1 NİSAN 2014 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Start sorunu yaşamazsa 4 – MAYA KISKA kazanır görüşündeyim. Sezonun ilk gününde zorlu geçeğini belirtmekte fayda var. Risk almak istemeyen kapasın. Sıralamam 4 – MAYA KISAKA, 5 – GENÇ PURPLE, 6 – TESTA CESTA, 2 – RESUS, 3 – AYLARA ve 1 – LIFES LONG FOR RUN.

 • 2. AYAK

  1 – SHARK ATTACK kilosuna rağmen bu grupta şansı yüksek. 2 – AYŞENAZ son başarısız koşularına rağmen bundan daha iyisini yapabilecek kapasitede, mutlaka yazılmalı. 3 – TORUN CALLAS Adana’ya gitmesine rağmen koşmadı, sorunları olduğu belli ama çalışmaları güzel. Uygun grupta yazılır. İstanbul koşu dereceleri fena olmayan 5  BALBALLILI uygun grupta formu ile öne çıkabilir.

 • 3. AYAK

  2 – MAGARSOS ve 3 – ANOTHER DREAM favorilerim. 4 – BIG VIOLET plase.

 • 4. AYAK

  İstanbul pistinde güzel yarışlar çıkartan safkan 4 – YOLALAN burada çok şanslı. 1 – GÜVENAY sigortası ile bu ayağı geçebiliriz.

 • 5. AYAK

  3 – TUMBUL ANZELHA’nın uygun grupta kazanması normal sonuç olur, favorimdir. 1 – ERÇEŞMELİ rakibidir. 4 – KAYA PINARLI sürpriz.

 • 6. AYAK

  11 – BURJ favorim. 2 – MURATOĞLU sert rakibidir. 5 – HIZIR plase.

  • Bol şanslar
  GÜNÜN KUPONU
  10.8 TL
  1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
  4
  1
  2
  3
  5
  2
  3
  4
  1
  4
  1
  3
  4
  2
  5
  11
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.