Ana Sayfa / Tahminler / 30 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
istanbul altili tahminleri

30 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İSTANBUL 2 .ALTILISI. Bugün de oldukça zor geçmeye aday koşular bir araya gelmiş açıkçası banko konusunda tam emin değildim fakat son saniye kararımı değişip biraz da risk alarak kuponuma bir banko adayı seçtim.. İstanbul birinci altılısı daha cazip gibi fakat karmaşık ve alışkanlık üzere standart ikinci altılı ağırlıklı tahminlerimi ve kuponumu paylaşıyorum. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim..

1.AYAK : Programın zorluk derecesi oldukça yüksek olduğu için çalabildiğim ve eksiltme yaptığım ayaklardan birisi burası. Özellikle uzun mesafelerde ve koşmuş olduğu açık yarışlarda göz dolduran muhtemeldir ikinci altılının başlangıç ayağının ağır favorisi 4 BENYOĞUM ilk at önersem de bugün standart sorunu yaşamasına rağmen bu tip mesafeli koşularda etkili koşular sergileyen kendini unutturabilen 1 EXCALIBUR, mavidalgayı geçerken büyük bir süprize imza atarken daha sonraki yarışlarında gözden kaybolmasına rağmen açık koşularda koşmuş ve mesafeyi sevip etkili sprint yapabilen 2 RENGÜL şeklinde üç isimle geçiyorum…

2.AYAK : Bakıldığında gerçekten tam bir karakolluk koşu ne ön plana çıkan nede istikrarlı bir ismin gözüktüğü bu koşuda imkanınız doğrultusunda çok at yazmanızı öneririm. Kendi kuponumdaki sıralamam son kum yarışında başarısız olan ve daha çok sevdiği çim piste çıkan 2 İPSİZ KIZ , son koşusunu kazanıp yarışa hazır giren 1 TORUN CALLAS , her yarışında kuponumda bulunup ne zaman ne yapacağı belli olmayan start sorunu olsada grup uygun olan 3 KEPEZ STORM , yapmış olduğu çalışmasıyla olmazsa olmaz 8 LUSİNGA, 2016 yılında başarılı yarışları bulunup yavaş yavaş toparlanıp uygun grupta koşacak olan 7 EXOTİC PRİNCESS , ve son olarak henüz kendini tam anlamıyla ispatladığını düşünmediğim kalite isim 10 IRISH COUNTRY …

3.AYAK : Bu kadar zor bir program anca böyle bir günde bir araya getirilirdi kimi yazsan kimi çıkarsam diye devamlı düşündüğüm bir ayakda burası oldu bugün önde istediği tempoyu kurmasını beklediğim ve rakiplerinden aldığı avansı iyi değerlendirebilecek boş kilosu ile fotoyu önde geçebilir mi diye merakla beklediğim 9 SADO BY SADO yu öncelikli şans verdim. kocaeli pistinden gelip istanbul sentetikde koşacak olan 8 SAFİR KIZ , uzun aradan sonra koşu görüp kondisyonu geliştiren 2016 yılında başarılı yarışları bulunan ve uzun mesafeli kumda başarılı koşan 10 ELMİRA , neredeyse bütün yarışlarında kuponumda olan ve kum uzun mesafenin etkili ismi 6 BELEKİ , çim kum ayırt etmeden başarılı yarışlar koşabilen 3 VİCTORY SUN ,

4.AYAK : Önde koşuyu iki isim çok süratlendireği kesin bunlar kim sahipbey ve kadhan bu iki isim önde çok yüksek bir tempo koyacak kadhanın kumda daha başarılı olduğunu düşünüyorum ama grupta uygun buda yarışı karıştırıyor benim için iki isim önde birbirlerini yiyip arkadan sprinter isimlere avlanırmı diye düşünürken onuda yazalım bunuda yazalım dedik burada karışık bir hal aldı sıralamam. öndeki sert tempoyu değerlendiremeye çalışıp etkili sprinter isim 4 GÜRGÜR BABA öncelik şans verdiğim isim, öndeki grubu yakın takip edip virajda bastırmaya çalışacak olan 2 ADINISEN KOY, uzun mesafelerde etkili olamadığını daha çok orta mesafeli yarışlarda başarılı olduğunu düşündüğüm ve üst üste altı açık yarış koşan 8 KINALI KUZU, ve son olarak bu atı da nerden bulup yazdın diyebileceğiniz ama büyük bir bombaya imza atabilecek güce sahip 3 BOLVADİN…

5.AYAK : Belkide sığındığım bir liman arayıp da bugün gelmesini bekleyeceğim bir ismi banko olarak yazma gereği hissettim kendime hızlı bir isim olup önde sert tempo kuran bir tay iki aylık bir ara verdi bu arada kendini toparladığını düşünüyorum ve koşu tecrübesiyle bugün yapmış olduğu muntazam idman ve galopuyla rakiplerini geride bırakmasını beklediğim 4 TAKAYAMA’yı günün BANKOSU olarak kuponumda tek yazıyorum..

