adana altili tahminleri ertanbey

30 TEMMUZ 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)

1.AYAK : Verdiği 10 aylık aradan sonra yeniden form tutmaya başlayan ve gördüğü 2 yarışından sonra yeterli duruma geldiğini kanıtlayan ve bu yarışına özenle hazırlanan takibimde ustlerde yer alan safkan ekuri avantajını da iyi kullanabilirse (13)SİLAH günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır

SIRALAMAM : 13 bankoo 

2.AYAK : Son 800 galobunu beğendiğim ve buyarışa hedef yapılarak hazırlanan  (7)OTANTİK favorimdir.rakip olarak öncelikle maidenden çıkmakta çok geç kaldığını düşündüğüm (6)KIŞ FIRTINASI ve (9)SON ARZUM sonrasında ilk defa koşacak olmasına rağmen ciddi bir hazırlık devresi geçiren (10)TEZGEL GÜR ve (5)HAYALET SÜVARİ yazilabilecek atlardır..

SIRALAMAM : 7.6.9.10.5

3.AYAK : Gününen zor ayaklarından biri (8)GÖZDAĞI yerinde sprintle kazanmasını bekledigim takibimdeki safkanlardan biri. (7)SAND BLLESRT her an tetikte,bir önceki yarışında geç sprint atan (5)FEYEZAN ve gizli gizli derinden hazırlanan (3)BEYAZ BULUT arasında olmasi muhtemel bir yarış geniş kuponlariçin sıralamam şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 8.7.5.3 / 1.2.4

4.AYAK : Başarısız Ankara yarışları sonrasında tekrar Adanaya gelip güzel bir yarış kazanan (4)MİSTER LOBA LOBA yine kazanabilir alternatif bankomdur rakip olarak azalan kilosu ve formda binicisi H.Ćizik ile (5)WHİTE CREST ile takibimde ustlerde yer alan iyi idman durumu ile (3)JİNS PRIDE yazilabilecek safkanlardır geniş oyunlar için formunu arttıran (1)ANATOLİAN SUN ve (2)HECTOR kesinlikle bulunsun derim

SİRALAMAM : 4 / 5.3.1.2

5.AYAK : Gençlik yıllarında çok sevdiğim eski oyuncuların mutlak bilecegi ARSLAN ERAY’ın torunu ve her geçen gün üzerine koyarak formunu yükselten son ikinciliği sonrasında koruduğu mükemmel formuyla (2)BÜŞRAHATUN kazanmasını bekliyorum bankomdur teki başka ayakta bulanlar için son 800/56.4 galobuyla ve son güzel çim yarışında fena bulmadığım (5)EZO HANİM öneririm..

SIRALAMAM : 2 banko / 5

6.AYAK : ayrı ayrı yorum yapmayacağım.sıralamam şablonda olacaktır herkese kazançlı bir akşam diliyorum bol şanslar

SİRALAMAM : 7.10.1.2.16.8.17.3

Altılı Kuponum :

13 banko

7 6.9.10.5

8 7 5.3 / 1.2.4

4 / 5.3.1.2

2 / 5

7.10.1.2 / 16.8.17.3

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar Ertanbey 😎

ERKAN

Bol şanslar ertan hocam ..ilk altılı..

Turbey

Slmlar. Ekurileri tek atiyorum boyle bur tek olursa oyun guzel ve iyi olur

Bombaci

Bol şans herkese

Bombaci

😂😂😂

Bombaci

Bu arada söylemeden edemeyeceğim. Baya bir tutuyorum çünkü. Yaklaşık bir aydır koşmayan CENGO hem kendisini unutturdu hem uygun grup buldu. 2000 i çıktığı gibi bitirmeye gidecek. İlk ayaktan risk almak isteyenler için tek olarak önerebilirim. Benim birinci altılımın teki.

Bombaci

Bol şans 😎😎😎

Bombaci

Vay arkadaş silah nedir ya 🔫🔫🔫🔫

Bombaci

Altı yaşında ilk yarışını kazandı bu ne arkadaş:)))

COMMANDANTE

Son ayağı görürürüz diye umut ediyorum :)

ERKAN

Bizim minik birinci altılı yatmış yav

ERKAN

Ertan hocam senin 8 atlamışım araç kullanırken kupon yapınca böyle oldu :(

ERKAN

..

Savasci

Adanada yattık o kadar atta.))))

Algoritma

Koşular bugün 14 e bağlandı galiba 1-13/6-8 :14 son ayakta 14 e dikkat etmek lazım

Savasci

Damlataş Geldi.)))

bilocan

Helal

bilocan

Büşrahatun yakti tek atmistim

admin

Favoriden gitmiş kupon

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x