30 MART 2015 PAZARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Süratli gitmesini düşündüğüm koşuda sonlarda etkili gelebilecek olan (7) MİRHABER ve (8) REKOR favorilerimdir. Önde istediği tempoyu kurması durumunda (5) MAVİ MELEK, son yarışı hariç bu pistte çok iyi koşan (4) ÖZÜMTATAR, önde ki grubu yakın markaja alıp son yarışı gibi rakiplerini atlayıp geride ki safkanlara direnmesini beklediğim (9) TRAKYA ATEŞİ ve son olarak son yarışını çok beğendiğim (6) YİĞİT HORSE.

2. Ayak Son yarışında rakiplerinin preslerine maruz kalmasına rağmen çok iyi bir yarış çıkartan, şuan ki rakiplerine baktığımda kendisini rahatsız edebilecek ve kendisi kadar formda bir safkan göremiyorum. Anne kan hattından çok iyi bir soydan gelen (5) LOVELY PRENS kazanması çok normal sonuç olacaktır.

3. Ayak Çok güzel yarışlar koşan çalışmalarında da mükemmel olan lakin birtürlü bekleneni karşılayamayan (4) TURBOJET favorimdir. Ben bu safkanın ilk uzun mesafesinde yarışı kazanacağını düşünüyorum. Babası RİKARDO kısa mesafelerde aynı TURBOJET gibi etkisizdi. Daha sonra safkan kısa mesafeden orta mesafeye geçirilmişti. Orta mesafelerde daha iyi olan safkan daha sonra 2000,2200,2400,2800 hatta 3000 derken kendini toparlamaya başlamıştı.Üst üste bu tip mesafelerde harika yarışlar çıkaran RİKARDO sahibine iyi para kazandırmıştı. Ben TURBOJETİNDE babası gibi olacağını düşünüyorum. Tek rakibinin ise son yarışında DB denenen ve SELDANINOĞLU gibi form tutmuş bir safkana zor anlar yaşatan (2) YÜKSELİM.

4. Ayak Son yarışını kendisine göre 3,4 gömlek üstün grupta koşan (2) TAHİRE favorimdir. Bu safkanda gördüğümü hala at sahipleri göremedi. Bu at teşvikle gitmiyor. Bu atın stili üzerine kim biniyorsa bıraksın kendi kendine gidiyor zaten. Safkan her yarışında elde geliyor ne zaman teşvike başlansa yarış kaybediyor. Kazandığı yarışların çoğu ise teşviksiz. Unutmayalım her at teşvikle gitmez. Tabelaya girmediği koşusu nadir olan formda safkan (6) RABİA, önde istediği tempoyu kurabilirse (3) BUZDENİZİ, bu mesafeyi çok iyi koşan (1) BURUKKIZI.

5. Ayak Son yarışında gerçekten hayranlıkla izlediğim ama nefes problemi yaşayan (8) LIFE IS LIVE beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir favorimdir. Son 2 yarışını sert gruplarda mücadele eden (6) MAVİ MEHTAP, gerçek gücünün bu olduğuna inanmadığım sahada ki muhteşem görüntüsüyle (5) SELECTED, bu yarışa hedef yaptırıldığını duyduğum aslında bu gruptan daha iyi at olan (3) GRANLARA yazacağım.

6. Ayak Günün son koşusunda (8) TINAZKHAAN favorimdir. Kalite safkanın abisi WORLD STAGE gibi yarış hayatına 1.likle başlamasını bekliyorum. Öncelikli rakibi ise son startında 3 boy geç başlayan bu yarışa daha hazır daha titizlikle hazırlanan (5) MY BOMBARDMENT son olarak ise çalışmalarında çok beğendiğim ve bu sene LUXORUN verdiği çoğu tayın çok iyi koşmasından dolayı (6) PLAYER yazıp burayı kapatıyorum.

 

ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 7,8,5,4,9,6

2. Ayak : 5 TEK

3. Ayak : 4,2

4. Ayak : 2,6,3,1

5. Ayak : 8,6,5,3

6. Ayak : 8,5,6

ŞABLON TUTARI : 34,56 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Günün diğer İstanbul tahminleri:

Adrian İstanbul Tahminleri

can911 İstanbul tahminleri

Ramazan Yılmaz İstanbul Tahminleri

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
xcanerx01

Selam herkese guzel bir havta basi diler yasdinis gibi glsin
9
5
1
6
7
4

xcanerx01

Sali urfa
12,10,9,3
2,5,9
1,3,8,9
6,9,11
3,4
1,5
Bolsanslar dilerim

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x