Ana Sayfa / Tahminler / 30 Mart 2015 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

30 Mart 2015 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunu kazanıp formunu devam ettiren 9-TRAKYA ATEŞİ favorim. Start problemi yaşamasına rağmen tabeladan pek düşmeyen 4-ÖZÜMTATAR ve 7-MİRHABER eğerki çok fazla oyalanmaz ise sonlarda yapacağı etkili ataklarla yarışa ortak olabilir. 1-FARUKİ, 10-KAŞİF eküri destekli 2-KALAYCI şans verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK : LOVELY DOYOUN gibi birçok grup koşularda başarı elde etmiş kaliteli bir safkanın koşan ilk tayı olan 5-LOVELY PRENS son koşusunda ne denli kaliteli olduğunu gösterdi. Kolay kazanabileceği koşudan binicisinin sabırsız davranması sebebiyle üçüncülükle ayrıldı. Bugün ise Karataş iradesinde kazanmasını bekliyor banko olarak öneriyorum.

3.AYAK : Son uzun mesafeli koşusunda ikincilikle ayrılan 2-YÜKSELİM koruduğu formuyla favorim. 4-TURBOJET farovinin en yakın takipçisi. 3-ZAL ve 1-KAFKASPRENSİ şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Bu tip mesafelerde etkili yarışlar çıkartabilen 1-BURUKKIZI ağır sikletine rağmen kazanmaya en yakın gördüğüm isim. 3-BUZDENİZİ favorinin en yakın takipçisi. 7-RABİA ve 4-İDİL SULTAN sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Bir süredir takibimde olan ancak bir türlü beklediğim sonucu vermeyen 10-LOLION henüz maidenden çıkmamış olsa da etkili hazırlıklarıyla yeniden dikkatimi çekmeye başladı. Bugün beklediğim performansı sergileyebilir favorim. Öte yandan son koşuları istikrarsız görünse de kazanabilecek güçteki 5-SELECTED kesinlikle ihmela gelmeyecek bir safkan. 1-POONAWALLA, 4-MELROSA, 3-GRAND LARA, 6-MAVİ MEHTAP ve 2-STELLINA şans verdiğim diğer safkanlar. 7-İKAB sonraki ihtimal.

6.AYAK : Hazırlıklarındaki görüntüsüyle kazanabilecek kıvama geldiğini gösteren 3-GET LUCKY etkili binicisiyle maidene veda eden isim olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 9 - 4 - 7 - 1 - 10 - 2
2.AYAK : 5
3.AYAK : 2 - 4 - 3 - 1 - 5
4.AYAK : 1 - 3 - 7 - 4
5.AYAK : 10 - 5 - 1 - 4 - 3 - 6 - 2 - 7
6.AYAK : 3

Not: 3.Ayakta 5-TURANHAN şablona eklenmiştir.

Günün diğer İstanbul tahminleri:

Adrian İstanbul Tahminleri

by Creed İstanbul tahminleri

can911 İstanbul Tahminleri

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

9 yorum

 1. Yarın İstanbul çok zor.

  Çalışılmış kupon buldum, yatırayım bu sefer :D

  Bol şanslar

 2. yasislar bittimi gecmis sonuclar yok ertesi gune geciyo

 3. Mustafa mulayim

  Bence son ayağa 4 te eklenmeli :)

 4. Son ayak 4 tek hic gecilmez

 5. Kabul ediyorum hayatımda yaptığım en berbat kupondu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir