03 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Çalışmalarında formda gözüken 5-ŞİVENAZ ve 7-GÜLDİKEN ilk etapta düşündüğüm isimler. Daha sonra ise son yarışında önlere erken düşen 3-YAVUZ HATUN aynı hataya düşmez ise kazanabilir. 4-BECENE GÜLÜ ve 6-RABAT GÜZELİ daha sonraki ihtimaller.

2.AYAK: Start aldığı iki yarışta da tabelaya giremese de son yarışında kıpırdayan bugünkü yarışı için yaptığı hazırlıklarını da çok beğendiğim 9-TAYLARIN EFENDİSİ favorim. Rakip olarak 5-KARAZİNDAN ve 4-İDEALİST‘in dışında bir isim yazmayacağım.

3.AYAK: Son yarışında sprint kulvarını çok geç ayarladığından dolayı ancak dördüncü olabilen 3-LIFETIME bugün için aynı hataya düşmemesi halinde daha etkili koştuğunu düşündüğüm mesafede sonlarda yapacağı ataklarıyla bu grubu toplar diye düşünmekteyim. BANKOM.

4.AYAK: Bugün için koşacağı iki tane maiden yarış olmasına rağmen burayı tercihleyen 3-DEMİRCİEFE favorim. Daha etkili olduğu pist ve mesafeye çıkacak olan 5-GÜNDÜZKAAN tek rakibidir.

5.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan 7-DURANTAŞ sabırlı bir bekleme ile bugün kazanabilir. 2-ALİŞİRİNOĞLU ve 3-GÖLCÜK ASLANI ilk etapta rakip gördüğüm isimler. Koşuda kendisini rahatsız edebilecek birinin olmadığını düşündüğüm 8-KARAESER ve 1-AKHUN daha sonraki ihtimaller.

6.AYAK: Zor bir yarış olarak gördüğüm birinci altılının son ayağına sermayeli geldiğim için bütçem ölçüsünde çok at yazacağım. Sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-3-4-6

2.AYAK: 9-5-4

3.AYAK: 3

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 7-2-3-8-1

6.AYAK: 1-2-3-4-9-10-7-5-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Savasci
Üye
Savasci

COMMANDANTE Bol şanslar….Umarım yarın bulursun hakediyorsun..

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Günaydın bol şanslar

Sadakat
Üye
Sadakat

Bol şanslar Arda öncelikle dünkü kurgundan dolayı tebrik ederim. Tekine gelince
LİFETİME: bugün en iyi koştuğu pist ve mesafede koşuyor son koşusunda sonlarda yerini kaybetti ve yol problemi yaşadı virajı çok kötü bir yerde döndü bu sefer kazanacaktır

sincap
Üye
sincap

Bence bugun jokey faktorude var. Gecen yaristaki jokeyi duzenli at binmiyor. Fakat bugunku jokeyi hem yarislarda daha istekli at biniyor hemde yaris icerisinde yer tutma problemi yasayacagini dusunmuyorum eger yarista ters bir durum olmaz ise. Umarim getiririz bugun benimde tekim olacak.

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar

sincap
Üye
sincap

4. kosu LORD hakkindaki dusunceleriniz nedir ? Bugun sanki bu grupta biraz sansi varmis gibi geliyor.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

çok nadir yarışlar kazanıcak muhtemelen ama geldiği her gün kupon yırttırıcak büyük bi kesime bugun bende tutmuyorum ama uzak dahi kazanabilir takip atı içine sinen varsa tek bile atabilir.. mutlaka olmaz denmeyecek bir at

Sadakat
Üye
Sadakat

Orada FIRATIN ÖFKESİ ni sakın es geçmeyin

sincap
Üye
sincap

Bugun bir cizik atacagim bu ata icim biraz huzursuz. Gunduzkaani tutuyorum ama lord bana ters geliyor. Boyle ne zaman icimi huzursuz eden bir at olsa yamadimmi geliyor. Bu arada hepimize bol sans insallah yazdigimiz gibi gelir.

Barutselim
Üye
Barutselim

Ankara 2.ALTILIM
1.AYAK 1.2.4.5.6/3
2.AYAK 3.8.9/6.1
3.AYAK 1.2.4.6.10/3
4.AYAK 3 (MOBANGO )TEK
5.AYAK 2.5.6/ 4
6.AYAK 3 ALTERNATİF TEK 3.11 GENİS oynayanlara. Bol şanslar