30 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

1.AYAK:  İlk ayakta kilo avantajı ve derecesi ile 8.PRIMO öne çıkıyor gibi görünse de 7.FORGET ME NOT, 3.HAPPY VALENTINE, 4.GALLOPING WISDAM ve 1.HERO ADMIRAL’i de değerlendirmeye alıyorum.

2.AYAK:  Daha önce birbirlerini geçen ve tabelada yer bulun safkanları 10.YURDAKAN, 7.VELİAHT , 6.VAYVAYVAY, 5.SEVEN AND SEVEN,  4.SARI BOĞA, 8.AKYAZILI DİLA ve 3.KORHAN KAPTAN sıralamasıyla değerlendiriyorum.

3.AYAK:  İstikrarsız safkanların bir araya geldiği üçüncü ayakta 3.YALIMSOY, 6.ÖĞÜNSEL, 7.ZAMAN YOLCUSU, 2.KANDAHAR, 1.KAĞIZMAN ve 4.FERHAT BEY benim tercih ettiğim safkanlar.

4.AYAK:  Koştuğu dokuz yarışın altısını kazanma başarısı gösteren 9.FRATELLI ile 7.RIGHT OR WRONG, 5.IMPERFECTIONIST ve 2.RÜZGAR ETO benim dördüncü ayaktaki tercihlerim.

5.AYAK:  Rakiplerine göre daha iyi mesafe derecesi bulunan formda isim 1.SEVEN SISTERS’ı günün ilk teki olarak değerlendiriyorum.

6.AYAK:  Kocaeli’nde koştuğu iki koşuyu da kazanma başarısı gösterirken bu koşudaki rakiplerini de geride bırakan 10.BLUE POWER’ın bir kez daha kazanmasını bekliyor ve herkese bol şanslar diliyorum.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK:  8, 7, 3, 4, 1

2.AYAK:  10, 7, 6, 5, 4, 8, 3

3.AYAK:  3, 6, 7, 2, 1, 4

4.AYAK:  9, 7, 5, 2

5.AYAK:  1

6.AYAK:  10

Kupon Bedeli:  50,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Atlas

Avatar
Adana'da yaşıyorum ve serbest meslek niteliğinde bir işle iştigal ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır at yarışlarıyla ilgileniyorum ve tüm yarış severlere bol şans diliyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilhan

Yazdığın gibi gelsin atlas emeğine yüreğine sağlık yazdıkların ganyan olsun

admin

Bol şanslar.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x