30.09.2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar, Bahtımız açık olsun. Bugün tek bir direğim var. O da Taliphan. Kuponu tamamen onun üzerine kurdum. Yani poker deyimi ile “all in” . Ama alternatif teklerlere kurulan kuponlara da hayır demem.

1.AYAK: Son yarışından sonra (4) ÜNSALMIŞ’ı yazmayan taş olur. Rakibi (3) MAHAYBAR ve (1) UÇAN REİS olur. Ama ilk ayaktan patlak yemek istemiyorsak biraz at yazmak icap eder diye düşünüyorum. (8) OĞLUM İLKER süpriz.

2.AYAK: Geldik Hatay koşusuna… Senenin belkide en iyi 3 yaşlı arap tayı bu koşuda taçlanacak. Sizce bu sene en iyi arap tayı hangisi? Bence (10) TALİPHAN…

3.AYAK: Günün en karışık ayağı bence burası. Bir çok ayaktan fedakarlık ederek. Burayı başta (9) VIKING MAN ve (6) HEARTS REASON başta olmak üzere şablonumdaki atlarla beraber geçmek istiyorum.

4.AYAK: Sabahtan beri bu ayak için yazacağım şeyi düşünüyordum. Aslında şöyle bakmak lazım. Kış ayları geldi. Kaba kum atları piyasaya çıktı. Kim bunlar; (9) YILMABAŞAR ve (2) ENDEREFE. (1) AŞEMEZ, son yarışını kazanan (6) SEMEND ve gönlümün şampiyonu (7) SERHANTAY yazılabilir.

5.AYAK: Normal şartlarda (1) BLUE MOONLIGH tek olur. Alternatif tek adayım. (6) BREAVE APTE rakibi.

6.AYAK: Maiden deyip geçmemek lazım. Bence günün en zor koşusu… Taylar şablonumdadır..

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 4-3-1-8
2.AYAK: (10)
3.AYAK: 9-6-7-2-3
4.AYAK: 9-2-3-6-7
5.AYAK: 1-6
6.AYAK: 3-2-7-4-6-11
72,00 TL.

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x