Ana Sayfa / Tahminler / 3 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

3 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda 4 boy geç çıkmasına rağmen sonlardaki büyüleyici sprintiyle koşudan ikinci ayrılan 7-REWARDING GIRL bugün yine mesafenin avantajıyla kazanmasını bekliyor banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Son koşusunda oldukça gerilerden gelip yakın farkla 4.lük elde eden 2-FERMANBEY kazanabilir. Takıları değişen 1-CANIS LUPUS favorinin en yakın takipçisi olur. 8-LADY KRUSEVAC, 7-DİLEKGÜLÜ ve 6-YAĞAN EŞREF şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Daha sert gruptaki mücadelesindeki yakın bitiriş derecesiyle formda olduğunu gösteren 1-LİDERTINAZ bu yıl ki ilk birinciliğine uzanır.

4.AYAK : 2-TUMBULZELE ve 1-DOLUDİZGİN gruptan üstün görünse de başta 9-ZORLUAT olmak üzere diğer safkanlarada şans vermek sürpriz ihtimali açısından yerinde karar olacaktır.

5.AYAK : Orjin olarak piste uygun olan ve son koşusunda gayet tatminkar performans sergileyen 2-BOND OF BROTHERSD favorim.4-DIVINE SOCIETY, 5-EDGARDO, 6-JETLİHAN, 11-RAIN OF TEARS ve 3-CONCOFI şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Önceki koşusuna nazaran kısalan mesafede dahada avantajlı durumda bulunan 1-GÜZELYÜZ sikletine rağmen rakiplerine direnirse fotoyu önde geçer. Ben grubun zayıflığından faydalanıp kazanmasını bekliyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 7
2.AYAK : 2 - 1 - 8 - 7 - 6
3.AYAK : 1
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 2 - 4 - 5 - 6 - 11 - 3
6.AYAK : 1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

İstanbul tahminlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz…saygilar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

İstanbul tahmini verecekmisiniz acaba

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

İstanbul altılı kuponum:
1.3.4.6.7.9.10.11/H/6.7/1/3/1.3.5.9.10

Herkese bol şanslar.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.