ankara altili tahminleri bombaci

3 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ-KAYİŞ’İ KOPARDIK- (BOMBACI)

Selamlar Ankara için altılı ganyan tahminlerime geçmeden bir iki şey söylemek istedim. Dün İzmir ilk ayakta SPEEDY BOY gerçekten beni yanıltmadı ama insanları yanıltan Mürsel KAYİŞ oldu. Genç arkadaşımı defalarca tebrik ederim. Safkanı harika idare etti, harika bekledi, sabretti, güvendi, nefis bir şekilde içeri attı. Beni de kafadan kopardı yazmayanları da eee boşuna KAYİŞ’İ kopardık demedik :) İlk defa birincilikle tanışan Mürsel Çocuk hakkında bir iki kelam edeyim dedim. Belki ileride çok meşhur bir pilot olurda bende ilk bahseden kişi olmuş olurum. İkinci kayışı koparmamız da akşam Adana yarışlarında oldu. Bu defa da Arda bizi kopardı. Kafadan tek başladığı oyunda o kadar güzel sürprizlere imza attı ki gerçekten yazık oldu. İnşallah bu iyi tahminlerin başarılı kuponların habercisi olur. Son sözümde insanlara bu ortamı hazırlayan admine teşekkür etmek olsun.

1.KOŞU: Bu yarışta kum performanslarının çim performansından daha iyi olduğunu düşündüğüm (6) RABAT GUZELİ ve (4) BECENE GÜLÜ benim ilk iki safkanım olup (1) KIZIM İDİL üçüncü şans verdiğim isimdir. (2) İÇİM SU ise supriz safkanımdır. (3) YAVUZ HATUN ise muhtamelen AGF çıkacaktır. Ben tutmuyorum yazmayacağım yazana da hayır demem. 

2.KOŞU: (4) İDEALİST in uzak ara AGF çıkacağını düşündüğüm yarışta muhtamelen ilk altılının kalesi görünümünde olacaktır sığınılabilir. Yanılmıyorsam iki koşusunda da 10 ganyanlara koşmuş olan ancak beklentinin olduğunu bildiğim (9) TAYLARIN EFENDİSİ ikinci safkanım olup son şans vereceğim isim ise (12) ZİGANADAN olacak. Bu arkadaş da gelirse bir sonraki tahminde manşetim herhalde çanağı çömleği kırdık olur. 

3.KOŞU: Son yarışına rağmen burada risk alacağım. Özcan, Kocakaya gibi cok sağlam pilotlar binip getiremedi, çok ciddi rakiplerin önünde bile 1 lira ganyana koştu. Ve ben diyorum ki ısrarla yine AGF çıkacaktır. Bu defa da insanlar tek atmaktan çekinecektir. Ama bence bu yarış bir fırsat. Hazır Hişman da ufak bir sakatlık geçirmişken (ki geçmiş olsun) ben (3) LİFE TİME BANKOM DİYORUM.  

4.KOŞU: Yine aynı tayfa ama bu defa TARIKHAN ve ŞAHİNGÖZ yok. Hal böyle olunca ilk bakışta bende (5) GUNDÜZKAAN ilk safkan olarak ön plana çıkıyor. Ama dediğim gibi bu grup çok absürt bir grup. Bu safkan tek olan bir kuponum benim kesin olur. Ancak bu geniş şablonumda (4) FIRATIN ÖFKESİ, (2) LORD ve (1) HARZEMŞAHLI olarak geçeceğim desemde belirtmeden geçmek istemiyorum (6) numaralı ASALETLİ yi iyi takip edelim. 

5.KOŞU: Şahsi fikrim yarışta iki grup var (3) GÖLCÜK ASLANI ve (8) KARAESER bir tarafta diğerleri öbür tarafta. Özellikle mesafe anlamında GÖLCÜK ASLANI ve kalite anlamında da (8) KARAESER diyorum. Bu iki safkanın dışına çıkmak isteyenlere tuttukları safkanları yazmalarını tavsiye ederim. 

