30 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yavaş yavaş yılın sonuna geldiğimiz bugünlerde gerçekleşen sürprizlerle ikramiyelerin yükseldiğini görüyoruz. Miting günü olması sebebiyle de bu konuda tahmin ve bahisler daha cazip hale geliyor tabii ki. Kocaeli yorumlu tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Uzun mesafede daha etkili olabilen safkan 7 (FORGET ME NOT) önceliğim. Değişikliğe gittiği takıyla son bir kaç yarıştır bekleneni veremeyen ve daha başarılı olduğu piste de çıkacak olan 4 (GALLOPİNG WİSDAM), uzun mesafedeki tecrübesiyle ve kazandığı yarış sonrası formuyla 8 (PRİMO) ve rakiplerine nazaran kilo avantajı ve idmanlardaki dereceli işleriyle 9 (OÜLUM OZAN) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Her ne kadar son koşusunda tabela yapamamış olsa da dereceli idmanlarıyla vasat grupta 7 (VELİAHT) Özcan faktörüyle önceliğim ve alternatif banko önerim. Rakip olarak seri 2.likleri sonrası değişen binici faktörüyle de 10 (YURDAKAN) ve rakiplerine nazaran yarış tecrübesiyle etkili olabilecek 8 (AKYAZILI DİLA)

3.Ayak: Çoğunluğunu erkek isimlerin oluşturduğu Araplara mahsus Şartlı koşuda ilk sıradan tabela yakınlarında tamamladığı koşularıyla 1 (KAĞIZMAN)’ı öneririm. Koşunun abisi konumunda olan 3 (YALIMSOY), son 2.liğindeki etkili koşusunu uzuna da yansıtırsa 7 (ZAMAN YOLCUSU) ve geçmişindeki yarışlarıyla günün bombasını yapabilecek kapasitesi olan 9 (MÜŞTAK) ile burayı noktalıyorum.

4.Ayak: Adapazarı koşusunda oldukça kalite isimler bir arada. Elde ettiği seri birincilikleriyle formda 4 (DAYI MEVLÜT), İstanbul sentetik koşularındaki galibiyetleri sonrası kilodan da etkilenmezse 6 (MİZZEN OF TURKEY), daha başarılı olduğu mesafeye çıkacak olan 7 (RİGHT OR WRONG) ve son Gölyazı koşusunda adminin önerisiyle tatlı sürprizi burunla kaçıran 9 (FRATELLİ) bütçeleri elverdiği sürece daha da isim ilave edilebileceği gibi benim kuponumda bu isimler olacaktır.

5.Ayak: Son koşusunda sert grupta dahi söz sahibi olabileceğini gösteren 1 (SEVEN SİSTERS) uygun grupta bankom.

6.Ayak: Günün son ayağı olan Handikap koşuda, uyumlu binicisiyle iyi bir ikili oluşturan 6 (LEO), önde kaçan ismi inatçı takibiyle sonlarda burun veya boyunla kaybeden 11 (RACLETTE), İstanbul’dan çalışmalarını sürdürerek gelen 7 (REAL POWER), mesafenin kısalması avantajına olacak isimlerden 8 (MEGAS), seri 1.liklerle eşgalinin taçlandıran 10 (BLUE POWER) ve sürprizde 4 (MARUF BEY) ile günü noktalıyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-4-8-9

2.Ayak: 7 /// 10-8

3.Ayak: 1-3-7-9

4.Ayak: 4-6-7-9

5.Ayak: 1

6.Ayak: 6-11-7-8-10-4

Kupon Tutarı: 23,04 TL (2.Ayakta 10-8 ilavesiyle geniş kupon 69,12 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
35 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar, yazdığın gibi gelsin.

