Ana Sayfa / Tahminler / 03 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

03 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Çalışmalarında formda gözüken 5-ŞİVENAZ ve 7-GÜLDİKEN ilk etapta düşündüğüm isimler. Daha sonra ise son yarışında önlere erken düşen 3-YAVUZ HATUN aynı hataya düşmez ise kazanabilir. 4-BECENE GÜLÜ ve 6-RABAT GÜZELİ daha sonraki ihtimaller.

2.AYAK: Start aldığı iki yarışta da tabelaya giremese de son yarışında kıpırdayan bugünkü yarışı için yaptığı hazırlıklarını da çok beğendiğim 9-TAYLARIN EFENDİSİ favorim. Rakip olarak 5-KARAZİNDAN ve 4-İDEALİST'in dışında bir isim yazmayacağım.

3.AYAK: Son yarışında sprint kulvarını çok geç ayarladığından dolayı ancak dördüncü olabilen 3-LIFETIME bugün için aynı hataya düşmemesi halinde daha etkili koştuğunu düşündüğüm mesafede sonlarda yapacağı ataklarıyla bu grubu toplar diye düşünmekteyim. BANKOM.

4.AYAK: Bugün için koşacağı iki tane maiden yarış olmasına rağmen burayı tercihleyen 3-DEMİRCİEFE favorim. Daha etkili olduğu pist ve mesafeye çıkacak olan 5-GÜNDÜZKAAN tek rakibidir.

5.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan 7-DURANTAŞ sabırlı bir bekleme ile bugün kazanabilir. 2-ALİŞİRİNOĞLU ve 3-GÖLCÜK ASLANI ilk etapta rakip gördüğüm isimler. Koşuda kendisini rahatsız edebilecek birinin olmadığını düşündüğüm 8-KARAESER ve 1-AKHUN daha sonraki ihtimaller.

6.AYAK: Zor bir yarış olarak gördüğüm birinci altılının son ayağına sermayeli geldiğim için bütçem ölçüsünde çok at yazacağım. Sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-3-4-6

2.AYAK: 9-5-4

3.AYAK: 3

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 7-2-3-8-1

6.AYAK: 1-2-3-4-9-10-7-5-8

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

19 yorum

 1. Savasci

  COMMANDANTE Bol şanslar….Umarım yarın bulursun hakediyorsun..

 2. Bombaci

  Bol şanslar

 3. silivrili

  Günaydın bol şanslar

 4. Bol şanslar Arda öncelikle dünkü kurgundan dolayı tebrik ederim. Tekine gelince
  LİFETİME: bugün en iyi koştuğu pist ve mesafede koşuyor son koşusunda sonlarda yerini kaybetti ve yol problemi yaşadı virajı çok kötü bir yerde döndü bu sefer kazanacaktır

  • COMMANDANTE

   Teşekkürler Sadakat aynı fikirdeyim ben de bugün aynı hatayı yapmazsa kazanır diyorum.

  • Bence bugun jokey faktorude var. Gecen yaristaki jokeyi duzenli at binmiyor. Fakat bugunku jokeyi hem yarislarda daha istekli at biniyor hemde yaris icerisinde yer tutma problemi yasayacagini dusunmuyorum eger yarista ters bir durum olmaz ise. Umarim getiririz bugun benimde tekim olacak.

 5. 4. kosu LORD hakkindaki dusunceleriniz nedir ? Bugun sanki bu grupta biraz sansi varmis gibi geliyor.

  • COMMANDANTE

   Tabiki şansı var ama ben bugün son düzlükte yakalanacağını düşünüyorum ama yeriniz varsa muhakkak yazın yakalanmayadabilir. :)

  • sheva

   çok nadir yarışlar kazanıcak muhtemelen ama geldiği her gün kupon yırttırıcak büyük bi kesime bugun bende tutmuyorum ama uzak dahi kazanabilir takip atı içine sinen varsa tek bile atabilir.. mutlaka olmaz denmeyecek bir at

  • Orada FIRATIN ÖFKESİ ni sakın es geçmeyin

  • Bugun bir cizik atacagim bu ata icim biraz huzursuz. Gunduzkaani tutuyorum ama lord bana ters geliyor. Boyle ne zaman icimi huzursuz eden bir at olsa yamadimmi geliyor. Bu arada hepimize bol sans insallah yazdigimiz gibi gelir.

 6. Ankara 2.ALTILIM
  1.AYAK 1.2.4.5.6/3
  2.AYAK 3.8.9/6.1
  3.AYAK 1.2.4.6.10/3
  4.AYAK 3 (MOBANGO )TEK
  5.AYAK 2.5.6/ 4
  6.AYAK 3 ALTERNATİF TEK 3.11 GENİS oynayanlara. Bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir