Ana Sayfa / Tahminler / 03 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
ankara altili tahminleri

03 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK:Son yarışında beklediğim gibi koşamamış olsalar da yine de süratli gitmesini beklediğim yarışta ilk şansları grup içerisindeki en iyi iki sprinter olduklarını düşündüğüm 1 YEŞİLTAŞ ve 3 ŞEVALABLA'ya veriyorum. Daha sonrasında kilo avantajlarını elinde bulunduran/ form durumu iyi olan 8 BÜYÜK DOĞU, 9 DEMİRCENK,      7 İDEALİST, 10 IRKIM,2 TURBOCU, 6 HAYATI CEDİD isimli safkanları da ekleyerek fotoda kafa-burun bitmesine yüksek ihtimal verdiğim ilk ayağı kalabalık tutuyorum.

2.AYAK: Hakan YILDIZ'ın bir aylık birincilik hasretine son verebileceğini düşündüğüm            10 KÜÇÜK CEMRE ilk atım.  Son yarışında Mahrem'in tatlı tatlı kulvarına kayarak sprintini bozması nedeniyle üçüncü kalan ve burada kilo avantajına sahip 6 BERKUK F.Yüksel (51kg) ile ilk rakibidir. Daha sonra formda safkanlar 1 SİGNORA ve 2 MAHREM'i plasede tuttuğum yarışta, üzerlerindeki isimlerin böyle bir grupta her zaman ganyan olabileceğini düşündüğüm 7 SIR PERDESİ, 3 BURCUTAY ve 2 KISMET KIZ risk almamak adına ilave ettiğim isimlerdir.

3.AYAK: Gelelim günün risk aldığımız ayağına...Hazırlıkları ile beğenimi kazanan ve apranti olmasına rağmen birçok jokeyden daha iyi at bindiğini düşündüğüm B.KILINÇ'a emanet ederek 3 İSAKIZI'nı günün Bankosu olarak işaretliyorum.

4.AYAK: Son yarışlarını çok beğendiğim iki at olan 5 APİKA DORA ve 3 GALLOP TO WEST'e hazırlıklarında yarışı kafaya koyduğunu düşündüğüm 1 GÜRSOY'u ilave ederek bu ayağı üç atla geçeceğimize inanıyorum.

5.AYAK: İlk şansı hazırlıklarının çok iyi olması ve çimde çok iyi koşabilen taylar hediye etmiş Gobakbeyin yavrusu olması hasebiyle 4 DUGEM'e verdiğim yarışta rakipleri sırasıyla 2 BALA HATUN, 9 UÇAN BRENDA, 7 PIRIL HANIM, 6 KOŞAN SAÇAN  olur düşündesindeyim.

6.AYAK: Pisti yadırgamadığı takdirde G.KOCAKAYA ile çok rahat kazanmasını beklediğim 8 LION MASTER açık ara favorimdir. Pisti yadırgaması durumunda rakip olarak gördüğüm iki isim ise 6 HAPPY WORLD ve idmanları ışıltılı 18 ROYEM'dir.

ALTILI KURGUM (150 TL):

1.AYAK: 1-3-8-9-7- 10-2-6

2.AYAK: 10-6-1-2/7-3-2

3.AYAK: 3 İSAKIZI (TEK)

4.AYAK: 5-3-1

5.AYAK: 4-2-9-7-6

6.AYAK: 8-6-18

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...