6.KOŞU: Bu (10) DEM BA BA da ne var ne sorun var bilmiyorum. Ama çok merak ediyorum. 3 yaşında ki bu safkan hakkında fısıltı gazetesi çalıştı. Ama hangi sorundan satışa koyuluyor anlamıyorum. Kesin bir arızası var bu atın. Bu güne kadar 22 yarış koşmuş sadece 4 defa tabela dışında kalmış. Kabul ediyorum zor kazanıyor ama artırmaması nın üzerine koyamamasının sebebini çok merak ediyorum. Ya yeni ellerde ilah olur yada elde patlar arası olmaz. Ama ben inat yazacağım. Yanına (2) SHERE KHAN ve (4) NOISY BOY yazıp bırakıyorum.  

7.KOŞU: (6) numaralı APİKO DORA ilk safkanım olup alternatif BANKOM dur. İlk rakibi (3) MOBANGO dur. Süpriz safkanım ise  (4) KARAESER. 

8.KOŞU: Burada çok riskli bir tek atacağım AGF de ilk üçe gireceğini düşünmüyorum. Yarışın üç dişi safkanın dan biri. Muhtemelen ikinci altilıda türkiyenin teki son ayaktaki (3) BABA EMİR olacaktır. Dileğen onu tek atıp buraya yüklenebilir. Benim tercihim biraz ters olacak. Risklide olsa (6) numaralı ROKSANA BANKOMDUR. 

9.KOŞU: Mesafenin 1400 olması, 3 Yaşlı Arap. Olması maiden yarış olması üzerinde Tokaçoğlu’nun olması. Son derece güven verici. Sahiplerine ve pilotuna da o yönde olacaktır. Ya kafayı alıp ardıma bakmam diyecek yada önde ki nasılsa kesilir avlarım diyecek. Ama her iki tercihte de son derece güvenle çıkacaktır. (3) BABAEMIR ilk safkanım. Safkana rakip ilk tercihim (2) BABA FAYIK olup sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-4-1-2

2.AYAK: 4-9-12

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 5-4-2-1-6

5.AYAK: 3-8

6.AYAK: 10-2-4

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-4-2-1-6

2.AYAK: 3-8

3.AYAK: 10-2-4

4.AYAK: 6-3-4

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 3-2-5-4-13-11-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar…

silivrili
Üye
silivrili

Günaydın bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar bombacı hep direklerden dönüyoruz inşallah ağları sarsmamız yakındır ekip olarak :)

Sadakat
Üye
Sadakat

Bol şanslar Bombacı
LİFETİME: bugün en iyi koştuğu pist ve mesafede koşuyor son koşusunda sonlarda yerini kaybetti ve yol problemi yaşadı virajı çok kötü bir yerde döndü bu sefer kazanacaktır

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bugün favori bekliyorum, sürprizlere hazır olun :)

1.Ayak : H
2.Ayak : 4,6,8
3.Ayak : 1,2,3
4.Ayak : 1,2
5.Ayak : 3,8
6.Ayak : 2

2. altılı

1.Ayak : 1,2
2.Ayak : 3,8
3.Ayak : 2
4.Ayak : 3,6
5.Ayak : 4,6
6.Ayak : H

admin
Yönetici
admin

Akhun u atlamak hata oldu, bulanlara tebrikler.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

2.altılı
3-6-1
1-5-3-8-2
7-2
2 Kardelina
hepsi
5 3
teksiz 6lı

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

teksiz oynuycaktım vaz gectım risk iidir

gio
Üye
gio

kabus ağustostan sonra eylüle güzel başladıydım. dün izmir’de lişan’ı tek atarak son ayakta yattım, son ayak fobim olsa da bile bile lades diyerek son ayak serkancan’ı tek atmadan duramadım.

3,4
H
H
6
H
11
(69,12tl)

Algoritma
Ziyaretçi
Algoritma

Son ayak 12 yarıştan çıkar 2 numara kazanır yandık 5/5 giderken