ankara altili tahminleri

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)

Özellikle İstanbul ve Ankara koşuları benim için daha farklı ve severek takip ettiğim programların başında yer alıyor o sebeple de koşuları hem seyrederken hemde inceleyip yarış paylaşımı yaparken zevk aldığım programların başında geliyor. Bugün de birbirinden zevkli koşulara ev sahipliği yapacak Ankara hipodromunda çekişmeli ve seyir zevki yüksek koşularda cazip ikramiyeli bir gün bekliyor bütün yarışsever arkadaşlarımıza bol şanslar diliyorum.

1.KOŞU : 2 yaşlı ingilizlerin maiden mücadelesinde yarış hayatının ilk startında oldukça etkili koşup yakın ara kaybettiği yarışında oldukça etkili gözüken eküri avantajı elinde bulunan 4 THE MAILMAN koşunun en şanslı ismi olup , koşu tecrübesi ve artan formuyla bugünde etkili bir yarış koşmasını beklediğim, 6 AYBÜKE, yapmış olduğu son idmanlarında oldukça dikkat çekici işler yapan ve bugün koşunun süprizine imza atabilecek 7 FLEX BABY, son yarışında rakiplerinin biraz daha zorlu olmasından etkilenip tabela kalmış olsada bugün yapmış olduğu idman görüntüsüyle etkili koşu çıkartacak 5 WILDEST INDOCHINA, ilk iki yarışında oldukça iyi yarışlar sergilemesine rağmen son startlarında etkisiz kalmış olsa dahi bugün ö.yıldırım idaresinde söz sahibi olabilecek 3 MAJOR TROWBACK ,son olarak yaptığı işler ve ilk yarışındaki başarılı performansına baktığımda bugün son çalışmalarınıda göz önüne aldığımda koşunun çok geride kalmış isimlerinden olsa dahi etkili bir koşu performansı sergileyeceğini düşündüğüm 10 POENA sıralamasına şans veriyorum.

2.KOŞU : 4 ve yukarı Arap atlarının şartlı mücadelesinde koşacak olan isimlerin hem idman pistinde ki çalışma performansları hem pist ve mesafedeki durumları ve birbirlerine olan yakın güce sahip olmaları nedeniyle bu koşuda riske almayarak HEPSİ şeklinde sıralıyorum.

3.KOŞU : 2 Yaşlı ingilizlerin bölünen maidenin diğer ayağında rakiplerinden çok önde ve hazır halde olan bir ismin bugün koşuyu kendi istediği şekilde kolay bir birincilik elde etmesini bekliyorum bugün istediği birinciliğe üzerinde ki usta pilotuyla ulaşmasını beklediğim 4 SHARPA‘yı günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.KOŞU : 3 ve yukarı ingilizlerin şartlı koşusunda yamaklara ait bir mücadelenin olması koşuyu benim için zorlaştırıyor ve her sonuca aşikar bir neticeye itiyor. En önemlisi koşunun favorisi çıkmasını beklediğim isme bugüne kadar yarış hayatı boyunca hiç yamak statüsünde bir isim binmemiş o yüzden bu koşuyu biraz daha farklı değerlendirip birden fazla isme şans verecem. Öncelikli şansı rakibinle devamlı mücadele içersinde olup son yapmış olduğu idmanlarda daha çok dikkatimi çeken 2 BEYAZ BULUT‘a ilk şansı veriyorum. Her ne kadar üzerine ilk defa bir yamak binecek olsa dahi kalite kalitedir deyip bu grubun çok üzerinde olduğuna inandığım 1 ARSEN LUPEN, geçtiğimiz yıl startta kalma sorunları yaşayan fakat bu yıl içersin de bu sorunları giderilen güzel idman görüntüsüyle 6 GOLDEN PUNCH,  önde istediği şekilde fazla rahat kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilecek 3 QUADİS sıralamasına şans veriyorum.

5.KOŞU : 3 yaşlı arap şartlı mücadelesinde son yarışında oldukça şans verdiğim ve koşuyu kazanmasını beklediğim ismin gayet güzel bir koşu performansı sergilemesine rağmen o gün kazanan isim için yapabileceği fazla birşey olmadığı aşikardı fakat bugün aynı etkili yarışını ortaya koymasını beklediğim ismin ön tarafta fazla rahatsız edilmeden çok fazla yarışı süratlandirecek isimlerin olmasını da değerlendirip bugün istediği birinciliğe ulaşmasını beklediğim 3 MAHAYBAR‘ koşunun en şanslı ismi olup, yarış hazırlıklarında ışık saçan ve  10 STARBİR, 8 OGLUM İLKER , ve 1 UÇANREİS‘in yarışı kazanmasını beklediğim ismin eksik koşması halinde devreye girebilecek hazır isimlerdir.