Bycreed

Bol şans abi izninle bir safkanı paylaşmak istiyorum çok sevdiklerim arasında :) KANEKO anneden ise THIRTEEN TRICKS yavrusu (9) FRATELLI. Bu safkanın ilk koşularında çok fazla banko verdim belki hatırlayanlar olur. Safkan anne kan hattından CORITIBA gibi seri bir ismin kardeşi demiştim. Lakin görüntüsü CORITIBA gibi olsa da stilleri farklı demiştim. Ama bu stil olayı yeni sezonda tamamıyla değişti ve kardeşinin yolundan gidiyor diyebilirim. Daha önceden gerilerden gelip yarış kazanan safkan şimdi ise tamamıyla ön gruba yakın yürüyüp kazanmaya çalışıyor. Hal bu ki kendisinden seri bir isim var o da DAYI MEVLÜT mesafenin 1500 olması yarışın çokta hızlı gitmeyeceği anlamına gelmiyor. Süratli gitmesini beklediğim koşuda DAYI MEVLÜT’e hiç bulaşmayıp yarışta onu yok sayarcasına önde kaçan DAYI MEVLÜT’e itibar etmeden 2.likte kendisini 1.likte gibi görmesini beklediğim kendi temposunu yarışa kabul ettirmesi olağan olan düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla sonuca gitmesini beklediğim safkanı geriden gelip vurabilecek güçlü bir safkan göremedim. Son yarışında koştuğu rakipleri inanın çoğu burada yok ama daha sert bir gruptu. Geçildiği safkan ise bu tip süratli koşularda dayanılmaz bir sprinte sahip formunun üst seviyesinde ki DARK BOY’du. Bugünde koşuda DARK BOY’da olmadığına göre 3-4 boy farkla kazanmasını bekliyorum.

ERTANBEY

Bol şanslar can abi ve by creed usta..

mustafa

hayırlı günler kardeşim henüz koşuları izlemedim sadece direk olarak göze batan isimleri yazayım sonrasında atların son yarışlarını izleyeceğim, geçen adminin tek verdiği ve gelse kafaları duvara vurduracak fıratelli üzerinde yeniden gündüzeli var ve resmen al sana yeni yıl hediyesi demişler böyle bir grubu zor bulur bu at , ve besinci ayakta by creed kardeşimin sevdirdiği seven sisters ve aynı koşuda kosan daha önce buradan dikkat çekmiştiniz lebriz !! birde küçük hatırlatmada bulunayım mantıklı kurgu ile 7 li ganyan küçük sekilde oynanabilir çünkü bulan olmazsa 6 bilenlere dağıtılıyor sunun için diyorum hiç tereddüt etmeden extradan 1 tane tek yazma hakkın oluyor gelirse ne ala gelmezse de sıkıntı yok bulan olmazsa 6 yı bulanada veriliyor yani bugün yedili ganyanı 6 lı ganyan oynar gibi oynar birazda sans olursa tatlı bir ikramiye kazanabiliriz mesala fıratelli’yi zaten tek yazacağız diyelim ve 4, koşuda kandaharı ( ki geçen kosusunda burdaki bir yorumcu yazar ilk at olarak vermişti ve kazanacağı yarısı son anda vermişti hatta kosu sonrası yazmıştım güzel bulmuşsunuz diye) geriye 5 kosu kalıyor fazla büyültmeden ikişer üçer at ile 7 olmadı 6 yı bulma ihtimali yüksek olur zaten iki tek gelirse kalan 5 yarışta da bir hata hakkın oluyor

mustafa

Şimdi kontrol ettim adrian bey vermisti son yarışında ilk at olarak kandaharı :)

MUSTAFA BULUŞ

ELİNİZE SAĞLIK, HERKESİN YENİ YILINDA BAŞARILAR DİLERİM.

HAFİYE.48.

DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİM KÜÇÜK
MİSLİ ALTILI KUPONU BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 4.7.3./

2. AYAK. 7.5./

3. AYAK. 3.7.2./

4. AYAK. 3.2./

5. AYAK. 5.3./

6. AYAK. 2. BANKO TEK./

MİSLİ KUPON. 3. TL.

HERKESE BOL ŞANSLAR RAST GELE.

HAFİYE.48.

DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİM.

1. AYAK. 4.7.3.5.2./

2. AYAK. 7.5.3.1.4.12.2.6./

3. AYAK. 3.7.2..12.1.8.11.5.9./

4. AYAK. 3. 2/

5. AYAK. 5.3./

6. AYAK. 2. BANKO TEK./

HAFİYE.48.

DİYARBAKIR BEŞLİ GANYAN TAHMİNİM.

2. KOŞU. 7.5.3.1.4.12.2.6./

3. KOŞU. HEPSİ./

4. KOŞU. 2.3.5./

5. KOŞU. 5.3.4./

6. KOŞU. 2. BANKO TEK./

HAFİYE.48.

DİYARBAKIR DÖRTLÜ GANYAN TAHMİNİM.

3. KOŞU. 3.7.12.1.8.

4. KOŞU. 3. BANKO TEK./

5. KOŞU. 5. BANKO TEK./

6. KOŞU. 2.5.1.6.7./

HAFİYE.48.

kocaeline enterasan teklerim var.

