01 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Günün ilk ayağında kusursuz formu ve çalışmaları ile 2 ÇİFTÇİ KIZI ilk atımdır. 10 MY SPARKLER son üçüncülüğü üzerine birde boş sıkleti ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 4 GÜNEŞ BAY peşpeşe başarılı koşularının ardından birinciliğe uzanabilir. 1 IAN TAPP , 8 EMBOAR , 6 POWERS DREAM , 5 KING UGLY ilk ayakta diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Handikap mücadelede binicisinin pazartesi sabahı çalışmasında 800/0.56.6 derecesi ile çalışan 4 BOKSÖRKAYA ile son koşularında tabela içinde kendisine yer bulmayı başaran formu güzel 13 UÇARGİDER arasında geçeceğini düşündüğüm birincilik mücadelesinde az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.

3.AYAK: Pazartesi sabah idmanlarında oldukça diri görünen 7 HAKANSOYLU , 3 KOŞAN ARTUN , ekürisinin desteği ile 2 FİKOKAYA , sevdiği mesafede koşacak olan 6 CANKURUŞ , üst gruptaki ikinciliği ile dikkatleri üzerine çeken 4 MİRZEYBİN , bu yarışa özenle hazırlandığını duyduğum 8 HÜSMEN ve az farkla ikinci olarak ayrıldığı son yarışı ile beğenimi kazanan 9 SEMETEY OĞLU arasında geçecek yarışta yüksek ganyanlı bir sonuç bekliyorum.

4.AYAK: Son yarışını gösterişli şekilde kazanan 5 VEZİRTAY ı üst grupta nasıl koşacağını kestirebilsem tek atardım. Ancak form durumlarını oldukça beğendiğim 1 ALTINIŞIK , 3 BABA SÖNMEZ , 4 HALLEY YILDIZI ve 2 COŞKUNSOY gibi güçlü rakiplerde yarışı lehlerine çevirmek için uğraş vereceklerdir.

5.AYAK: Son zamanların flaş ismi 6 LABRUNA son yarışında geçtiği rakiplerine yine üstünlük sağlayabilir. Son iki ikinciliği ardından formunu arttıran 5 TRENDSETTER , sık idmanlarla bu yarışa bilenen 11 FROM THE SEA yine bir kaç boy geç çıkacaktır ama bu sefer uzayan mesafede açığı kapatabilir. Sürprizde ise toparlanma aşamasındaki 2 MISS WILLISTON u yazacağım.

6.AYAK: Diyarbakır dan bu mesafede başarılı bir ikincilikle getirilen ve 800/58.2 – 400/28.7 R çalışmalarında oldukça dinç görünen 9 AKSİ BABY günün bankosu olacaktır.

1.AYAK: 2-10-4-1-8-6-5

2.AYAK: 4-13

3.AYAK: 7-3-2-6-4-8-9

4.AYAK: 5/1-3-4-2

5.AYAK: 6-5-11-2

6.AYAK: 9 AKSİ BABY

BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
admin
Yönetici
admin

Tahminlere resim eklemek için sağ tarafta bulunan “Öne çıkarılmış görsel olarak belirle” menüsünü kullanabilirsiniz. Yazı içine eklemenize gerek yoktur.

Bol şanslar