3 EKİM 2017 KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Çok favorili programda riskler alarak maceracı bir oyun yaptım. Önceliğiniz her zaman söylüyorum kendi tuttuğunuz atlar olsun. Herkese bol şanslar.

3. KOŞU: Yarışın gidişatı (9) SİNKIZI’na çalışıyor ama o da ikinciliğe. Sprinti yine tutturamazsa sonucu kestirmek zor ama yanına 2 at yazarak geçmeye çalışacağım.

4. KOŞU: Normalde buradaki atlar (6) TUMBULZELE için çerez olur ama pek normal bir at değil kendisi. (7) İMKANSIZIM ve (2,8) Ekürileri ekliyorum.

5. KOŞU: Ne olacağını kestirmenin zor olduğu bir yarış ancak risk alarak ilk kez koşacak olmasına rağmen hazırlıklarını beğendiğim orjin olarak da fena olmayan (5) UMUTREİS’i tek bırakıyorum.

6. KOŞU: Kendini bulan (5) THE WORLD IS YOURS seriye devam edebilir. Yanına Bombacı’nın tek yazmaktan bıktığı GÜRSOY’u ekliyorum.

7. KOŞU: Kumda etkili koşmasını beklediğim (2) ASELSARE ilk atım olmakla birlikte 5 at yazıyorum.

8. KOŞU: Ekürisi aradan dönüyor olsa da kendisi formda olan (5) TOROSDAĞI’nın yıkılmasını umarak (2) KIZILTUĞ ve (4) SELDANINOĞLU’nu yazıyorum. Bomba arayanlar zor kazanan bir isim olsa da sonlarda etkili gelebilecek Zeus’u değerlendirebilir.

 

ALTILIM
1.AYAK: 9,3,7
2.AYAK: 6/7,8
3.AYAK: 5
4.AYAK: 5/,7
5.AYAK: 2,5,4,1,3
6.AYAK: 5,2,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
binbastar
Üye
binbastar

bol sanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar