30 Kasım 2013 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağı çok karışık görünsede son 4 yarışı hariç geriye dönük koşularda gruptan daha iyi işler çıkarmış birsafkan gözüme çarptı.Bu safkan tabiki 6-RİRİ.Son günlerde formda olmayabilir ama bu safkanın değil aprantilerinin eksikliği diye düşünüyorum.Tek eksikliği henüz koşu kazanmamış olması.Koşunun şartına uygun Handikap puanıyla RİRİ bana göre bugün geçilmez.Yok ben böyle istikrarsız koşularçıkartan safkana güvenip tek yazmam diyenler olursa 3-DELİFİŞEK önerebilieceğim safkandır.1-ERCİHANHAN formda fakat RİRİ’nin yanında 10 lira ganyana koşmuş bir safkan şimdi rakip olurmu bnun yarın görürüz artık.

2.AYAK : Günün sürprize açık mücadelesinde grupta bu mesafedeki koşularında güzel dereceler yapan 10-BOLKARKIZI uyumlu binicisiyle favorim.Riske edebilsem tekgeçerdim ama bu ayakta herşey olur bu yüzden rakip yazıyorum.Zor günler geçiren 7-CANANIM bu koşuda tekrar ümitlenebilir.Yine sürpriz bir isim 6-HIRÇINKAYA kuponlara eklenmeli.8-YAMANKIZ, 1-İPEKELA, 3-AKILLI KIZ, 5-KORKUT CEYLANI VE 11-AYYÜCE diğer şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK : Başarılı performansıyla göz dolduran 3-ÇALIŞKAN favorim küçük kuponlara tek yazılabilir.Sentetikte  çıktığı ilk koşusunda startta oyalanınca kendini gösteremeyen kalitesine inandığım safkan  7-MC GILL bukez oyalanmaz ise favorinin ciddi rakibi  olur.6-HATTUŞAŞ 60 kilo sikletiyle yaptığı galoplaroyla oldukça etkili görünüyor dikkatedilmeli.Son koşusunu kum pistte kazanan ANDARKAN H.Karataş faktörüyle kazandı.M.SAV da son günleri başarılı binicisi ama bu grupta işi biraz zor.

4.AYAK : GÜMBÜRGÜMBÜR’ün arkasından ikincilikle ayrılan 2-CANYİĞİT pisti yadırgamaz ise fotoyu önde geçer.Pistten etkilenmesi durumunda son iki koşusunu kazanan formda isim 5-ZİRENKKAYA en güçlü rakibi.Sprint mesafesini ayarlayabilirse 9-RANYA kazanabilir.Düşük ganyanlara koşup bir türlü kazanamayan 3-DEMİR REİS bukez başarabilir.

5.AYAK : Zorlu mücadelede favorim eküri destekli 5-SNOWANGO.13-KING RIVER, 14-YOU AGAIN, 3-HOP HOP, 2-GREEN BARON, 9-ROBINHO,  10-RODOPLU, 7-LADY KENTUCKY VE 1-PENTAGON FORCE diğer sıralamam.

6.AYAK : Günün son koşusunda 2-BERMUDA koşuya uygun sikletiyle uygun grupta bankom.Rakip arayanlara 3-CHACHKOVA önerebileceğimsafkandır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 6

2.AYAK : 10 – 7 – 6 – 8 – 1 –  3 – 5 – 11 – 2 – 13

3.AYAK : 3 – 7 – 6

4.AYAK : 2 – 5 – 9 – 3 – 1 – 6

5.AYAK : 5 – 13 – 14 – 3 – 2 – 9 – 10 – 7 – 1

6.AYAK : 2

TUTAR : 89,10 TL

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 6

2.AYAK : 10 –  7 – 6 – 8 – 1

3.AYAK : 3 – 7

4.AYAK : 2 – 5 – 9

5.AYAK : 5 – 13 – 14 – 3 – 2 – 9 – 10

6.AYAK : 2 – 3

TUTAR : 21 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Bol şanslar yazdığın gibi gelsin :) ben haftaya salıya kadar yokum paristeyim sizi de bekleriz :)

admin

Paris bizim arka mahalle ya sabahtan geliriz metrobüsle :)

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Bekleriz seneye arc derbisine :) %99 giderim :)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x