Ana Sayfa / Tahminler / 01 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

01 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Günün ilk ayağında kusursuz formu ve çalışmaları ile 2 ÇİFTÇİ KIZI ilk atımdır. 10 MY SPARKLER son üçüncülüğü üzerine birde boş sıkleti ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 4 GÜNEŞ BAY peşpeşe başarılı koşularının ardından birinciliğe uzanabilir. 1 IAN TAPP , 8 EMBOAR , 6 POWERS DREAM , 5 KING UGLY ilk ayakta diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Handikap mücadelede binicisinin pazartesi sabahı çalışmasında 800/0.56.6 derecesi ile çalışan 4 BOKSÖRKAYA ile son koşularında tabela içinde kendisine yer bulmayı başaran formu güzel 13 UÇARGİDER arasında geçeceğini düşündüğüm birincilik mücadelesinde az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.

3.AYAK: Pazartesi sabah idmanlarında oldukça diri görünen 7 HAKANSOYLU , 3 KOŞAN ARTUN , ekürisinin desteği ile 2 FİKOKAYA , sevdiği mesafede koşacak olan 6 CANKURUŞ , üst gruptaki ikinciliği ile dikkatleri üzerine çeken 4 MİRZEYBİN , bu yarışa özenle hazırlandığını duyduğum 8 HÜSMEN ve az farkla ikinci olarak ayrıldığı son yarışı ile beğenimi kazanan 9 SEMETEY OĞLU arasında geçecek yarışta yüksek ganyanlı bir sonuç bekliyorum.

4.AYAK: Son yarışını gösterişli şekilde kazanan 5 VEZİRTAY ı üst grupta nasıl koşacağını kestirebilsem tek atardım. Ancak form durumlarını oldukça beğendiğim 1 ALTINIŞIK , 3 BABA SÖNMEZ , 4 HALLEY YILDIZI ve 2 COŞKUNSOY gibi güçlü rakiplerde yarışı lehlerine çevirmek için uğraş vereceklerdir.

5.AYAK: Son zamanların flaş ismi 6 LABRUNA son yarışında geçtiği rakiplerine yine üstünlük sağlayabilir. Son iki ikinciliği ardından formunu arttıran 5 TRENDSETTER , sık idmanlarla bu yarışa bilenen 11 FROM THE SEA yine bir kaç boy geç çıkacaktır ama bu sefer uzayan mesafede açığı kapatabilir. Sürprizde ise toparlanma aşamasındaki 2 MISS WILLISTON u yazacağım.

6.AYAK: Diyarbakır dan bu mesafede başarılı bir ikincilikle getirilen ve 800/58.2 - 400/28.7 R çalışmalarında oldukça dinç görünen 9 AKSİ BABY günün bankosu olacaktır.

1.AYAK: 2-10-4-1-8-6-5

2.AYAK: 4-13

3.AYAK: 7-3-2-6-4-8-9

4.AYAK: 5/1-3-4-2

5.AYAK: 6-5-11-2

6.AYAK: 9 AKSİ BABY

BOL ŞANSLAR.

admin
Yönetici

Tahminlere resim eklemek için sağ tarafta bulunan “Öne çıkarılmış görsel olarak belirle” menüsünü kullanabilirsiniz. Yazı içine eklemenize gerek yoktur.

Bol şanslar

Yazar: kinggok