Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 2 Yaşlı İngiliz'lerin maiden mücadelesinde sadece dört safkana yer vereceğim. Bunlardan ilki ve heyecan yapmama sebep olan (4) numaralı FLEURINE. 10 ganyana koştuğu ilk yarışında adını duymama rağmen mücadeleden çabuk kopan startla birlikte tereddüt eden ve yarışı bırakan safkan 33 günlük aradan sonra Kocakaya idaresinde sahne alacak. Mesafenin de 1300 olması sebebi ile çok daha iyi koşacağına inandığım mesafe safkanı olmaya aday orjini ile ilk safkanım. Yapmış olduğu son galoplarla Karataş A-takımının menziline giren (5) KARA HEVES, maiden yarışların yılmaz bekçisi Akın ile (7) SUMMER PICTURES ve son olarak maalesef çok sağlam dayak yiyeceğine inandigim (3) BAZO.

2.AYAK: Yarışın birincisini beş safkanın belirleyeceğini düşünüyorum. Bunlardan ilki en ufak hatayı affetmez formu ile (3) PAN REKA. Furkan Yüksel le beş yarışın 2 sinden birincilikle ayrılan birinde tabelada yer bulan son A2 yarışında KAİNAT-MİBOMBON-TENERİFESONG gibi safkanlarla mücadele eden (6) LIGHT IN BABYLON ikinci şans verdiğim isimdir.  Son iki yarışında mesafeden oldukça etkilendiğini düşündüğüm ancak bu yarışta son zamanların formda pilotu ile kendisini unutturabilecegine inandığım  (4) FIRST POWER üçüncü şans vereceğim isim olacak. Son etkili galobu ile (7) MISS NİLAY ve son olarak suprizde olsa etkili bir yarış çıkaracak potansiyeli olduğuna inandığım (5) DRY CLEANER.

3.AYAK: Baştan söylemek istiyorum burada banko olarak önereceğim safkan akıl karı olmayacaktır. Tahmin vermeme sebep olan safkan muhtamelen AGF de yerlerde sürünecektir. İlgilileri umudunu yitirdimi bilmem ama ben yitirmedim. İlk defa bu denli üzerine basa basa bahsedeceğim safkan kalite olarak rakiplerini suya götürür susuz getirir. Herşey dezavantajına görünüyor. Rakiplerinin son derece formda olması, siklet dezavantajı, üzerinde ki pilotu. O anlamda bunları belirtmek istiyorum. Bahsettiğim safkan (1) numaralı MİZZEN OF TURKEY. Uzun süredir takip ettiğim safkanın tek avantajı yarışın çok süratli geçecek olması. İç kulvar avantajına rağmen yarışı en geriden takip edecek olan safkanın sabırlı bir bekleme ile en dıştan gurubu toplamasını bekliyorum. Bu yarista bombayı patlatıp şanssızlığına son vermesini cok istiyorum. Çok risklide olsa (1) numaralı MİZZEN OF TURKEY BANKOMDUR. Belki buda tuhaf gelecek ama tek rakipte (2) FANTASTİC LERO görüyorum.

4.AYAK: Çok kısa sürede çok büyük işler başardı. Nazar değmesin bu grupta yanına at yazmaya elim gitmiyor  (5) numaralı HALİÇ BANKOMDUR.

5.AYAK: Yarışın üç safkan arasında geçmesini bekliyorum. Sentetik te boy gösterecek olan (2) MOBANGO ilk safkanım. Son iki yarışında bekleneni veremeyen ancak benim çok şey beklediğim  (3) THE WORLD IS YOURS ikinci şans vereceğim isim olacak. Son olarak yapmış olduğu güzel çalışmaları ve pilot farkı ile (5) DONTLOOSEDCONTROL.

6.AYAK: Yarışın farklı iki safkanı olarak (5) ERAYHAN ve (4) KİZİLTUGLUM görüyorum. Dikkat çekmek istediğim safkan ise (13) GUNALHAN. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-7-3

2.AYAK: 3-6-7-4-5

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 2-3-5

6.AYAK: 5-4-13 /// 2-11-3-7-10-9-14

KUPON BEDELI: 10.80,- TL /// 36,-TL

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

19 yorum

 1. COMMANDANTE

  Bol şanslar Bombacı

 2. Barışçı

  bol şans bombacı

 3. Slm usta bol sans saygilar

 4. Bombaci

  Teşekkürler arkadaşlar sizlerede bol şanslar

 5. Slm usta altilim icin fikir almak istiyorum 57/3467/136/5/3/46912

  • Bombaci

   Taha selam kardeşim
   ….
   1.ayak: İlk ayakta (4) numaralı FLEURINE için şaka yapmıyorum. Biliyorum kimse inanmayacak ama lütfen yazmayacak olsan da yarışı iyi izle bu safkanı unutma. İlk yarışında adaptasyon sorunu yaşadı pilotu safkanı idare edemedi ne yapacağını bilemedi. Bugün yarışa dil bağı taki değişikliği ile girecek. Kocakaya ile silip süpürmesi benim için hiç supriz olmaz. Onun haricinde garanti ve küçük ölçekli oyuncular için  (5) numaralı KARA HEVES son yarışında sonlarda dağınık bir görüntü çizse de Türkiyenin teki olacaktır. Zorlu istanbul programında Karataş tercihi ile yazılmalı bu iki safkan kötü koşarsa benim için önce  (7) SUMMER PICTURES devreye girer sonrası Allaha kerim derim.
   ……
   2.ayak: Kesinlikle pencereyi kapatmanın tavsiye ederim 4 atla (5) DRY CLEANER siz oyun olmaz kanaatindeyim.
   ……
   3. ayak: (2) numaralı FANTASTİCLERO da ısrarcıyım. Kafayı alacak safkanlar içinde en serisi son düzlüğe 10 boy lider girerse 3 at da bakar kalırsın. Pencereyi yine kapat.
   …..
   6.ayak: Tavsiyem çok at da (5) numaralı safkanı yazman olur. .
   ……
   Bol şanslar

 6. Teşekkürler ustahadim

 7. sheva

  1– 5.KARAHEVES
  2– hepsi
  3– hepsi
  4– 5.HALİÇ
  5– 2-3-6-5
  6– sıralamada en sonlarda olması beni dahada mutlu etti SEVİMLİ banko en az 20 ganyan bekliyorum :)

 8. Savasci

  Bol şanslar….5-DRY CLEANER .)))

 9. Bol şanslar bombacı …

 10. ERKAN

  Sıkıldık bu sondan

 11. Savasci

  Son ayak Favorim.. COŞKUNKIZ

 12. ERKAN

  İst.yarışlarına artık 10 lira üstü kupon yapmayacağım aylardır supriz olmadan favori plase ile sonuçlanıyor bizde tik yok macera aramaktan hiçbirimiz birşey tutturamiyoruz

 13. Savasci

  çok haklısın…

 14. Savasci

  Son ayak Coskunkız gelmezse Aslansütü gelir diyorum…)))

 15. Savasci

  Bombayı sona bırakmış istanbul.)

 16. Günaydın slm bombaci dun bana pencereleri kspatmami onermistin sana tesekur ederim altilim 5 de kaldi sansizlik son ayakta ekuruleri yazmistim tesaduf 10 numarada pencere oluyordu ama karatas yatirdi bizi hoca kalin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir