Ana Sayfa / Tahminler / 03 MART 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

03 MART 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu bir pazar geçirmeniz dileğiyle çok cazip konumda gördüğüm İzmir programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Daha çok kısa ve orta mesafeli yarışlarda etkili koşuları olmasına rağmen uzun deneyimi elde edip o koşusundan birincilikle ayrılan bugün İzmir idman pistinde ki idmanlarında oldukça güzel bir performans ortaya koyup üzerinde ki Usta pilotunun avantajını sahaya yansıtmasını beklediğim  6 COMBADIA koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim isim olup, dişilere ait mücadele de uzun koşu performanslarını beğendiğim ve etkili sprint yapabilen 2 İPEKKIZ, Bugün ön tarafta istediği tempoyu kurması halinde beyaz bayrak ayna yapabilecek hazırlıklara sahip 3 LİTTLE BİRD ve ara sonrası koştuğu iki startında etkisiz bir görüntü çizmiş olan daha çok Çim performansı önde olmasına rağmen bugün etkili hazırlıklarını göz ardı etmek istemediğim 4 SALAMIS koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Yarış derecesinin 1.36'nın altına düşmesini beklemiyorum. Koşu üzerinde bu dereceye yakın bitiriş gidebilecek dört isme şans vermek istiyorum. Agf tablosunda yüksek favori konumunda çıkacak olan patroniçe'yi bugün yıkılması ikramiye açısından da hoş bir tablo çizebilir. Koşu üzerinde her şeye rağmen ara sonrası koştuğu yarışlarında oldukça yüksek bir performans yakalayıp iki birincilik bir ikincilik elde eden ismin bugün etkili formuyla koşuda ön planda olduğunu düşündüğüm 2 PATRONİÇE , oldukça inatçı bir isim olduğuna hiç şüphe duymadığım bugün mesafesinde etkili idman hazırlıklarıyla bu koşuda ses getirebilecek 1 BEYAZ KULE ,çıkış yakaladığı birinciliğinin ardından Kocaeli pistinde de kolay görüntü içerisinde kazanarak İzmir'e gelen 5 NİLDA ve bu rakipler yanında ne zaman ne yapacağı tam olarak kestiremediğim gününde olduğunda rakiplerinin çok önünde çıkan 3 MADAM ELLİ koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Koşu şartlarının açıkçası tam anlamıyla kendisi için yazıldığını düşünüyorum. Mesafenin uzun olması üzerinde ki jokeyinin tecrübesi ve idmanlarında ki artan formuyla beraber koşuda ön plana çıkan 3 BÜLENT bugün rakiplerinin çok önünde çıkan isim oluyor. Muhtemel agf tablosu içerisinde rakiplerinin önünde favori konumunda çıkmasını beklediğim ismin özellikle son iki startını kazanan Açık ele mesafenin ters geleceği düşüncesi içerisinde, bugün en ciddi rakibinin ara sonrası gördüğü iki yarışla beraber yükselen bir ivme yakalayan başkonaklının önünde koşuyu kazanmasını bekliyor ve BANKO tercih ediyorum.

4.AYAK : Maiden yarışıyla kazanırken o gün için dahil takip içerisine aldığım ve bir sonraki koşusunda kazanır dediğim uzayan mesafe ile beraber etkili bir performans ortaya koyarak kolay bir birincilik elde eden bugün mesafe tecrübesiyle beraber koşuda rakiplerinin çok önünde duran 2 KANBEDRİ seri birinciliklere devam edebilir. Son startını kolay bir görüntü içerisinde kazanıp bugün ilk uzun deneyimine çıkacak olan ve es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm performansıyla beraber favori konumunda gördüğüm isme en ciddi rakip olarak 1 CELAL BABA diyor ve bu iki ismi ayırt etmeden kuponumda şans veriyorum.

5.AYAK : Seyir zevki oldukça yüksek geçecek kaliteli isimlerin bir araya geldiği ŞİRİNYER koşusu nefesleri kesecek diyebilirim. Özellikle bugün son startında hiç şans tanımadığım mesafe ters gelip bugün ön tarafta kendisini rahatsız edecek hiç bir ismin olmadığını düşündüğüm inatçı karakter 2 KIZILHAN ön planda değerlendirdiğim isim olup çok ters bir yarış gelebilir, şehir fark etmeksizin mükemmel bir form yakalayan devam ettirdiği formuyla beraber eküri isimlerden 5 TARIKHAN, ön taraftaki yüksek tempodan yararlanmasını beklediğim sonlarda etkili sprint kabiliyetiyle beraber 6 YILMABAŞAR  ve ara sonrası koştuğu yarışla beraber kondisyon açığını kapattığını İzmir idman pistinde ki idmanlarına yansıtan bugün sahada adını birinciliğe yazdırabilecek 4 SERDÜMEN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Koşunun çok kolay geçeceğini düşünmüyorum. Özellikle birbirlerine yakın isimlerin bir araya gelmesi koşuyu bir kademe daha zorlaştırıyor. Yarış içerisinde ilk şansı bu kez uzayan mesafeyle beraber kendisine uyumlu kantarması Dorukhan palaur ile start alacak olan ve idmanlarında kısa sprintlerin de güzel işler ortaya koyan 6 PETTIT BLUE ilk şans verdiğim isim olup, son startını kazanırken oldukça rahat bir görüntü içerisinde olan devam ettirdiği formuyla beraber bugünde es geçilmeyecek isimlerden olan 2 STRABON, ağır kilosuna rağmen bu rakipleri içerisinde her zaman söz sahibi olabilecek 1 LORD OF TİME, uzun ara sonrası koştuğu yarışında güzel bir birincilik elde edip artan formuyla beraber seri çıkışa geçebilecek 4 CONGENIAL SON ve bugün geri planda kalacak olmalarına rağmen hazırlık aşamalarını çok beğendiğim koşuda sürpriz konumunda ki isimler 9 KAVACIK BEYİ - 10 OASIS koşuda şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,2,3,4

2.AYAK : 2,1,5,3

3.AYAK : 3 BÜLENT

4.AYAK : 2,1

5.AYAK : 2,5,6,4

6.AYAK : 6,2,1,4,9,10

TUTAR : 53,76 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim adminim, bol şanslar dilerim tüm ekip ve takipçilerimize

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN41 Teklerimiz Uyušmamiš Resmen Kiliç Çekmiş Oluyorum Pardon

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 6,4,8
2. Ayak 2 PATRONIÇE BANKOM
3. Ayak 2 BAŞKONAKLI BANKOM
4. Ayak 1,2,3,4
5. Ayak 2,3,4,5,6
6. Ayak Sürpriz Bekliyecem HEPSI

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar deniz arada kılıç çekmek güzel olur heyecan verir :)

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

izmir
3-6-5-8-2
2
2-4-7-3
2
5-4-6
15-16-4-2

Bolşanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şans herkese

1.ayak: 6 tek
2.ayak: 1-2
3.ayak: 2-3
4.ayak: 1-2
5.ayak: 3-4-5-6
6.ayak: 2-3-4-5-6

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Patroniçe yıkamadık kızılhan gelse biraz ikramiye tatmin edici olur herhalde

admin
Yönetici
admin

Kızılhan da kurtarmayacak sanki. Son ayak 9’a bakıyor.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Patroniçe yıkılsa güzel olacaktı haklısın adminim burada da serdümen gelecek gibi bir his var içimde gerçi bülent celal baba çifteyle günü kurtardık adanaya yönelltik kendimizi :)

admin
Yönetici
admin

Patroniçe müsait yarışlarını dolduruyor galiba, buralarda çok durmaz :) Çifte için tebrikler.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...