Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ACTIONMAX)
ankara altili tahminleri

3 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ACTIONMAX)

Merhaba arkadaşlar..Yeni yazmaya başladığım sitemizde ilk yorumlarımı paylaşıyorum..     Umarım başarılı bir başlangıç yapabiliriz..Herkese bol şanslar diliyorum.

1.KOŞU : İlk altılı ganyanın başlangıç ayağında her ne kadar eski güçlerinde olmasalar da bu gruptan üstün safkanlar olan 7.MERKÜROĞLU, 1.ALBURAK KIZI ve 6.ERBABAM ayrım yapılmadan kuponlara yazılmalıdır.

2.KOŞU : Arap taylarının Maiden mücadelesinde bir önceki yarışını daha sert grupta (Ş4) koşan ve az farkla İnanlım'a geçilen 6.RUSGELİN ve start aldığı kum yarışlarında başarılı olup, koştuğu tek çim yarışında gerilerde bitirse de o yarını ölçü almadığım 5.PRENSES ASLI bu koşu için eşit şanslı isimlerdir.

3.KOŞU : Startla birlikte öne düşüp son 200'den sonra arttırdığı temposuyla foto önünde biraz da savrularak kazandığı yarış ile 2.AKON ve 1.CİVANIM arasında daha az hata yapanın kazanmasını bekliyorum.

4.KOŞU : İkinci altılı ganyanın başlangıcı olan Handikap-17 mücadelede İstanbul'da kazanıp tekrar Ankara'ya dönen 8.BÜYÜK DOĞU, Urfa'dan Vali Koşusu'nu kazanıp gelen 5.BABA SÖNMEZ, 7.İDEALİST, 10.IRKIM, 9.DEMİRCENK ve 3.ŞEVALABLA ayrım yapılmadan kuponlarda bulunmalıdır.

5.KOŞU : Beraber koştukları son yarışta kazanan Mahrem'in önünde gezinmesinden de etkilenip üçüncü bitiren 6.BERKUK bu sefer ilk şanslı isimdir..Yine aynı yarışta start çıkışında biraz geride kalıp sonlarda dış kulvardan güzel aksiyonlarla gelip grubun içinde bitiren 10.KÜÇÜKCEMRE en ciddi rakibi olup, 2.MAHREM'le bu ayak geçilebilir.

6.KOŞU : İdman pistinde bugünkü jokeyi M.Çelik idaresinde güzel bir çalışma yapan 5.KIZIM ÖZÇELİK bu koşuda oldukça şanslıdır..Rakipleri 2.DİYARGÜZELİ ve 1.ALEVKARTALI olur diyorum.

7.KOŞU : Son yarışını bugün de binen aprantisi ile çok başarılı bir taktikle kazanırken buradaki bir çok rakibini geride bırakan 3.GALLOP TO WEST bana göre bugün bir kez daha fotoyu önde geçecektir.

8.KOŞU : İlk kez koşacak olmasına rağmen 8.ŞERİFE HANIM ilk şanslı isimdir..Diğer rakiplerine oranla biraz daha başarılı yarışlar koşan 7.PIRIL HANIM, 2.BALA HATUN ve ekürisiyle 9.UÇAN BRENDA rakip gördüğüm isimlerdir. M.Baydan ile arka arkaya galoplarla hazırlanan 3.CANODİN, 10.YARDIMCI CEYLANI ve kumda gördüğü iki yarışın ardından bir süre ara versede 6.KOŞANSAÇAN ile bu ayak rahat izlenmelidir.

9.KOŞU : İdman pistinde oldukça dereceli işler sergileyen 5.BEYNAM ekürisinin de desteği ile ilk şanslı isimdir. Verdiği kısa aradan sonra bir yarış gören güçlü orijinini henüz yansıtamamış olsa da 11.CARPE KOI ciddi rakibidir. 8.LION MASTER, 14.DESOLATOR ve 10.KÜBALI bu ayakta şanslı diğer isimler olacaktır.

1. ALTILI TAHMİNİM
1.AYAK: 7,1,6
2.AYAK: 6,5
3.AYAK: 2,1
4.AYAK: 8,5,7,10,9,3
5.AYAK: 6,10,2
6.AYAK: 5,2,1

2. ALTILI TAHMİNİM
1.AYAK: 8,5,7,10,9,3
2.AYAK: 6,10,2
3.AYAK: 5,2,1
4.AYAK: 3 (GALLOP TO WEST)
5.AYAK: 8,7,2,9,3,10,6
6.AYAK: 5,11,8,14,10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Actionmax yeni yazarımızdır.

Bol şanslar dileirm

Ramazan Yılmaz
Üye

Hoşgeldiniz bol şanslar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Hoşgeldin. Bol Şanslar dilerim.

Devrim
Üye
Devrim

boş şanslar hoşgeldiniz..

Yazar: ACTIONMAX

ACTIONMAX
Merhaba ben Emin..1982 Bursa doğumluyum..Bold Pilot'un Gazi şampiyonluğu ile başladığım at yarışı tutkum hız kesmeden devam ediyor..Yorumlarımı genellikle canlı izlerken takibime giren atlarla beraber, özellikle tay yarışları başta olmak üzere tüm yarışlarda koşan atların son yarışlarını izleyerek ve bunların yanına birikimlerimi ekleyerek yapıyorum..Umarım sitemizde hep birlikte hem keyif alır hem de güzel ikramiyeler kazanırız.