Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL 03 Ağustos 2014, Pazar at yarışı tahminleri
 • 1. AYAK

  3 - PERFECTUS son yarışındaki çim pist derecesi ile uygun grupta gözüküyor. Tek atmaya güvenemeyenler için 5 - ESPOSITO, 6 - GASTEMANA ve 2 - KARAYİĞİT rakipleridir.

 • 2. AYAK

  GR 1 ÇANAKKALE ZAFERİ koşusunda senenin flaş arap tayları yarışacak. Yarışın favorisi 7 - CANKARDEŞLER şimdiye kadar koştuğu 5 yarışını da rahat kazanırken çim pistte kazandığı tek koşuda da ortalama bir derece çıkardı. Diğer bir handikapı ise İstanbul çim pistinde daha önce koşmamaış olması. Bu şartlar altında riske girmek istemeyenler için 12 - ULUER, 9 - ERBABAM, 6 - CANCAŞ ve 4 - AZMİ REİS rakip olarak kuponlara eklenebilir.

 • 3. AYAK

  BAŞBAKANLIK KUPASI KOŞUSUNDA ise sürdirek bir favori safkan yok. 2000m çim pistte yapılacak olan koşuda gördüğü koşular sonrası çim pistteki ilk yarışını merakla beklediğim 4 - INVINCIBLE SON favorim. Bitirici sprinti ile 14 - VILLAGE WIND mutlaka yazılmalı. Mükemmel yarıuş karakteri ile 1 - ASTORYA ve uzun bir aradan sonra koşu gören 5- KALİMDOR mutlaka yazılır.

 • 4. AYAK

  4 - YARAMAZ ÇOCUK bu pistte ve mesafede sürdirek banko olması lazım ama bu seneki performansı tabela dışında kalmamasına rağmen fazla ışıklı gözükmüyor. Yine kum piste rağmen işlerinde düzelme gösteren 6 - STEEL CAT, yaşına rağmen farklı koşabilecek performansa sahip 7 - BRAVE SON, mesafesinde 3 - GALACTICA ve yine mesafesinde 5 - MY SECRET çok atta ihmal edilmeyecek safkanlar.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.