30 EYLÜL SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

İKİNCİ ALTILI

1.AYAK: Form durumunu beğendiğim 2 HASOĞLU son birinciliğini tekrarlayabilir. Bu pist ve mesafedeki son yarışını kazanan 5 ANILKAYA devam ettirdiği formu ile ciddi rakip olacaktır. Henüz çim pistte şeytanın bacağını kıramayan 3 MED BEY düzenli çalışmaları ile kazanmaya yakın bir diğer isim olacaktır.

2.AYAK: Son yarışında KV koşup zorlu rakipler arasnda sonlarda kendine yer bulan 5 KALEKTER koşunun şanslı ismidir. Son yarışında beşinci olan 8 CAN KÜBRA artan formu ile ciddi rakibidir. Yarış yaşamının ilk koşusunda Şartlı1 mücadelede başarılı bir üçüncülük elde eden 14 MENEVİŞLİ , 11 KIRNIÇHANIM ve 9 ÇÖREKLİ GÜZELİ diğer isimlerdir.

3.AYAK: Adana da son koşusunda 1200 m mesafede müthiş bir derece ile uzak çekerek kazanan 6 BALSU aynı koşuyu gerçekleştirirse günün teki olacaktır.

4.AYAK: Açık grup koşuda uygun kilosu ile 11 KÜÇÜK MATRA öncelikli isimdir. Sert stili ve kalitesi ile çıktığı gibi bitirebilecek olan 1 ALWAYS PRESIDENT en ciddi rakibidir.

5.AYAK: Günün en zorlu koşusu olarak gördüğüm bu ayakta form durumları ve kilo farklarına göre şans vereceğim isimler ; 2 LEGA NORD , 4 MY SON ARDA , 1 BERATEREN , 7 SARIKAYALI , 3 PARTNER SCORE ve 5 ZAZAOĞLU şeklinde olacaktır.

6.AYAK: Bölünen maiden in son koşusu, altılının son ayağında; peş peşe tabela içinde yer bulan 3 KABAHAYDARDAĞI en şanslı isimdir. 11 DİZDARCAN en sert rakibi olacaktır. 6 RECEPBEY , 10 DELİ MEKUŞ , 5 MÜJDAT BEY ve 13 SEVİLEN TAY  sürprize imza atabilecek isimlerdir.

1.AYAK: 2-5-3

2.AYAK: 5-8-14-11-9

3.AYAK: 6 BALSU

4.AYAK: 11-1

5.AYAK: 2-4-1-7-3-5

6.AYAK: 3-11-6-10-5-13

BOL ŞANSLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar