Ana Sayfa / Tahminler / 29 ARALIK 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

29 ARALIK 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Baştan söylemem gerekir ki safkan çok net olarak sorunlu. Ancak sorunlarından kurtulursa da buradakileri çerez niyetine yer. Mesafenin biraz daha uzaması ile birlikte sağlam bir bekleme ile gruba hakim olması muhtemel (1) numaralı VİKONYA ilk safkanım.

2.ayak: Bir başka sorunlu safkanda burada. 2 boy, 3 boy derken son yarışında 4 boy startta oyalanıp yinede ikinci olan safkan bir türlü tereddüt hastalığını üzerinden atamadı. Herşeye rağmen (5) DİLEĞİM ilk safkanım.

3.ayak: Agf tablosuna bakmadım ancak eğer bir defa gelirse bir daha 2 lira ganyanı zor görür. O derece kalitesine inandığım safkanı alt sıralarda kalmasını fırsata çevirmek adına da ve bu yarışa Mustafa ile kesin birincilik için piste çıkacak olan İzmir’in çok iyi bildiği safkan (3) numaralı METAL FIRTINASI risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: Son yarışında bu mesafede burada ki rakiplerini sonunda geride bırakmayı başaran safkan siklet avantajını da kullanmaya devam edebilir (6) SKYNET ilk safkanım.

5.ayak: Son yarışında ki ikinciliğinden sonra bir ay kadar geri çekilen safkanın bu yarışa ağırlığını koymasını bekliyorum (5) numaralı TAMAHKAR ilk safkanım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-4-3

2.ayak: 5-1-4-3-8

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 6-1-5-2

5.ayak: 5-2-3

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.