istanbul altili tahminleri

3 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ULUSLARARASI KOŞULAR)

Uluslararası koşuların 2. günüde, Pazar günü ilk ayak 15:30’da başlayacak. Zayıf gözüken programda zevkli koşular bekliyorum.

1 – AYAK: İlk ayakta güzel işleriyle ön plana çıkan Aracı ekürisinden 3 – COGENERATION favorim. Her çalışmasında daha iyi olan 6 – NORTHBEACH ve 9 – RIVER GIRL ilk rakipleri. Kupona göre hepsi tercihi yapılabilir.

2 – AYAK: Godolphin’den 5 – SECRET NUMBER koştuğu Grup yarışlarında kazanmasını bilen bir isim fakat 2016 yılına kazanarak başlarken sonraki 2 yarışında sonlarda yer almış. 2016 Kasım ayından bu yana start almayan ismin eküri avantajı bulunuyor. Benim favorim ise 2 – CRIMEAN TATAR. Koştuğu 5 uzun mesafe yarıştan 2 birincilik ve 2 tabela koparmış. G3 koşulardaki bu başarısı ile şansı yüksek. Geçen sene de bu yarışta koşan 7 – ELBERETH ise sık koşmasına rağmen güzel işler çıkarıyor. Bu iki isim yeterli gözüküyor.

3 – AYAK: Trakya koşusunda 2 yaşlı isimler yarışacak. Alex Ferguson’un atı 4 – CHESS MOVE, 2. koşusunda 1200m çim pistte 1.10.79 derece ile geliyor. Rakipleri de bu mesafede kazanmış ama bu dereceye yakın değiller. Chess Move banko çıkacaktır diye tahmin ediyorum. Yine de bizim atlarımızda dahil kazanmayı bilen isimler var. Sürpriz aranabilir.

CHESS MOVE

4 – AYAK: İrlanda koşusunda zorlu bir mücadele olacak. İstanbul pistinde daha iyi koştuğuna inandığım 3 – EL GAMBO favorim. Son yarışında bekleneni veremeyen 5 – ULAN BATOR rakibidir. Bu tip gruplarda her zaman iş yapabilecek kapasitede olan 6 – YENİLMEZ ve 2 – CHURCHILL FIRE plasede. Bu kadar atta 4 – KING OF ROCK’da eklenir. Pencereyi de kapattık mı tamamdır.

5 – AYAK: Topkapı koşusunda 8 – COPPERFIELD‘den çok iyi bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Fanatiklik yaparak tek atacağım. Rakip arayanlara Alman ekürilerden 6 – WONNEMOND ve efsane at FRANKEL’in oğlu 9 – DREAM CASTLE öneririm.

6 – AYAK: Toplam 6 kere grup koşusunda start alıp 5 birincilik ve bir kere ikinci olan 3 – MURAAQIB‘in Malazgirt koşusunu rahat almasını bekliyorum. Rakip arayanlar için 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR öneririm.

MURAAQIB

KUPONUM

3 / H
2-7
4 / H
3-5-6-2-4-1
8
3

Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Adminim yine dip bir not godolpinin secreti 1. Yıl aradan sonra g1 derecesinde koşu kazanmış es geçilmiycek bir isim bu arada Malazgirt kosusunda muraaqib dedıgın gibi çok kolay kazanır chess move alexin tayı banko olmaz gorusundeyim en karışık kosulardan biri bizim taylarımızın şansı yüksek

Azor Ahai

Yanlış bilgi vermektense hiç vermemek daha iyidir bahsettiğin at hayatı boyunca hiçbir zaman g1 yarış kazanamadı g2 bile kazanamadı.hayatı boyunca tüm kazandığı koşular maiden 1 kere şartlı 3 …5defa grup 3 koştu sadece 1 tanesini kazanabildi. hea at uzun aradan sonra koşucak ama kazanabilir ona bişi diyemem

yavuzhan41

Son koşularından çok uzun aradan sonra koşup kazanmış şansı var ve dubaide hazırlanıp gelmiş es geçilecek bir isim değil bence

yavuzhan41

Evet oda etkili isim bu arada tahminlerimi yarın yayınlasam sorun olurmu telefondan giriyom şuan

yavuzhan41

Tesekkur ederim ankarada zevkli yarışlar var umarım güzel bir hafta sonu yaşarız.

Bombaci

Adminim bol şans EL GAMBO yu sende görünce biraz daha inandım :)))

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x