Bombaci

Selamlar can bey izninizle bir iki tahmin yapmak istiyorum. 1.AYAK: Kazandigi 2100 metre lik yarista önde temposunu kabul ettiren son duzluktede tesviklere cevap verip geriden gelen safkanlarin soluğunu kesen ve formunun zirvesinde olduguna inandigim 8 numarali PRIMO cok buyuk bir aksilik olmazsa(3 boyda startta kalma avansi veriyorum)  bence yine kazanacaktir risklide olsa BANKOM. (aslinda mecburen tek geciyorum rakip arayan arkadaslara “hepsi” öneriyorum) 2.AYAK: AKYAZILI DİLA nin sahipleri safkani ömrü boyu tabelaya koşturmak mi istiyorlar bilmiyorum. Ayrica Kocaelinin gediklisi olan Mehmet Kaya nin VAYVAYVAY i tercihlemesi midemi bulandirdi siralamam şablonda. 3.AYAK: son koşusunda akbeyaz mehmetin arkasina girip ikinci olan 7 numarali ZAMAN YOLCUSU ediz le bu grubun tozunu atar diyorum. BANKOM. 4.AYAK: DAYI MEVLUT ve RIGH OR WRONG cekismesini kim kazanacak cok merak ediyorum. Right or wrong oyunu bozarsa ortalik toz duman olur. Ara verdikten sonra bir yaris gören 2 numarali RUZGAR ETO ve 3 numarali MAGRIP agirligini hissettirecektir. siralamam şablonda olacaktir. 5.AYAK: evet yine o safkan bikmadan usanmadan yazicam. 4 numarali LEBRIZ ilk atim.   Altili şablonum şöyle oluştu. (1.ayak: 8 TEK) (2.ayak: 6-8-7-10) (3.ayak: 7 TEK) (4.ayak: 9-2-3-7-4) (5.ayak: 4-1-3-2) (6.ayak: hepsi) 52 lira 80 kuruş. Olmadi aynisina beşli. Oyunu bu anlamda kurdum. Bol şans hepimize.

admin

Bol şanslar

HAFİYE.48.

Protestoyla beşlimizi yidiler arkadaş nasıl bir
diyardır bu diyarbakır yarışları ben anlamadım
yazık ya emek veriyorsun emeyini hiçe sayıyorlar hayırlısı olsun nasipmi deyilmiş
kısmetmi deyilmiş bilmiyorum bilemiyorum.?

aggressive

Bol şanslar Can Bey,
Benim; Kocaeli Altılı Ganyan Şablonum da şu şekilde;
1.Ayak : 1-8
2.Ayak : 6-1-8-5-9
3.Ayak : 7-2-3-6-5-1
4.Ayak : 6-7
5.Ayak : 3
6.Ayak : 6-11-9-8
Herkese Bol şanslar..

ismail

Emeğine sağlık can bey

HAFİYE.48.

KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE.

1. AYAK. 6.1.4.5.3.7./

2. AYAK. HEPSİ.

3. AYAK. 6.2.7./

4. AYAK. 2. BANKO TEK./

5. AYAK. 8.1./

6. AYAK. 5.7.6./

HERKESE ÇOK BOL ŞANSLAR.

ERTANBEY

Ben de VELIAHT’a çok güveniyorum bugün. Biraz büyük oynadım
6.7.8.9.3.4
7 veliaht banko
1.7.2
2.3.6.7.9
1.2.10.4.5
10.6.9.7.8

Bol şanslar diliyorum hepimize

HAFİYE.48.

selam ertan bey bol şanslar olsun rast gele
yazdıgız gibi gelsin başarılar dilerim herkese
yarışlar iptalde olabilir ihtimal dahilinde.

ERTANBEY

Hafiye artık yarına bekliyoruz teşekkür ederim iyi dileklerin için..

ERTANBEY

Bugünde paralar cepte kaldı :) yarışlar iptal edildi

HAFİYE.48.

selam can bey teşekkür ederim sizede çok
bol şanslar yazdıgınız gibi gelsin ustad rast
gele başarılar diliyorum herkese iyi çalışmalar.

Anonim

Bir taytvmiz vardi oda gitmiş nasıl seyredecez şimdi biz bu kanali bilgisi olan arksdaslar vsrsa yardimci olabilirlermi tşkler

Oğuz

By creed yorumlarını bekliyoruz

35
0
Tahmin paylaş.x
()
x