Ana Sayfa / Tahminler / 03 AĞUSTOS 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

03 AĞUSTOS 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Dereceleri birbirine yakın olan tayların birincilik mücadelesi vereceği koşuda ben beş atı birbirinden ayıramadım. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan, çok daha sert gruplarda koştuğu yarışlarda dahi oynadığım 5-DRY CLEANER bu grubu ve bu kiloyu bulmuşken bence bu sefer şeytanın bacağını kırıp kazanacaktır. Son 1200 metrelik yarışında çok güzel bir sprint atmış olmasına rağmen mesafenin de kendisine kısa gelmesi sonucu yetiştirememiş ve üçüncülükle yetinmişti mesafenin 1600'e çıkması da kendisi için ayrı bir avantaj. Ben yarın cazip bir konumda olmasını beklediğim ismin yanına at yazmayacağım. BANKOM.

3.AYAK: Son yarışını kazanan ve çalışmalarında çok iyi durumda olduğunu gördüğüm 7-STALLION FALCON favorim. Önde boş bırakılıp fazla pres yemez ve son viraja sermayeli gelebilirse 2-FANTASTIC LERO bugün çok kupon yatırır. Yine son iki yarışını kazanan hafif kilo ile koşacak olan 6-OGHUZ ve 3-PEPPERONI daha sonra şans verdiğim isimler olacak. AGF çıkması muhtemel 4-EMPIRE SON'ı bugün için pek tutmasam da favoriden yatmamak için kuponumda bulunduracağım.

4.AYAK: Son grup yarışında kazanacak gibi gelmesine rağmen sonlarda dışarıdan gelen rakiplerine ayak uyduramayan ve tabela dışında kalan 5-HALİÇ bugün uygunlaşan rakiplerinin önünde kazanabilir küçük kuponlara tek yazılabilir. Rakip olarak gördüğüm ilk isim ise aynı yarışta Haliç'in hemen arkasında yarışı bitiren 3-AĞRI KESİCİ ve son olarak son yarışında tamamiyle aprantisinin hatalı binmesi sonucu (içerlerden dışarı alana kadar yarış bitti) yarışı kaybeden bu sefer kendisini iyi tanıyan jokeyi Mehmet Kaya ile yarışa katılacak olan 2-KARA TURBO.

5.AYAK: Ankara'da start aldığı son yarışında erken öne geçen bunun sonucunda son 50 metrede yakalanan ve yarım boy-boyun biten yarışta üçüncü olan 2-MOBANGO favorim. İki yarış önce bu pistteki uzun mesafeli yarışında güzel bir üçüncülük yapan 4-KUBANGO'nun son orta mesafeli yarışı ölçü olmamalı. Son olarak kendini unutturan ama çalışmaları çok iyi olan 1-FAMILY JOY bugün çok farklı koşabilir dikkat!

6.AYAK: Son yarışında üçüncü olan 2-TURANHAN kısa sprintini sonlara saklarsa bu grubu ağır kilosuna rağmen geçebilir. Son yarışında çok güzel bir bekleme yarışı yapan 10-KOÇALİ ilk rakibi olarak gördüğüm isim. Son yarışını yine uzun mesafede kazanan 5-ERAYHAN, son yarışında bariyer dibinde sıkışan istediği sprinti atamayan 4-KIZILTUĞLUM, bu mesafeleri seven 9-ASLANSÜTÜ, 6-ZAL ve 13-GÜNALHAN sırasıyla değerlendireceğim isimler olacak.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6.1.5.2.3

2.AYAK: 5

3.AYAK: 7.2.6.3.4

4.AYAK: 5/3.2

5.AYAK: 2.4.1

6.AYAK: 2.10.5.4.9.6.13

KÜÇÜK KUPON TUTARI: 31,50 TL

GENİŞ KUPON TUTARI: 94,50 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Azor Ahai
Üye

olmadı bu arda ben senden yarın öğlen bekliyodum yazıyı saha duyumları filanda karışır şablonun içine diye :))

Stefano
Üye

Eline sağlık arda,şansın bol olsun

Savasci
Üye

Bol şanslar COMMANDANTE …..Tekin Çok sağlam Tebrik ederim.5-DRY CLEANER

Adrian
Üye

Bol şans COMMANDANTE

Bombaci
Üye

Bol şanslar arda

Barışçı
Üye

bol şans commandante

Barışçı
Üye

tam tebrik etmeye hazırlanıyordum kafada 7 olmadığını gördüm 5 atta. çok yazık olmuş şu şablona :(

Savasci
Üye

Ben Tebrik ediyorum Valla süper kupon çıkarmış…5-DRY CLEANER Teki ve son ayakta 10-KOÇALİ 2.at olarak vermesi takdire şayandır…

Savasci
Üye

Ben oynamadım oynasaydım 5-DRY CLEANER tek atardım ama son ayaga 10-KOÇALİ yazmazdım ordanda yatardım herkes gibi.)).oynamam iyi olmuş.))

Savasci
Üye

Ankara için 4 – TOZAN Tek kupon yapılır sanırım.))

admin
Yönetici

Sanirim diye at mi verilir :)

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.