Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

3 AĞUSTOS PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Start aldığı G-3 Yarışından 4.lük ile ayrılan 1-AKFIRAT Favorimdir.Üçüncü olduğu yarışta sonlardaki atakları ile dikkat çeken 3-PERFECTUS en sert rakip.Başarılı yarışları tatminkar form durumuyla 9-SHE NAZAR İhmale gelmez.H.KARATAŞ tercihiyle 4-ALCHIBA Sürpriz beklediğim isim.

2-AYAK: 3 Yaşlı Arap Taylarının ÇANAKKALE ZAFERİ Adına düzenlenen G-1 Mücadelesinde Start aldığı yarışlarda geçilmeyen 7-CANKARDEŞLER Kuşkusuz koşunun favorisi. İlk defa bu pistte çıkmasından dolayı ve mesafeninde uzamasını göz önünde bulundurarak Grubun en hazır taylarından eküri avantajı ile 6-CANCAŞ favoriye rakip durumunda.eksik koşması durumunda iyi bir bekleme yarışı yapıp sonlarda etkili olmasını düşündüğüm 12-ULUER hataları değerlendirir.Sürpriz olarak 3-ATASOY ve 4-AZMİ REİS önerebilirim.

3-AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak 14-VILLAGE WIND Favorim.Uzayan mesafeye rağmen istikrarlı yarışları ile 1-ASTORYA ilk rakibi.uzun aradan sonra gördüğü yarışıyakın ara bitiren Kalite 5-KALİMDOR Birincilik mücadelesindeki yerini akacaktır.Gördüğü yarışlar sonrası yavaş yavaş form tutan 3-CİHANIM H.karataş tercihi ile unutulmamalı son olarak Kalitesine rağmen zaman zaman etkili olsada burada iş yapacağını düşündüğüm 11-KEMALHAN şans verdiğim son isim.

4-AYAK: KKTC Koşusunda G-1'de ikincilik ile ayrılan ve kendinden daha güçlü safkanları geride bırakan 5-MY SECRET Uygun grupta sonlardaki atakları ile BANKOM.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar