 2-YENİKAYA diğer şans verdiğim isimler.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda  gruptan üstün duruşuyla 7-SEVDACAN favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Fakat Kaya ekürilerinden 6-SONYAĞMUR bir önceki ayaktaki grubun safkanı ve bu koşu için kayıt yaptırması beni biraz kuşkulandırdı.Bu nedenle geniş oynayanların değerlendirmeye almasını öneririm.İyi bir form grafiği çizen 2-MORIŞIK galoplarındaki 1.07’lik derecesiyle adından söz ettirebilir.4-ALARAP sonraki ihtimal.

4.AYAK : Onüç koşuda dokuz birincilik ve bir milyon tlyi aşkın ikramiye.Bunlara bakınca 3-KULOĞLU için pek bişey söylemeye gerek kalmıyor açıkçası.Kalitesi ortada olan safkan kuşkusuz günün favorisi.Sırf kalitesi adına tek yazılabilecek isimlerden fakat ben yarışa biraz zevk vermek açısından 2-HAKEEM öncelikli olmak üzere 4-MY DEAR SON ikilisinede kuponumda yer vereceğim.Hatta biraz daha ileri gidip 7-TIME FEEL ve 6-SNEIJDER için küçük bir yer açabilir.Belirttiğim gibi amaç daha çok heyecan ve daha çok ikramiye.

5.AYAK : Altı aylık aranın ardından katıldığı koşuda starttan 7 boy geç çıkmasına rağmen sonlardaki ataklarıyla üçüncülüğe sarkan 2-KUTBEY uzayan mesafede çok fazla oyalanmadığı taktirde kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusu 1-SUHARRY ve 2-LEYDİBORS ikilisi arasında geçmesini bekliyorum.Bu ikilinin hata yapması durumunda 4-EASTER devreye girer.

1.AYAK : 3 – 2 – 5 – 9 – 7 – 6

2.AYAK : 3 – 1 – 7 – 8 – 9 – 2

3.AYAK : 7 // 6 – 2

4.AYAK : 3 // 2 – 4 – 7 – 6

5.AYAK : 2

6.AYAK : 1 – 2 // 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan

Ozican ve suharry den kuponum yatti..Seçimde görevli idim yorgunluktan tahmin yazamadım..Alarap ve my dear son teklerimdi…Saglik olsun diyelim. .

Ramazan YILMAZ

Bende beşinci ayaktan yattım startta kalacağını bile bile tek yazdım hata ettim sağlık olsun

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

kalaycı ve özbayhan ne olursa olsun her zaman yazdığım iki attır.ben de ilk ayak iki at 2. ayak hepsi 3.ayak alarap tek 4.ayak my swar son tek 5.ayak resmi programdan çalıştım özbayhanı gözden kaçırdım golden step kutbey yazdım son ayak suharry mcgill vardı 20 tllik kupondan 3000 tl kazanacaktım kötü kaçırdım bir de dikkat edin beyler bu izmite bursaya ve doğuya gidip gelen atlar sentetikte çok iş yapıyor oynamak lazım

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x