3 NİSAN CUMA 2015 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında banko olarak önerdiğim 4 boy startta kalıp yarış içinde büyük sıkıntılar yaşamasına rağmen çok iyi koşan (7) REWARDING GIRL favorimdir. Tek ciddi rakibinin ise (3) SEA SPARKLE olacağını düşünüyorum.

2. Ayak Startla birlikte liderliği CANIS LUPUS alıp tempoyu belirleyecektir. Peşine seri safkanlar takılacaktır. Hemen onların arkasında 3 ve 4 olarak takip etmesini beklediğim Son yarışını da hayranlıkla izlediğim o yarışında kendisine göre çok iyi durumda olan safkanların hemen arkasında net bir 3.lük elde eden aprantisinin bütün teşviklerine yarışın her noktasında cevap veren (7) DİLEKGÜLÜ uygun ve vasat rakiplerinin yanında BANKOMDUR.

3. Ayak Verdiği aradan etkilenmezse bu gruptan 2 gömlek üstün olan (2) CLOSE RELATED favorimdir. Önde ki temposunu rahat belirlemesi durumunda etkili olabilecek olan İstanbulda ara sonrası 2 yarış gören (10) ONDÖRTBAHAR, son yarışında kazanacağı yarıştan olan jokeyinin erken davranmasından kaybeden (6) FORZATO, kalite safkan (1) LİDERTINAZ yazıp burayı kapatıyorum.

4. Ayak Son 3 kum yarışından 2sini kazanan kum piste göre çim pistte 2 kat daha iyi koşan (2) TUMBULZELE favorimdir. Bankom olmayı hak ederdi ama N.ŞEN üzerindeyken kesinlikle olacağı varsa tabela bile yapmaz. Son yarışını çok sert grupta mücadele eden bir önce ki yarışında TUMBULZELEYİ geçen (1) DOLUDİZGİN, gerilerden çok etkili gelebilecek olan (4) ABUŞ, sürpriz yapmasını beklediğim (5) CAPPADOCIA ve son olarak son yarışında adeta kanatlanan (6) GENÇTAY.

5. Ayak Takibimde ki (6) JETLİHAN favorimdir. Safkan uzun süredir takibimdeydi. Sürekli benim gözümde bekleneni veremiyordu. Bu safkandan bir ışık bekliyordum bunu da son yarışında kanıtladı. Kazanmaya çok yakın duruyor. Öncelikli rakibi son yarışını mükemmel bulduğum (2) BOND OF BROTHERS, son yarışında sonlarda çok iyi bir sprinte imza atan (4) DIVINE SOCIETY.

6. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşu da GÜZELYÜZ son yarışlarına göre önde hiçte rahat kalmayacaktır. Safkanın ağır kilosundan da etkilenip yarışa çokta adapte olabileceğini düşünmüyorum. Favorim ise bu tip süratli koşularda her zaman etkili olabilen (3) BUSELİ‘dir. Öncelikli rakibi bomboş kiloyla start alacak olan (7) TİTANİC, daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (8) NURİ BEY, ve önde ki tempodan kazanan bir safkan olacaksa bununda (1) GÜZEL YÜZ olacağını düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,3

2. Ayak : 7 TEK

3. Ayak : 2,10,6,1

4. Ayak : 2,1,4,5,6

5. Ayak : 6,2,4

6. Ayak : 3,7,8,1

ŞABLON TUTARI : 28,80 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cahit karadeniz

uzmanlardan tahmın istiyorum teşekur ederim gönderenlerden

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x