03 ARALIK 2016 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası gördükleri koşular sonrası form tutan iki isim; 8-CASH IN ve 10-VEFAKAR yazıp geçiyorum.

2.AYAK: Son yarışını böylesi bir grupta kazanırken rakiplerine uzak yapan 2-HABİLDEN uyumlu aprantisi ile bu koşuyu da kazanmasını bilecektir. BANKOM.

3.AYAK: Bugün çok farklı koşmasını beklediğim 3-BARBUT form tutan 2-ALİNAZİK arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: Zor bir tay yarışı riske girmek istemiyorum tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Genelde sürpriz neticelerle sonuçlanan bir H15 mücadele ile karşı karşıyayız bütçe doğrultusunda fazla at yazmak da fayda var diye düşünüyorum. Gün geçtikçe daha iyi duruma gelen 2-LABEZERİN ve son ağır kilolu koşusundan sonra normale dönen sikletiyle 11-GUILTY PLEASURE başta şans verdiğim isimler. Sonrasında ise son ikinciliği başarılı 6-GOLDEN FOOT, istikrarlı 4-SAN MARINO, süratli gidecek yarış lehlerine olan 18-ULUDAZ ve 12-GHOST WARRIOR.

6.AYAK: Sentetiği çok seven 4-MIDNIGHT MAGIC ve son kısa mesafeli yarışı görmezden geldiğim 8-HUNZACH DANCER başta şans verdiğim isimler. Uzunu seven 3-BLACK WASP, formda 2-MEMEDİM ve 1-KARA ARDA sonraki ihtimaller. Koşunun bombasını ise beklediğim iki isim var bunlar; ara sonrası bir yarış gören, galopları çok iyi olan 10-STAR WORDS ve 11-TOLGAHAN.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-10

2.AYAK: 2

3.AYAK: 3-2

4.AYAK: 2-6-1-3-4-5-7

5.AYAK: 2-11-6-4-18-12

6.AYAK: 4-8-3-2-1-10-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Ali öncü
Ziyaretçi
Ali öncü

İçerde bugün kuponun..bol şabs😁😄

Emin
Ziyaretçi
Emin

Selamlar bol şans diliyorum benim tek lerim ilk ayak ta 6 bolu VİKTORY SUN son ayakta 4 nolu MİNDGH MAGİC olacak ikisinde çok güveniyorum ustam gorusunuz nedir

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak sıkıntıları geçen yeterli nefese kavuştuğunu düşündüğüm cash in favorim.dişi olmasına rağmen mesafeyi çok iyi koşan allshanti ve paix ile kapalı olur.

2.ayak çok iyi durumda olduğunu duyduğum cömertkan favorim.kolay kazanan habilden ve adanadan taşı toprağı altındır diye istanbula vurkaça geldiğini öğrendiğim vicdansız yeterlidir.

3.ayak ali nazik jokey avantajı ile öne çıksada barbut ve yalçın olmazsa olmazlarından tetina özürlüsünü ben uzun zamandır yazmıorum her seferinde kardayım yine yazmam bigün cıkıcak elbet ama sadece bigün kaybedicez diğer zamanlarda hep kayıp

4.ayak bu koşuda halis istediği her ata binebilirdi baş jokeyin tercihi önemli bu yüzden ama daha yarış karakterleri oturmayan taylarda süpriz çıkabilir love song hiç sevmediğim at ama kazanırda olur dediler.

5.ayak geçen yarışta kg sinden etkilendiği için son 50de yarışı veren 11 guilty pleasure günün en sağlam bankosudur 18 atta herkes banko veremez :))

6.ayak memedim ilk sentetik koşusu ama yadırgamaz rakibi 4 midnight magic iyi koşar iki isin yeterli gibi sizlere takip etmeniz için 6 numara fast flying star ı önericem ileride çok duyucaz niye bugün olmasın :))) herkese bol şans

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Bombacı nezaman yorum yapacak…..

Mine
Ziyaretçi
Mine

4 ayak tek olur love song