Ana Sayfa / Tahminler / 30 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

30 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Son yarışını kazanıp moral depolayan safkan bence uzunada gider. Son 20 yarışın 15 ni Mehmet Kaya ile koşmak her safkanın harcı olmasa gerek (3) ŞAHİN TEPESİ ilk safkanım. Gerek mesafeye yatkınlığı gerekse form durumu ile (2) KIRKPINAR ikinci şans verdiğim isimdir. (5) TORNACI ve (4) DERİN SULTAN sonraki ihtimallerimdir.

2.koşu: Bence burada kötü safkan yok ve sağlam mücadele olacak. Geriden bindirecek safkan çok ancak çıktığı gibi bitirebilecek bir safkan var ki bence bu safkan bekleyerekte koşar. Ben yetenekli olduğuna inanıyorum uzun mesafede ileriki yarışlarda bekleyerek koştuğu koşularda iyi yerde göreceğimize inandığım (7) LIAR ilk safkanım olup ilk koşusunda sürekli safkan dışa doğru sapınca bu defa tercihli kulvar isteyen (5) NAKIT ve (6) DONG FENG rakip gördüğüm isimler olup maiden taylara fısıldayan adam Akın'la (2) HARD WIN Süpriz beklediğim isimdir.

3.koşu: Şimdi çok tanıdık bir isim nasıl tanıdık diyeceksiniz YETİM AHMET deyince anlayacaksınız :):) aynı ahır yani bilmece gibi konuşuyorum farkındayım ama yeminle bir tayım olsa herhalde gözüm kapalı bu ahıra teslim ederim. (1) BAY EMİR in de sahibi olan Ahmet Korkmaz'ı ve ilgililerini tebrik ediyorum. Bu yarışta da haklı favori olan safkanı dileyen tek atabilir ancak ben tek hakkımı farklı bir yerde kullanacağım için rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

4.koşu: Burası benim çelişkiye düştüğüm bir ayak yani nasıl diyeceksiniz ? Şöyleki benim için bazı şeylerin şanı vardır. Bir ton safkan içinde çok formda safkanlar içinde (4) BENYOĞUM bir yana diğer safkanlar diğer tarafa. Gerçekten salak saçma şekilde hiç olmayacak bir isme geçilirse çok üzülürüm. O anlamda sonraki ayaklarda da tek atabilecek iken herşeye rağmen tek hakkımı burada kullanmak istiyorum. Böylesine bir grupta bende farklı bir yeri olan (4) BENYOĞUM çok risklide olsa BANKOM dur.

5.koşu: Şu ana kadar beş koşu geçtik ve diyebilirim ki her ayak tek atabileceğim safkan var. Bu ayakta da var haliyle. Benim (2) İPSİZ KIZ ile olan maceramı en iyi admin bilir :):) eğer o gün bana inanmış olsaydı çok ciddi ikramiye kaldırabilecek iken bundan mahrum kalan sayın admine belki bugün intikamını alabileceğini hatırlatmak isterim :) o gün 5 küsur ganyana geldikten sonra üst üste 3 defa Grup koşu koşan safkan aynı zamanda o sene dişi tay denemeye ilk yazılan safkan ünvanınıda elinde bulunduruyordu. Hiçte boş olmayan safkan ilk şans verdiğim isim olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.koşu: Belki yeri değil ama belirtmeden geçmek istemiyorum dalya diyene kadar fırtına gibi esen Burak Averbak 100 dedikten sonra pistlerden silinip giden bir jokey. Çok fazla tutulmasa da benim beğendiğim bir isim neden diyeceksiniz? Açın bakın belkide şu ana kadar en az 1 lira ganyanlık ata binip jokey olan bir isimdir. 15-20-30-40-50 ganyanlar ciddi diyorum internetten açın bakın. Ankara, Bursa izmir, Kocaeli ne ararsan. Bu kadar emek verip bir anda nasıl böyle geri planda kalıyorlar anlamıyorum. Bu sadece Burağa özgü bir hareket değil ancak genel anlamda baktığım zaman aprantilerde adını bilmediğim psikolojik bir sendrom/yorgunluk olduğu kesin. Piyangodan falan parayı bulmadıysa ben kendisinin bu işi sevdiğine ve tekrar toparlanacağına eminim. Şu yazımı okuyupta daha da gaza gelip böylesine uygun mesafe ve grupta (6) BELEKİ yi getirmezsen ben sana ne diyim :) rakipleri şablonumda olacaktır.

not: gece 2 oldu ve yoruldum ama söylemeden geçmek istemiyorum özellikle ikinci altılıda ikramiyenin miktarını 8. Koşuda koşan (3) SECRET VICTORY belirler. Yüzde 80 AGF bekliyorum :))) ciddi diyorum. Kurteller için önümüzdeki 3 yılın Gazi adaylarını topladığı söyleniyor. Bakın bu tüyoyu babası oğluna vermez:):):) 2 yaş İngilizlere dikkat :) Camiada Bunu bilen olan tahminci bu safkanı tek verecektir. Zaten safkanda idmanlarda güneş gibi parlıyormuş. Para bu ayakta devirmek için başka yerdeki AGF lere bakmayın. Az olsun benim olsun moral olsun derseniz korkmayın tek yapıştırın. şimdiden herkese bol şanslar.

1.ALTILI ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-5-4

2.ayak: 7-5-6-2

3.ayak: 1-4-7-10-6

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 2-9-1-4-5-3

6.ayak: 6-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Yine döktürdün Bombacı :) Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar bombacı

demek beleki takıntısı olan tek ben değilmişim :)

admin de tek değil bu arada. benim de ipimi kesmişti o gün :)

admin
Yönetici

O gün gelen at favoriydi zati, ben 2. olanı bekliyordum. Bu arada ayıp olmazsa Beleki kuponumda olmayacak :)

Mehmet28
Üye

http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/Page/GunlukYarisSonuclari?QueryParameter_Tarih=22/05/2016#92337

Bu yarıştan bahsetmiyor mu bombacı. Başka ayaktan mı yatmıştın yoksa

admin
Yönetici

Bu yarış tabi, ben son beleki yarışı sandım. Belki de anlamamazlıktan geldim :)))

Mehmet28
Üye

:)
Karataş mı tekti sende de

admin
Yönetici

Hatırlamıyorum ama ipsiz kız’ın orada ne işi var demiş olabilirim, belki de demedim. Bilemiyorum 3500 lirasına kan doğradık resmen:)

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Mail adresini kullanıyor musun Yavuz.

yavuzhan41
Üye

evet adminim

admin
Yönetici

Mail gönderdim de :)

yavuzhan41
Üye

baktım adminim cevap yazdım :)

Ramazan Yılmaz
Üye

Selam gençler bol şanslar :)

admin
Yönetici

Selam Ramazan sanada :)

Ramazan Yılmaz
Üye

kaçırdık be altılıyı admin neyse bi beşli yapayım da bayramı pepeyle kutlayalım :)

admin
Yönetici

Ben hiç başlayamadım. Pepe ? :)

Ramazan Yılmaz
Üye

Yaramaz Pepe :)

Ramazan Yılmaz
Üye

1.2.3.4.9//
1.2.3.4.6.7.8.9//
2.3.5.6.7.8//
6//
7/

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.