6.KOŞU :3 Yaşlı arap taylarının açık koşusu günün en zevkli seyir zevki yüksek geçmesine aday bu koşu da daha önce de İstanbul pistinden başarılı gelen isimlerin Ankara pistini yadırgayabileceğini dile getirmiştim. Bugünde bu senaryo doğrultusunda Ankara pistine aşikar isimlerin ve burda daha etkili koşan isimlerin ön plana çıkıp koşuyu kazanmasını bekliyorum. Birde Dikkat çekici bir husustur ki üçte üç yaptığı bir isimden inen usta pilotun bugün tekrar İstanbul pistinden gelen bir başka tayı tercih etmesini de açıkcası yadırgadım. Bugün üçte üç yaptığı ismin üzerinde koşmuş olsaydı muhtemeldir ki tayın şansı yarış severler açısından da daha farklı bir yerlere gelebilirdi. Yarış oldukça denk isimlerin bir araya geldiği yarış ben öncelikli şansı bugün daha farklı bir koşu koşmasını beklediğim ve idman pistindeki muntazam hazırlıklarını yarışa yansıtması halinde kolay bir birincilik elde edebilecek güçteki 11 YELTAY’a veriyorum. Eküri avantajı elinde 3 BOYLAM ve etkili sprint atabilen 10 TALİPHAN sıralamasına şans veriyorum.

7.KOŞU : 2 yaşlı ingilizlerin kısa vadeli koşusunda koşacağı rakiplerinin daha üst rakiplerinle koşup koştuğu yarışlarda başarılı sonuçlara imza atmış olan 3 ARKANSAS SOUL‘un koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Son yarışında ki muntazam sprintin de adeta kanatlanarak son metrelerde rakibini foto üzerinde yakalayıp geçerken ne derece güçlü olduğunu gösterip bugün uzayan mesafede daha da etkili koşmasını beklediğim ve idman görüntüsü harika olan 6 HEARTS REASON, Yarış hayatının ilk startında kazanmasını başaran kazanırken de geriye düşüp tekrar yüklenip koşuya ortak olup fotoda kazanırken ne derece güçlü bir kan hattına sahip olduğunu belli eden ve bugün kazandığı koşu tecrübesi ve uzayan mesafenin daha çok işine yaracağını düşündüğüm 7 KING OF ANKARA sıralamasına şans veriyorum.

8.KOŞU : 4 ve yukarı Arap atlarının açık grup koşusu günün bir diğer zevkli ve çekişmeli koşusu bu yarışda da malasef usta pilotumuz son koşularında etkili olduğu ve son kazandığı koşuda yarışseverleri yanıltmadığı isimden inip bir diğer şanslı isimde yer almış tabiki bu gibi durumlar normal ama bu kadar kısa aralıklarla ve favori durumdaki isimler olunca insanın kafası karışmıyor da değil. Son yarışında İstanbul sentetik pistinde istediği sonucu alamayan ve sentetik piste etkili koşmadığını da yazdığım ismin bugün sevdiği kum piste çıkarken yapmış olduğu işlere de baktığımda usta pilotunu da üstüne alarak kazanmaya en yakın isim 9 YILMABAŞAR, son uzun yarışında oldukça etkili koşarak o günde şans verdiğim isimler arasında yer alan ve bugün sevdiği Ankara pistinde özellikle kum piste daha etkili koştuğuna inandığım seri ayak 2 ENDEREFE , son enternasyonel yarışında iyi bir görüntü veren yarış içersinde ki zor idaresine rağmen bugün sevdiği mesafe ve piste çıkacak olan 3 FiRİKYA , son yarışlarında sınıf atlayan ve formunu koruduğunu düşündüğüm 1 AŞEMEZ , bu tip mesafeli yarışlarda yarışı çok iyi yerlerde takip ederek sonlarda çok etkili gelip fotoda rakiplerini avlayabilecek güçteki 4 KURTÇABEY ve 6 SEMEND sıralamasına şans veriyorum.

9.KOŞU : 3 ve yukarı ingilizlerin handikap mücadelesinde atların start problemi dikkatimi çekti çoğu ismin starttan geç çıkma sorunu teşkil etmesi bu yarışı bir o kadar da zor hale soktu benim için rakiplerine göre biraz daha az oyalanan ve bu tip mesafede etkili koşabilen 1 BLUE MOONLIGHT ilk şans verdiğim isim olup, bugün idman görüntüsünü yarışına yansıtması durumunda güzel bir yarış ortaya koyabilecek 7 MONSERRAT, daha çok kum piste başarılı yarışları ön planda olsa dahi bu tip grupta söz sahibi 5 WOW SO COOL, yarışın süprizini beklediğim ve hazırlıklarında dikkatimi çeken 3 EYOTA sıralamasına şans veriyorum.

10.KOŞU : 2 yaşlı ingilizlerin bölünen maiden kapanış ayağında rakiplerine göre daha hazır olduğunu düşündüğüm ve bugün ki koşacağı rakiplerine üstünlüğünü sağlayıp koşuyu kazanmasını beklediğim 4 POWER OFF‘u günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

 

ANKARA 1 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 4,6,7,5,3,10 

2.KOŞU : 1,2,3,4,5,6

3.KOŞU : 4

4.KOŞU : 2,1,6,3

5.KOŞU : 3,10,8,1

6.KOŞU : 11,3,10

TUTAR :  103,68 TL

 

ANKARA 2 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.KOŞU :3,10,8,1

6.KOŞU :11,3,10

7.KOŞU :3,6,7

8.KOŞU :9,2,3,1,4,6

9.KOŞU :1,7,5,3

10.KOŞU : 4

TUTAR : 51,84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

timothy

yavuzhan kardeşim, . öyle süper yorum yapmışsın ki, bayıldım valla. Normal şartlarda inan, yorum yazmaya fırsatım yok. Bu gün coştum. Sana bol şanslar…

Bombaci

Oh my GOD 🙃

Bombaci

Boş şanslar :)

Bombaci

Boş değil bol :)))

Mehmet28

bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x