Ana Sayfa / Tahminler / 3 EKİM 2017 SALI DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

3 EKİM 2017 SALI DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zorlu ve herzaman olduğu gibi bir okadarda sürprize müsait bir Diyarbakır programıyla beraber. Fazlaca şansa ihtiyacımız var :) Yazdığımız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Üst üste üst grupta mücadele ederken dikkat çekici sonuçlarada imza atan isim olan, bugün kendisi gibi maiden isimlerin arasında 4-FORK TOWN kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOMDUR.

2.AYAK: Yarın AGF'de çok geri planda kalmasını beklediğim isim olan ve kendini unutturduğu zaman biranda ortaya çıkıp sürprizler yaparak kazanmayı başaran, yarında hazır böyle cok cazip konumdayken değerlendirmek istediğim ancak riski ilk ayakta kullandığım icin yanına at yazacağım isim olan 16-EZHATIM HATIM küçük büyük hertürlü kuponda mutlaka bulunmalıdir. 6-AZİMLİ ZULUT, 11-ABİDEM, ekürilerden 13-ELMASOR, 2-BECENEGÜLÜ ayrımsız kuponlarda bulunmalıdir.

3.AYAK: Maidendan KV yarışla burada çikabilecek potansiyeli olan 11-OYUNBOZAN ilk atımdır. Formda isim 2-ZİRVE TAY, Ankaradan gelen usta jokeyi idaresinde 3-BENAZİR KIZI, bu tip mesafeleri ve surpriz yapmayı seven 5-BEYHAK ve önde çok fazla boş kalmayacak olmasına ve mesafenin biraz uzamasına rağmen inatçı stiliyle 4-O SES buraya yeterli gördüğüm isimlerdir. Dileyen, başka teki olanlar veya daha büyük sürpriz beklentisinde olanlar HEPSİ yaparak rahat koşu izleyebilir. Şans sıralamam şablonumdadır.

4.AYAK: Zorlu koşuda mesafesine dönen eküriler (6)-GOLDEN FOOT-(2)SAWYER)) ekurileri kesinlikle başta olmalı. Son koşusu cok iyi olan ve düşen kilosuyla 1-CURVE ekürilerin ilk rakibi görünümünde olsada; risk almadan HEPSİ diyorum. Şans sıralamam yine şablonumdadır.

5.AYAK: Yine bir maide ve daha zorlu. 2-BIG DOLPHİN, 3-BOSFORATA, 10-KARA MELEK ve 5-PHARMACIST eşit sans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK: Kazanması artık an meselesi olan, doğunun Karataş'ı F.Yardımcı idaresindeki 4-ETTORE ağır kilosuna rağmen kazanmaya yakın isimdir. 2.BANKOMDUR..

ALTILI TAHMİNİM

4 FORK TOWN
16-6-11-13-2
11-2-3-5-4 // 8-9-1-7-6-10
(2-6)-1-10-4-3-11-7-5-8-9
2-3-10-5
4 ETTORE

Kuponun Tamamı: 88 TL

ŞANSIMIZ FAZLACA OLSUN :)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

binbastar
Üye

bol sanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yahya Kemal coskun
Ziyaretçi
Yahya Kemal coskun

Teskkurler iyi yorum kazandırıyor bugün sizin yorumunuzu değerlendirip oynayacağım herkese bol sanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..