30 KASIM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Bu ayakta istikrar sağlayamayan safkanlar bir arada. Handikap yarışı olması ve koşacak safkanların neredeyse yarısının start sorunu olması sebebiyle HEPSİ seçeneğini uygun gördüm. 3 – DELİFİŞEK, 1 – ERCİHANHAN, 8 – CANDAR, 5 – KARAKARTAL, 9 – YANLIŞ ANLAMA, 2 – GALLARDO, 4 – HAMZA BİN DAVUT, 6 – RİRİ, 7 – AMAZONAS sıralamam.

 • 2. AYAK

  4 – KORKUT ŞIVGA ve ekürisi 5 – KORKUT CEYLANI favorilerim. 10 – BOLKARKIZI ilk rakipleri. Daha sonra 9 – ALTINİPEK, 2 – FETHİYE, 6 – HIRÇINKAYA, 7 – CANANIM, 3 – AKILLI KIZ, 11 – AYYÜCE ve 12 – FOSFOR plaseler.

 • 3. AYAK

  5 – ANDARKAN kazandığı koşu sonrası formunu daha da ilerletmiş gözüküyor. Mesafesinde bankomdur.

 • 4. AYAK

  İzmir çim pistte TULBARKAN’ı rahat geçen 2 – CANYİĞİT yatkın olduğu kum pistte favorim. 3 – DEMİR REİS sert rakibidir.

 • 5. AYAK

  3 – HOP HOP son koşusunu kazanırken muhteşemdi. Uygun mesafede yine favorimdir. 7 – LADY KENTUCKY süper bir kum performansı sergiliyor favorinin sert rakibidir. 1 – PENTAGON FORCE 2000M de kazanırken kupon bırakmadı, burada da düşünülmeli. 5 – SNOWANGO nihayet kazandı mutlaka yazılmalı. 10 – RODOPLU’nun son yarışı ölçü değil.

 • 6. AYAK

  1 – MARAVILLA her koşuda var, burada da favorim. 2 – BERMUDA sert rakibidir. 3 – CHACHKOVA ve 6 – BELLA COSA plaseler. 8 – MAYA KISKA çok atta yazılmalı.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
45 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
4
10
5
2
3
1
3
5
7
10
1
2
3
6
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Paris’ten alınan son dakika bilgisi:
LADY KENTUCKY artan arızası dolayısıyla sahalara veda etti… Damızlığa ayrılan kısrağın aşımlara seneye başlaması bekleniyor… İlk ayak BABAKARTAL olacak KARAKARTAL değil.. BU arada telefondan yazı yazılmadığı için tahminimi vereyim:
1.5.4.7.9.3
1.3.4.7(Önemli Not: Ayyüce’nin ayağı yamuk ilaç çekilip koşuluyor eğer etkilenmezse etkili olur)
2.3.4.6.7(Dymaxion da Ayyüce gibi ama kum orijin çok iyi olup bundan çok etkilenmemesini bekliyorum.
5-ZİRENKKAYA BANKO(DEMİR REİS VE CANYİĞİT RAKİPLERİ)
LADY KENTUCKY YARIŞTAN ÇIKTIĞINDAN BİR KEZ DAHA YOU AGAIN BANKO
14-VICTORIAS SILENCE A DİKKAT DİYEREK HEPSİ
KUPON: 90 TL AYNEN E-BAYİDEN YATRILACAKTIR ADANA BİRAZDAN

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x