ankara altili tahminleri can911

30 TEMMUZ 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Öncelikle değerli yorumlarıyla tahminde bulunan diğer yazar arkadaşlarımıza başarılar dileyerek yazıma başlayayım. Biraz farklı bir şablon oluştuğunu görünce ben de katılımcı olmak istedim. Her zamanki gibi yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Binici uyumunu son yarışıyla kazanarak üst düzeye taşıyan 4 (MARK HOLMES) ilk tercihim. İdman performansı start alacak isimlere göre daha iyi görünen 1 (LİDER EGE), son koşu performansını tekrarlaması durumunda güzel bir sürprize imza atabilecek kapasitesi olan 11 (SEA PEARL) ve daha etkili olduğu orta mesafeye çıkan 3 (LİFETİME) buraya yeterli olacaktır.

2.Ayak: Dişi arapların uzun mesafeli mücadelesinde 6 (KIZIMESRA) mesafe uyumu, devam ettirdiği formu ve azalan kilo avantajıyla ilk sıradan tercihim. Hatta yedili oynayacaklar tek olarak bile değerlendirebilir. İzmir pistindeki 4.lüğü burda tercih etmemde etkili olan 4 (GÜLERANA) ve son olarak uzun mesafeye daha yatkın olabilen Yalaz temsilcisi 3 (YÜREĞİM) bu ayaktaki son tercihim.

3.Ayak: Mesafeye olan pişkinliği kazandığı son koşusuyla devam eden formu 2 (EDGARDO)‘yu ön sıraya attırır. Yine mesafede yeterince tecrübeli ve idman performansı da üst düzeyde olan 3 (TREASURE HUNT) ve kazandığı son iki koşusuyla 6 (HÜSEYİNBABA) da tercih edilir.

4.Ayak: Uzun mesafeli yarışlarında tabelada sürekli kendisine yer bulabilen, idmanda da oldukça iyi işler çıkaran bugün de Karataş gibi bir faktör ile de buluşan 5 (TAMBORA) benim bugünkü BANKO tercihim olur. İlla ki rakip diyenlere  7-Prize For diyeyim.

5.Ayak: Mesafede başarılı olabilen dengeli bir kaç isim var. Kazandığı koşularıyla 5 (LEFKELİ) illa ki öncelikli. Kazandığı bir önceki koşusundaki derecesiyle kuponumda yer alacak olan 1 (TANGO WİNNER), daha başarılı olduğu mesafeye çıkacak olan 8 (FANCY BALL) ve çalışma performansıyla 9 (NURKO) tercihlerim arasında yer alır.

6.Ayak: Sadece bir kaç küçük teşvikle ilk koşusunu zorlanmadan kazanan 4 (MADRABAZ) ilk tercihim. Üç yarışlık performansında ilk üçte yer alan 5 (ŞAHİNGÖZ) bakalım Karataş’la ne yapacak? Kum performansının daha iyi olduğunu gördüğümüz 1 (TARIKHAN) bugünün son tercihi olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-1-11-3

2.Ayak: 6-4-3

3.Ayak: 2-3-6

4.Ayak: 5

5.Ayak: 5-1-8-9

6.Ayak: 4-5-1

Kupon Tutarı: 25,92 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda tercihim 2 (GARNET) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar Can ağabey

Bombaci

Sizi görmek ne kadar güzel. Bol şanslar dilerim yedili ganyan da size katılıyorum GARNET benimde tekim olacak

admin

Bol şanslar Can bey

Savasci

Bol sanslar arkadaslar.evde olmadigimdan telden takip ediuorum sizi…

trapper6

1. Ayak
2 – GLOSS FOR US / 3 – LIFETIME
2. Ayak
4 – GÜLERANA / 6 – KIZIMESRA
3. Ayak
2 – EDGARDO
3 – TREASURE HUNT
6 – HÜSEYİNBABA
7 – BEST TIME BEST
8 – CHANDRAKANTA
4. Ayak
4 – STEPPE EAGLE
5 – TAMBORA
6 – TUĞRA
7 – PRIZE FOR
9 – ANGEL HORSE
5. Ayak
7 – LADY KRAKOW
6. Ayak
4 – MADRABAZ

Bol şanslar ve eğlenceler :)

Barışçı

bol şans can abi

ERTANBEY

Can abi bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize 😎

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x