Ana Sayfa / Tahminler / 3 MART 2019 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3 MART 2019 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : SEFERİHİSAR (KV-7) koşusundan gelen CAMBODIA (6) kazanmasını beklediğim isimdir, tek sorun karataş iyi mi ? kazadan sonra bir türlü kendine gelemedi, çoğu zaman yarışa gücünü veremiyor gibi geliyor. Risk aldım tek attım.

2. Koşu : Yine kısalan mesafede yine Kocakaya ile buluşan PATRONİÇE (2) herkesin teki olacak gibi. Mesafede çok etkili bir isim olan ve son 2 yarıştır kazanan NİLDA (5) ile yıkmak istiyorum. Herkes dilediği gibi değerlendirebilir, bahis oyunları dahil.

3. Koşu : Yine Çetin ok ve yine UÇAN KARACA (6) bu 2 isim yan yana geldiyse kafaya yazılır, Çetin yine ortalığı toz duman edebilir KARACA'ların atlarına çok iyi biniyor, favorim. Rakipleri sırası ile şablonumdaki gibidir.

4. Koşu : Safkanların hepsi ilk kez uzun mesafeye çıkıyor. Gelişim durumuna baktığımızda KANDEBRİ (2) çok şanslı. CELAL BABA (1) desen tank gibi o da uzuna gider. HAVE A NICE TRIP (3) de 51kg.  SKY LEGEND (4) ise geçen yarışta % 30 ile AGF 1. attı.

5. Koşu : Grubun formda ismi TARIKHAN (5/7) ekürisi ile favori. YILMABAŞAR (6) bir kez daha saldıracak. Kupona SERDÜMEN (4) ekledim.

6. Koşu : Grubun gelişim gösteren safkanlarını incelediğimde son 2 yarıştır kazanan hatta bir tanesi yine bu apranti ile olan CONGENIAL SON (4) binicisi eger hata yapmaz ise rahat kazanmasını beklediğim isimdir. Rakip olarak baktığımızda, son yarışını beğendiğim STRABON (2), LORD OF TIME (1), CUPIDS ARROW (7) ve PETTIT BLUE (6) ilk göze batan safkanlar. Daha sonra mesafeye yatkın olan ve bir yarış gören NERUDA (12) ve bu sefer M.GÖNÜLTAŞ ile start alacak olan OASIS (10) bomba için koşacaklar.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6
2.Ayak : 2        ////    5
3.Ayak : 6-7-4-2-3-1-5
4.Ayak : 2-1-3-4
5.Ayak : 5-6-4
6.Ayak : 4     // 2-1-7-6  // 12-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ADMIN
Kuponun Super Olmuş

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar

Izmir
1. Ayak 6,4,8
2. Ayak 2 PATRONIÇE BANKOM
3. Ayak 2 BAŞKONAKLI BANKOM
4. Ayak 1,2,3,4
5. Ayak 2,3,4,5,6
6. Ayak Sürpriz Bekliyecem HEPSI

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.