istanbul altili tahminleri bombaci

2 EYLÜL 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Açıkçası programdan çok keyif almadım. Yinede boş geçmeyelim hesabı birşey yazmaya karar  verdim. Son yarışında buradaki rakiplerinden çok üstün safkanlarla koşan (5) KOÇERBEY in ilgilileri herhalde safkanın son yarışından sonra Veliefendi ye böyle güzel bir günde piknik yapmaya gelmeyecektir ilk safkanım. İki yarışını da sentetikte koşan safkanın çimde pek gideri yok görünsede ilk koşusuna istinaden çok fazla göz doldurması dolayısı ile (7) YAĞIZAT’ı bulundurmak gerektiğine inanıyorum. Bu iki safkanım haricinde ki diğer safkanların hepsini eşit tutuyorum. Oldu da bu iki safkan kötü koştu tercihimi (2) BABAURAL dan yana kullanıyorum.

2.ayak: Uluslararası koşu için tabi yazılıp çizilen çok şey olacaktır. Ancak sonraki ayaklara baktığımız zaman yinede bizim safkanlara yer verebilecek yer olarak burası görünüyor dolayısı ile Süpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak.

3.ayak: (1) AQUAPURA’IN çok iddialı olarak gireceği yarışta en yakın iki rakibi (3) FLASHING GIRL ve (5) LADY DERYA’nın eksiklerinden faydalanıp photalamasını bekliyorum demek için çok düşündüm ancak farklı şekilde riske edip oyuna biraz heyecan katmaya karar verdim. Son yarışında burunla geçtiği (6) URFA GÜLÜ o Bursa’nın saçma sapan çim pistinde  tekrar sevdiği piste dönmesi favorimin yanında şans vermeme sebep oldu. Dolayısı ile uzun lafın kısası bu zorlu mücadeleyi biraz da ben zora sokup (1) AQUAPURA ve (6) URFA GÜLÜ ile riske etmeye karar verdim.

4.ayak: Uluslararası İstanbul koşusunda kalbimiz tabi ki bizim safkanlardan yana olsa da açıkçası yarın yüzde 1500 AGF oranı ile favori çıkacak olan (5) ARABIAN HOPE’un pek geçileceğine ihtimal verilmiyor. Geçilirse de günün en büyük süprizine imza atılır diye düşünüyorum. Ancak beni biliyorsunuz isterse tek başına koşsun umurum olmaz. Doğrusu bir yıl boyunca bu yabancıları tek atmak için yazıp çizmiyorum. Dolayısı ile (3) TATVAN İNCİSİ rakip gördüğüm isimdir.

5.ayak: Ne olup bittiğinin pek bilmediğim iki yabancı safkanın yanına bizdende (3) FRİKYA ilave edip bırakıyorum.

6.ayak: Son yarışında da burada gelmeyip artık nerede gelecek dediğim safkan yine gelemedi. Ben boşa konuşmam yani (4) SEMİH BEY orada gelemediyse burada da gelemesin :):) (1) CANKILIÇ BANKOM dur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-7-2

2.ayak: hepsi

3.ayak: 1-6

4.ayak: 5-3

5.ayak: 4-1-3

6.ayak: 1 tek

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-3-4

2.ayak: 5-7-2

3.ayak: 9-6-2-1-3-4

4.ayak: 1-6

5.ayak: 5 tek

6.ayak: 4 tek

7.ayak: 1 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar.

yavuzhan41

Teşekkür ederim.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x