Ana Sayfa / Tahminler / 30 ARALIK 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

30 ARALIK 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

30 Aralık 2017 Cumartesi BURSA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim..

1.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin eli kulağında sinyaller veren ve bu koşusunda kısa mesafede parlak bir performans beklediğim EFE YÜREK ve 18 Aralık tarihli BURSA 1300 KUM koşusunda Onur YILDIZ idaresinde startta 1 boy oyalanmasına rağmen liderliği söküp alan CANDOSTUM birlikte değerlendireceğim isimlerdir.

2.AYAK: Son 2 kısa mesafe KUM koşusunda Mehmet Salih BADIŞOĞLU idaresinde performansını takdir ettiğim MANZARA ile yarış yaşamının henüz 2. koşusunda 1200 KUM’da tabelanın 3.sırasında yer alan MANZARA’nın az farkla gerisinde tabelada yer bulmayı başaran ADELYA bu koşuda tercihlenmesi gereken isimlerdir. LUCKY RED de bu koşuda ihmal edilmemesi gereken isimler arasındadır.

3.AYAK: 23 Aralık tarihli BURSA 1200 KUM koşusuna bakılırsa bu yarış ERDURAN’ın gerisinde 2.lik ve 3.lük elde eden MARUF TAY ve REŞİTBEY arasında sıkı sıkıya geçeceğe benziyor. Tolga YILDIZ idaresindeki ÖZİLHAN’ın da son koşusunda elde ettiği liderlik ve bu koşuda hatta kollayacağı gerçeğini de gözardı etmemek gerekiyor.

4.AYAK: Mekan değişikliği sebebiyle son koşusunu ölçü almadığım KOVADA’nın bu koşuya ağırlığını koyacağını öngörüyor ve bankomdur diyorum.

5.AYAK: 6 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda AMPHITRITE’nin 1,5 boy gerisinde 2.lik elde eden ve bu defa daha inatçı davranacağını düşündüğüm Arif Okan PAZAR idaresindeki ANTONOV benim açımdan bu koşusunun sigortasıdır. İnatçı ve iddialı stiliyle önplanda olup bankomdur.

6.AYAK: 4 Aralık ve 18 Aralık tarihli BURSA 1200 KUM koşularında elde ettiği 2.likleri çok beğendiğim ve eli kulağında olduğunu düşündüğüm CEYLİN HATUN bu defa Mustafa ÇİÇEK idaresinde rakiplerine göz açtırmayacaktır düşüncesindeyim. Bankomdur.

BURSA

1.AYAK: 5 – 8
(Efe Yürek – Candostum)

2.AYAK: 1 – 6 – 7
(Adelya – Lucky Red – Manzara)

3.AYAK: 4 – 5 – 6
(Maruf Tay – Özilhan – Reşitbey)

4.AYAK: 3
(Kovada)

5.AYAK: 2
(Antonov)

6.AYAK: 3
(Ceylin Hatun)

TUTAR: 2 MİSLİ = 2.16 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bayram
Ziyaretçi
Bayram

Bu yaris 216 etmez at yazmak lazim

gurcan77
Üye

Bol şanslar ETC,

Benim Bursada ikinci ayakta bazı şüphelerim var şöyleki herkes Manzarayı tek veriyor ama burada Özçolak ekürisinin atı koşuyor,bu sene bu ekürinin atları hep yüksek ganyanla kazandılar,diyeceğim o ki buradada 4 Elevatör aynı numarayı yapmasın

toprak_tan
Ziyaretçi
Toprak_tan

Bursa’da bugün at binmesi beklenen jokey Mustafa ÇİÇEK, rapor aldığı için at binemeyecek. Mustafa ÇİÇEK‘in yerine at binecek muhtemel jokeyler
1 TAMGA Tolga YILDIZ
3 DELİJET İbrahim Halil KETME
8 CEYLİN HATUN Murat GÜNDÜZELİ

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Etc

Matador
Ziyaretçi
Matador

Herkese selamlar ilk tahminim ı sizlerle paylaşıyorum1.AYAK ilk başta grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 1 numaralı SAYGON un şanslı olacağını düşünüyorum en sert rakibinin sonlarda kuvvetli gelecek 5numarali EFE YÜREK olduğunu düşünüyorum bunların peşi sıra he zaman tabelada yer bulabilen 3 numaralı ZAMANIN HARİKASI eküri safkanlardan 8CANDOSTUM ve son olarak 10 NİZİP FIRTINASI nin şanslar olabileceğin dusunuyorum 2. AYAK öncelikle daha sert gruplarda koşmuş olup son startinda 7 boy geç çıkmasına rağmen 7.likle ayrılan ve bu grupta koşan bi kaç rakibini de geçen 8 NUMARALI NO MORE BETS ilk şans verdiğim isim sırası ile 7NUMARLİ MAMANZARA ve 6NUMARALİ LUCKY RED rakipleri diyorum 3. AYAK denk güçlerin bi araya geldiği yarışta HEPSİ diyorum 4.AYAK öncelikle yarış gören kalite isim 2NUMARALİ AYEFE başta olmak üzere sırası ile 3NUMARALI KOVADA 6 NUMARALI CUKKA ve hep tabelada dolaşan 7NUMARALI KARAZEYTİN diyorum 5.AYAK son basarili yarışları ile 2NUMARALI ANTONOV bugün benim banko tercihim 6. AYAK öncelikle sıkıstırılmadan bi kosu gören ve daha iyi koşmasıni beklediğim 4NUMARALI DEFNE ilk şans verdiğim isim 7NUMARALİ GRECKA basarili son iki yarısı ile 3NUMARALİ CEYLİN HATUN ve son olarak kaneko temsilcisi 9 NUMARALI MASSANDRA ya şans veriyorum herkese hayırlı günler bol şanslar diliyor ayaklariniz düz bassın diyorum
1.AYAK:1.5.3.8.10
2AYAK:8.7.6
3AYAK:HEPSİ
4.AYAK:2.3.6.7
5.AYAK:2
6.AYAK:4.7.3.9

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Birinci ayak : 7 .10.1.3.5
İkinci ayak : 1.7
Üçüncü ayak : 4.5.6
Dördüncü ayak : 7.3.1.4.5.6
Beşinci ayak : 4
Altıncı ayak : 2.5.3.7

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.