6.AYAK : Kapanış yarışıda oldukça zor ve her ihtimale açık bir koşu tavsiyem bütçeniz el verdiğince buraya da çok at yazın . ilk şansı sonlarda çok etkili gelip rakiplerini avlamasını düşündüğüm 9 WILD OF WESTPORT a veriyorum . önde istediği yeri bulabilirse etkili bir yarış çıkarabilecek 8 ÇIĞ, yapmış olduğu galop ve 2016 yılındaki yarışlarına baktığımda açık koşu koşmuş olan 5 KARAHEVES, yarışı iyi yerde takip ederse çok etkili koşabilecek 6 BRAVE FEET , son yarışında mesafe ve gruptan etkilenen 10 BABA DOSTU, henüz maiden olup yaptığı dereceli işlerle bu koşuya girecek olan 13 NORTHERN WEST

1.AYAK : 4,1,2
2.AYAK : 2,3,1,8,7,10
3.AYAK : 9,8,10,6,3
4.AYAK : 4,2,8,3
5.AYAK : 4
6.AYAK : 9,8,5,6,10,13 ( 129,60 )

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

40 yorum

 1. Sınırlarda geziyor hala :) Gönlüne göre bol şanslar.

 2. yavuzhan41

  tşk ederim adminim şansımız hepimizin daim olsun inşaallah

 3. yavuzhan41

  Yarın güzel ikramiye verir adminim 5 de kalan bile büyük başarı sağlar bana göre :) o yüzden bu kadar törpü oldu keşke düşürebilsek 20 ye inmiyor sırf düşsün diye tabela ayağı tek geçtim :)

 4. yavuzhan41

  baktım ona ilk defa koşuyor mesafeli yarış etkilenir diye yazmadım yazsaydım tek rakip o var zaten ama takayama yarın beyaz bayrak ayna yapar geldi bana uzun işleri çok iyi aradan sonra belliki iyi duruma gelmiş 3 4 boy fark bekliyorum yarın yoksa tek saymam :))

 5. yavuzhan41

  kınalıkuzunu bugun degerlendır geçenlerde de söledıgım gıbı uzunda sıkıntılı ama bu tıp mesafelerde cok etkılı olabilir rengül iyi durumda ayhan kursun maıden kosularda etkılı ınatcı ve yarıstan kopmuyor ozellıkle böle kacak bır tayda çıktığı gibi uzak çekmesi lazım :) bu arada bolvadin ismini bir yere yaz adminim :)

  • Bolvadin kuponumda olacak. 1200 1.16 ile kazanmış. Bursa da ama olsun. Rengül iyi duruma gelmeden de yazıyordum. Ayhan Kurşun dersi alabilirsin yarın dikkat et :)

 6. yavuzhan41

  takayama neden bilmiyorum ama kolay kazanacak gibi geliyor nasip bakalım dün akşamda yazdığım gibi biz görevimizi yaptık çalıştık sahadakilere kaldı iş artık :)

  • Derece ve tecrübeye göre en doğru iş Takayama. Son ayakta çok atın var, 2 numaraya da bir göz at derim.

 7. yavuzhan41

  2 numara vardı adminim törpülemede gitti ama eklenebilir çok fazla etkilemez sanırım kuponu .. kuponumda yer alan isimlerdendi. ama o koşuda hafif kilolu bir ismin koşuyu kazanmasını bekliyorum,

 8. yavuzhan41

  Bu arada adminim senin tek düşündüğün bir isim var mı.

 9. yavuzhan41

  İkinci gülmelek vakası yaşatma lütfen bana adminim :) bugün eklerim ama gülmelekde inat etmiştim

  • Gülmelek’e çok güvenmiyordum ama tek attım. Aynı bunda da olacağı gibi. İncele diye dedim, gerisi sana kalmış :)

 10. yavuzhan41

  bir yerde mecbur tek atmak lazım olabilir mob rules muhtemeldir favori yada plase çıkacak kupon yatırırken ilave ederim muhtemel ilk çalışmamda vardı kupon küçültürken çıkardım birde h.karataşa pek vermemişim adını sen koy dışında gelirse yakar beni :)

 11. yavuzhan41

  birinci altılı daha basit gibi geliyor baktıkça :) zoru başarmak istiyorum yarın nasip bakalım

 12. yavuzhan41

  Evet adminim zevkli ve zorlu mücadele olacak hayırlı akşamlarınız olsun .. sağlıcakla kalın.

 13. Yavuzun bey tebrikler ankara için yarin istanbul a devamı gelirmi

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim polat bey tuttuğum atları paylaştım zor bir program umarım başarılı bir gün olur dünün devamını getiririz ekip olarak inşaallah.

 14. Selam,Bol şans hepimize,Admin i dinledim ve son ayak 2 numara Mob Rulesi tek yapıştırdım

  • Selamlar, destek güzel oldu :) Bol şanslar

  • yavuzhan41

   Bol şanslar en güzelini yapmışınız adminimi dinlemişiniz :)

  • Eklemeyi düşünmüyorsun sanırım :)

  • yavuzhan41

   eklemeden yatırdım adminim törpüye uydum ekleyince yüksek geldi :) ama zevkli bir yarış olacak gülmelekten sonra beklediğim bir diğer yarışta son ayak oldu …Bu arada tabela agf de uçmuş karataşlı isim bakalım a.kurşun ve takayama nasıl bir yol izliycek :)

 15. USTATCI

  1. Ayak 4.11.5.6.8.9
  2. Ayak 9,10,1,3,4
  3. Ayak 1.6.4.2.10.9.3
  4. Ayak 8,5,2
  5. Ayak 3,4
  6. Ayak 1

 16. yavuzhan41

  exotic princess adminim bir dahaki yarışı içerde kara kaplıya yazalım lütfen bugün olmadı ama çok iyi koştu :)

 17. yavuzhan41

  Dün korktuğum başıma geldi karataş beklemediğim yerde yaktı süpriz beklenen yerler olmadı düşündüğüm gibi..

 18. yavuzhan41

  Bu karışık altılıda üç ayak favori geleceği aklıma gelmezdi :)

 19. yavuzhan41

  Karataş şov resmen.A.kurşun mu kötüydü yoksa tay mı genel anlamda kazanan çok iyiydi hayal kırıklığı bir koşu takayamadan. Bulan arkadaşları şimdiden tebrik ederim.

 20. yavuzhan41

  Aynen ne var ne yok süpürdü adam o değilde böyle bir misli altılı bu programa nasıl gizlenmiş hayret..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir