istanbul altili tahminleri bombaci

3 ARALIK 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Zorlu gördüğüm mücadele de (3) PAİX ve (4) ALLSHANTİ ilk iki sırada yer vereceğim safkanlardır.  Sonra ki rakip gördüğüm isimler (6) VİCTORY SUN, (10) VEFAKAR, (8) CASH İN olup yarışın suprizini (1) CANŞEN den bekliyorum.

2.AYAK: Kalite olarak oldukça üstün seviye olan (2) HABİLDEN kötü koşarsa devreye girmeyecek safkan yok gibi. İlk rakip gördüğüm isim (7) numaralı CÖMERTKAN buda kötü koşarsa Allah yardımcımız olsun. Tek bir safkanı aslında sentetik te görmek istiyorum. Aslında bu yarışla görüp yazmak daha mantıklı ancak içimde kalacak. Ben iyi koşacak diyorum yarışın suprizini (8) DEMİRCENK ten bekliyorum.

3.AYAK: Son yarışında (2) ALİ NAZİK in oldukça hakim bir görüntüsü vardı. Yalnız uzayan mesafede inanın bana dalga geçerek bile gelebilir rövanşı alabilir. (7) YALÇIN bende ilk safkan olacak. Bu iki safkanın dışına çıkması halinde ikramiyenin ucacagini düşünüyorum. Zor bir ihtimal de olsa (10) TETİNA diyorum.

4.AYAK: Son yarışında hatırlarsanız BİG MAN ile birlikte koşmuştu. Ben iki safkanın dışına çıkmaz demiştim. Sağolsun (3) DAILY MAIL çıkmayınca BİG MAN de kötü koşunca haliyle iki safkanın dışına çıktı:) Bu yarışta hazır BİG MAN  de olmayınca bir kez daha ısrar etmek istiyorum risklide olsa (3) DAILY MAIL BANKOM DUR.

5.AYAK: Tam bir pazar yeri. Eleyebildiğim kadar eledim elimde dört safkan kaldı. Öncelikle HİŞMAN-ÖZCAN düellosuna sahne olacağını düşündüğüm yarışta (12) GHOST WARRIOR ve (6) GOLDEN FOOD ilk iki sırada şans vereceğim isimlerdir. (8) AKFIRAT ve (9) ÇAKIL TAŞI sonra ki tercihlerimdir.

6.AYAK: Kalite olarak ön planda olan (2) MEMEDİM in kazanması normal sonuç gibi görünse de son yarışlarını çok uygun grupta koşan bu safkanı bu yarışta iki safkanın sıkıştırabileeceğine inanıyorum. (3) BLACK WASP ve (4) MIDNIGHT MAGIC rakip gördüğüm isimlerdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-4-6-10-8-1-7

2.AYAK: 2-7-8

3.AYAK: 7-2-10

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 12-6-8-9

6.AYAK: 2-3-4

NOT: Birinci ayakta (7) WESTERN POWER şablona ilave olmuştur.  

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bolsans kardesim..ilk ayakta 2 at kalmis H yapaydin bari :)

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Bol şanslar Bombacı buda benim çıtır oldu 😎

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

8 Geleydi tozu dumana katacaktik :)

Emin
Ziyaretçi
Emin

Bombacı tebrikler haketende bombacısı n kafa atların hepsi goturuyon maşallah bol şans