istanbul altili tahminleri

30 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Cazip ikramiye vereceğini düşündüğüm İstanbul programına son yarışında en az kazanan at kadar iyi koştuğunu ve sürekli üzerine koyarak ilerlediğini düşündüğüm Emael yavrusu 8 TAŞOVA ile artık kazanma zamanının geldiğini düşündüğüm çok uygun sıkletli 9 HABERATLI‘yı ilk iki at olarak tuttuğumu belirterek başlıyorum. Bir üst grupta bile çok başarılı yarışları bulunan 6 ZAL ve gücü bu gruptan fazla olan, ağır kiloya ve aprantilere alışık 1 BAŞMİMAR‘ı da ekleyerek bu ayağı dört atla geçeceğimize inanıyorum.

2.AYAK: Her aksiyonunda şampiyon adayı olduğunu gösteren 5 HARBİ CİHAN‘ın bir türlü kendini fotoya atamamasına aldanmadan gerçekleştirdiği son galoplarıyla bu yarışı hedeflediğini görüyor ve ilk at olarak öneriyorum. Daha sonra kazanmayı bilen ve gelecek vadeden atlar olan 8 TALİPHAN, 14 NURİŞ, 10 YELTAY ile beraber fotoladıkları İstanbul yarışında ikisini de çok beğendiğim 1 ALİŞHAN – 2 ALTEPE‘yi de ekleyerek bu ayağı tamamlıyoruz.

3.AYAK: Son startında önü boş olmasına rağmen bir türlü jokeyinin teşviklerine cevap vermeyen 12 YELE muazzam idman durumuyla son yarışının izlerini silebilir. Huysuzluk yaşadığı ilk yarışının ardından koştuğu ikinci yarışını göz doldurarak kazanırken son gazi kupası sahibi Sn.Oğuz YALÇIN’a da ilerisi için göz kırpan 8 NOISY ile nasıl koşacağını merakla beklediğim ikide iki yapan 10 ŞEKER HANIM plase olarak önerdiğim isimlerdir. Ankara’yı yarışta temsil edecek en iyi durumdaki safkan olan 9 PEARL GEM ile henüz tam performansını sahaya yansıtmadığını düşündüğüm akışlı tay 4 EMERALD GREEN‘i de kupona ekleyerek rahat bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum.

4.AYAK: 4/5’te yaptığı H.KARATAŞ ile 1 MY BILLIONAIRE‘in bu gruptaki atlardan bir üst gruba ait olduğunu düşünüyorum ve ilk sıradan şans veriyorum. Kısa mesafede ağır kilolar ile süratli gidecek yarışta tek rakibi olarak  gördüğüm son yarışında yetiştiremeyen, kilo avantajına sahip 6 SUHARRY‘i ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

5.AYAK: İdmanlarda adeta ayakları yere değmeyen sertleşen rakiplere rağmen bu grubu da geride bırakacağını düşündüğüm 5 LIONS ROSE, bir sonraki yarışında 1,20 ganyana koşma ihtimali olduğundan hala kurgu oluşturmak açısından cazip bir tek konumunda iken kaçırmadan BANKO olarak değerlendiriyorum.

6.AYAK: Peş peşe koşturulsa her seferinde farklı sonuç çıkacağına inandığım koşuda iki-üç yarış dinlenme fırsatı bulan jokeyleri olan 6 ARZIENDAM, 11 YAGİDARIM ve 1 BABASELVER başta olmak üzere, 2 CAN TU CAN, 4 ILGINER, 5 KAÇ ŞERİF, 8 GÖRÜNMEZ,3 GÜNEYDOĞULU, 9 MERCAN GÜLÜ ile 10 TANYERİ tutma sırama göre yazdığım atlardır.

ALTILI KURGUM (144 TL):

1.AYAK: 8-9-6-1

2.AYAK: 5-8-14-10-1-2

3.AYAK: 12-8-10-9-4

4.AYAK: 1-6

5.AYAK: 5 LIONS ROSE  (BANKO)

6.AYAK: 6-11-1-2-4-5-8-3-9-10

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

derinden
Ziyaretçi
derinden

merhaba.
kimsenin kuponuna yorum yapılmaz ama dediğin gibi 1_2 geçeceğim yere cazip atı tek atıyorsun bol şans.
benim yarın içinse inandığım ve son yarısına aldanmayin demek istediğim Diana olacaktır.heleki yarın 5 liradan fazla ganyanla çıkacaktır.ce stiline uygun kiralık supermenle çıktığı gibi bitirecek tır .

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

İlkönce elinize sağlık ben de A.çelik in son yarıştaki hatayı yapmayacağını ve HARBİCİHAN ın kazanacağını düşünüyorum ayrıca geçen yarışta 2.olurken elinde sermaye olan CAN TU CAN da kazanacak gibi duruyor .Bol şanslar herkese

derinden
Ziyaretçi
derinden

şablona gelirsek.

1)2-6-4-8-9

2)bana göre en zor ayak 1600 mesafe bir çok ati zorlayacaktır.siralama 1-5-14-10

3) yukarda dediğim gibi 3 nolu Diana benim için günün banko sudur yeterli numarayı alsın çıktığı gibi beyaz bayrak ayna olacakmi düşünüyorum

4) öncelik 4 nolu zuhat.sonra 3-1-5

5) 1-2 arasına at girmez düşüncesindeyim.ayirmiyorum

6) günün en zor ikinci koşusu. HEPSİ
ama bir sıralama yapmak gerekirse,
2-1-3-5-4-8-9-11-10-7-6

79.20 TL siteye yazılan ilk tahminim bol şans beyler..

timothy
Üye
timothy

Selamlar, Miramis. Hoşgeldin. Şansın yanında olsun.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar