Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 2 Yaşlı İngiliz'lerin maiden mücadelesinde sadece dört safkana yer vereceğim. Bunlardan ilki ve heyecan yapmama sebep olan (4) numaralı FLEURINE. 10 ganyana koştuğu ilk yarışında adını duymama rağmen mücadeleden çabuk kopan startla birlikte tereddüt eden ve yarışı bırakan safkan 33 günlük aradan sonra Kocakaya idaresinde sahne alacak. Mesafenin de 1300 olması sebebi ile çok daha iyi koşacağına inandığım mesafe safkanı olmaya aday orjini ile ilk safkanım. Yapmış olduğu son galoplarla Karataş A-takımının menziline giren (5) KARA HEVES, maiden yarışların yılmaz bekçisi Akın ile (7) SUMMER PICTURES ve son olarak maalesef çok sağlam dayak yiyeceğine inandigim (3) BAZO.

2.AYAK: Yarışın birincisini beş safkanın belirleyeceğini düşünüyorum. Bunlardan ilki en ufak hatayı affetmez formu ile (3) PAN REKA. Furkan Yüksel le beş yarışın 2 sinden birincilikle ayrılan birinde tabelada yer bulan son A2 yarışında KAİNAT-MİBOMBON-TENERİFESONG gibi safkanlarla mücadele eden (6) LIGHT IN BABYLON ikinci şans verdiğim isimdir.  Son iki yarışında mesafeden oldukça etkilendiğini düşündüğüm ancak bu yarışta son zamanların formda pilotu ile kendisini unutturabilecegine inandığım  (4) FIRST POWER üçüncü şans vereceğim isim olacak. Son etkili galobu ile (7) MISS NİLAY ve son olarak suprizde olsa etkili bir yarış çıkaracak potansiyeli olduğuna inandığım (5) DRY CLEANER.

3.AYAK: Baştan söylemek istiyorum burada banko olarak önereceğim safkan akıl karı olmayacaktır. Tahmin vermeme sebep olan safkan muhtamelen AGF de yerlerde sürünecektir. İlgilileri umudunu yitirdimi bilmem ama ben yitirmedim. İlk defa bu denli üzerine basa basa bahsedeceğim safkan kalite olarak rakiplerini suya götürür susuz getirir. Herşey dezavantajına görünüyor. Rakiplerinin son derece formda olması, siklet dezavantajı, üzerinde ki pilotu. O anlamda bunları belirtmek istiyorum. Bahsettiğim safkan (1) numaralı MİZZEN OF TURKEY. Uzun süredir takip ettiğim safkanın tek avantajı yarışın çok süratli geçecek olması. İç kulvar avantajına rağmen yarışı en geriden takip edecek olan safkanın sabırlı bir bekleme ile en dıştan gurubu toplamasını bekliyorum. Bu yarista bombayı patlatıp şanssızlığına son vermesini cok istiyorum. Çok risklide olsa (1) numaralı MİZZEN OF TURKEY BANKOMDUR. Belki buda tuhaf gelecek ama tek rakipte (2) FANTASTİC LERO görüyorum.

4.AYAK: Çok kısa sürede çok büyük işler başardı. Nazar değmesin bu grupta yanına at yazmaya elim gitmiyor  (5) numaralı HALİÇ BANKOMDUR.

5.AYAK: Yarışın üç safkan arasında geçmesini bekliyorum. Sentetik te boy gösterecek olan (2) MOBANGO ilk safkanım. Son iki yarışında bekleneni veremeyen ancak benim çok şey beklediğim  (3) THE WORLD IS YOURS ikinci şans vereceğim isim olacak. Son olarak yapmış olduğu güzel çalışmaları ve pilot farkı ile (5) DONTLOOSEDCONTROL.

6.AYAK: Yarışın farklı iki safkanı olarak (5) ERAYHAN ve (4) KİZİLTUGLUM görüyorum. Dikkat çekmek istediğim safkan ise (13) GUNALHAN. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-7-3

2.AYAK: 3-6-7-4-5

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 2-3-5

6.AYAK: 5-4-13 /// 2-11-3-7-10-9-14

KUPON BEDELI: 10.80,- TL /// 36,-TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Bombacı

Barışçı
Üye

bol şans bombacı

taha
Ziyaretçi
taha

Slm usta bol sans saygilar

Taha
Ziyaretçi
Taha

Slm usta altilim icin fikir almak istiyorum 57/3467/136/5/3/46912

taha
Ziyaretçi
taha

Teşekkürler ustahadim

Azor Ahai
Üye

1– 5.KARAHEVES
2– hepsi
3– hepsi
4– 5.HALİÇ
5– 2-3-6-5
6– sıralamada en sonlarda olması beni dahada mutlu etti SEVİMLİ banko en az 20 ganyan bekliyorum 🙂

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar….5-DRY CLEANER .)))

admin
Yönetici

Diye diye getirdin ati. Helal :))

Savasci
Üye
Savasci

5.Ayak Favorim.)) DONTLOOSEDCONTROL ismi baya uzun.Mesafede uzun:)))

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bol şanslar bombacı …

ERKAN
Üye
ERKAN

Sıkıldık bu sondan

Savasci
Üye
Savasci

Son ayak Favorim.. COŞKUNKIZ

ERKAN
Üye
ERKAN

İst.yarışlarına artık 10 lira üstü kupon yapmayacağım aylardır supriz olmadan favori plase ile sonuçlanıyor bizde tik yok macera aramaktan hiçbirimiz birşey tutturamiyoruz

Savasci
Üye
Savasci

çok haklısın…

Savasci
Üye
Savasci

Son ayak Coskunkız gelmezse Aslansütü gelir diyorum…)))

Savasci
Üye
Savasci

Bombayı sona bırakmış istanbul.)

taha
Ziyaretçi
taha

Günaydın slm bombaci dun bana pencereleri kspatmami onermistin sana tesekur ederim altilim 5 de kaldi sansizlik son ayakta ekuruleri yazmistim tesaduf 10 numarada pencere oluyordu ama karatas yatirdi bizi hoca kalin.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.