istanbul altili tahminleri

29 TEMMUZ 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ COMMANDANTE

1.AYAK: 600/34.7 22.7 R galobuyla en iyi çalışmayı elinde bulunduran 4-ALTIN KAFES favorim rakip olarak gördüğüm taylar ise yeterli sayıda uzun galoplarının bulunmasının yanı sıra son 1000/1.01,5 24,0 R galobuyla 1-MY NUMBER ve son günlerde formda olan Kuyumciyan ekürisine ait 6-LOVE SONG.

2.AYAK: Son yarışında son 100 de yaptığı sprintiyle 4. olduğu grup bugün koşacağı gruba göre çok daha sertti bugün uygunlaşan rakiplerinin önünde kazanabileceğine inandığım 3-FALEZ favorim. Süratli gitmesi muhtemel gözüken yarışta sonlarda kuvvetli gelmesini beklediğim 7-FORGET ME NOT, son iki yarışını kazanan 4-FINY, 6-MISTER STORM ve ara sonrası bir yarış gören 1-HUMBARA daha sonraki ihtimaller.

3.AYAK: Katıldığı iki yarışı da kazanırken zorlanmayan 4-BİRKASIM favorim. 1-ALDERAMİN son yarışında fotoya kadar verdiği mücadele ile beğenimi kazandı. Son yarışı ölçü olmayan 3-BERİLSU, 5-FATMA GELİN ve 2-HİRA daha sonraki ihtimaller. 

4.AYAK: Son startında startta oturan bugün için aynı sorunu yaşamaz ise 3-MOTHER OF DRAGONS ilk atım. Sabırlı bir bekleme yarışı yapması halinde 1-BOBUSHKA ve nispeten uygunlaşan rakiplerinin yanında 4-GÖLALAN favorime rakip olarak gördüğüm isimler.

5.AYAK: Son yarışında kum pistte jokeyinin bütün çabalarına rağmen hiç işlemeyen fakat bugün çim pistte çok farklı koşacağını düşündüğüm ve en az kendisi kadar formda olan ekürisiyle 8-MERİH bugün küçük kuponlar için alternatif tek adayım. Geniş kuponlar için ise grup yarışlarının gediklisi 5-KARAÜZÜM, bugün farklı bir yarış sergilemesini beklediğim 14-KAFADAR, jokeyinin kantarmasını çok seven 13-İZŞAN, tabeladan düşmeyen 2-ATMACA BEYİ ve 10-TİBET‘i öneriyorum.

6.AYAK: Son yarışında yaşadığı trafik problemine rağmen aralardan derelerden çıkıp yaptığı etkili atakları ile ikinci olan 9-GÜRMAN AĞA bugün bence özlediği birinciliğe kavuşacaktır. BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4.1.6

2.AYAK: 3.7.4.6.1

3.AYAK: 4.1.3.5.2

4.AYAK: 3.1.4

5.AYAK: 8/5.14.13.2.10

6.AYAK: 9

KÜÇÜK KUPON TUTARI: 13.50 TL

GENİŞ KUPON TUTARI: 81 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Savasci

Bol şanslar COMMANDANTE….Montella benim tekim sen hiç bahsetmemişsin.(((((((((

Stefano

Yalnız adamsın =) iyidir iyi

Bombaci

Bol şanslar

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x