Ana Sayfa / Tahminler / 28 TEMMUZ 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)
izmir altili tahminleri ertanbey

28 TEMMUZ 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)

Madem kimseden İzmir için ses çıkmamış çok iyi çalışmamış olmama rağmen boşluğu doldurup altında yorumlarla bi yerlere varabiliriz diye düşünüyorum hepimize bol şanslar diliyorum..

1.AYAK : Son yarışlarında kıpırdama içinde olan ve bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan hedefi kesinlikle birincilik olarak yarışa deklare edilen (10)ESRAR DEDE egerki üstündeki acemilik yapmazsa günün bankosu olarak kuponumda yer alacaktır

SIRALAMAM : 10 banko 

2.AYAK : Takibimde ustlerde yer alan ve ilgililerince özenle hazırlanan (4)MUSTAFAHAN bugün kaba kumu yadırgamaz ise bence kazanacaktır.Rakip olarak ilk planda son yarışındaki harika sprintiyle aklımda kalan  (3)MİGHTY RİVER ekuri avantajını iyi kullanabilirse (2)LONG WAY, yine her an potalayabilecek kapasiteye sahip iyi idman durumu ve takibimde ustlerde yer alması ile çok düşünülmesi gereken (9)BEATİFUL LİFE,son yarışı ile yazılması gereken (7)TORUNUMUZ ÖMER, (1)DRUMMER  (14)ÖZDENKIZI ve muzmin maiden atımız (11)JANSEREY yazilabilecek atlardır..bomba (15)PEDALIZA

SIRALAMAM : 4 / 3.2.9.7 / 1.14.11.15

3.AYAK : Karışık bir yarış aslında ama ön planda tuttuğum bir kaç isim ile burayı atlatacagimi düşünüyorum.son yarışlarindaki artan formuyla ve iyi çalışmaları ve hafif kilosunun kendisine avantaj sağlayacak olan (13)GULMİSAL favorimdir.rakip olarak öncelikle (5)OGUNSEL sonrasında (4)TUMBUL EFE yazılabilir..eski havasını bulmaya yavaş yavaş başlayan (6)YORUM bombamdır

SIRALAMAM : 13.5.4.6

4.AYAK : En son geçen sene Temmuzda kazanan  (4)ÇARÇIRA ve artan formuyla (1)MATMAZEL ÇİKOLATA arasına en iyi sürat safkanlarından virajı yeterli avans ile dönerse (5)TÜRÜTCAN girebilir..

SIRALAMAM : 4.1 / 5

5.AYAK : Bu pistte üst üste kazandıktan sonra favori olmayı hakkeden (3)LOVE ME TENDER,her an geldi gelecek gibi olan (9)KAMALI,sürekli üst gruplara göz kırpan yarışları ile (7)CEYLANHANIM ve son startıni ölçü almadığım etkili formunu devam ettiren (1)NIGELLA ve bir önceki yarışında tek onerdigim beni yanıltmayan kazanan son yarışını onemsemedigim (10)TUHUEFE'Yİ bir yerlere yazın yine...(4)TOPRAKHAN yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir..

SIRALAMAM : 3.9.7.1.10.4

6.AYAK : Kum pistinde çok iyi yarış yapamasada bugün için yaptığı çalışmalarında beğendiğim ve idmanlarinda mükemmel formunu devam ettiren (3)CALİFORNİA DREAM kazanacaktır alternatif bankomdur rakip olarak ilk defa koşacak olmasına rağmen ciddi bir hazırlık devresi geçiren (1)BLACK TRABLER ve her an patlama yapabilecek kapasitede olan takibimdeki safkanlardan (14)ROHAN yazilabilecek atlardır..

SIRALAMAM : 3 banko /  1.14

Altılı Kuponum : 

10

4 / 3.2.9.7 / 1.14.11.15

13.5.4 / 6

4.1 / 5

3.9.7.1.10.4

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun...

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

37 yorum

 1. Bol şans deyip sohbete başlamak istedim..güzel yorumlar için oncelikle tsk ederim. Son yarıslari kotu olsada kumda daha iyi kosmasini bekledigim son ayakta 9 numara charmant bence kuponlarda bulunmali..

  • Aslında orjin itibariyle iki pistte de iyi koşacak izlenimi verdi bana ama kuponu küçük tutmak adına çok at eklemek istemedim.fazla at yazanların dikkate alması gereken bir isim olduğu kesin..bende oneriniz ile alternatif kuponuma ekliyorum bol şanslar diliyorum mrtt61..

 2. Favorilerim, bol şanslar

  Devkaya, Orfia,
  Drummer
  Yorum
  Baby Gaga, Sinemis
  Love me Tender,
  Bosslion

 3. 1 ayak 3 numara deli dumrul tek

  • Eğer iki at yazsaydim kesinlikle eklerdim.. bir sonraki yarış için iyi izlenmesi gereken bir isim bol şanslar diliyorum

 4. ERKAN

  Bol şanslar herkese…

 5. Ertan usta baby gaga yı yazsaydın keşke ,bana sanki o at mamalı gibi geldi son yarışında =) yerin varsa tabi

  • Ya da boşver daha yeni tutturdun biraz da kaybetmek lazım ahaha

  • Riske girmeyip 5li yapmak daha mantikli böyle programlarda ama yazını geç gördüm yoksa senin için bile eklerdim tutmasamda Baby Gaga yı :))

  • Aynen bende 5 liyaptım ama daha küçük bişey love me tender a bağlı,white hart lane i geçip bin liramı yedi umarım burda da formu sürüyodur =)

 6. ERKAN

  Vay arkadaş gene aynı şeyi yaşadım yuh diyorum artık…

 7. Böyle at mı sürülür arkadaş ya,illa jokey yapacaklar beni =)

 8. Savasci

  izmir o kadar karışık geldiki oyun oynamadım ama hep favoriler geldi.)))

 9. 14 bari gelseydi =)

 10. Savasci

  Buda misli 3 lum.)))

 11. Savasci

  Tebrik ederim yine 5 li bulmuşssun…

 12. Savasci

  istanbula bakar mısınız(Admin,Stefano) 2.altılıda 4 ayakta Montella tek olur mu.(ismi Güzel)))

  • Kum da güzel o at da MOTHER OF DRAGONS var orada. Son koşusunda ne oldu hatırlamıyorum ama bu grubu normal şartlarda rahat geçmesi gerekiyor.

 13. Savasci

  Admin bence bugunku gibi olacak biz hepimiz yavuzsel gelmeyecek diyip yavuzseli yazdık.))) MOTHER OF DRAGONS zaten yarın agf de 1.at olacak.))ama bence bosuna yazmış olacagız (ben yazmayacam.)gelmeyecek.En sağlamı suan montella u.polatla 3.luk almıs sonra 2.cilik yarında 1 olacak:))))Tabi benim fikrim.)))

 14. Savasci

  Nasılsa 4-5 te kalmıyormuyum onu tek atacam keyfini surecem.varsın 2 de kalayım.)))

 15. Savasci

  İstanbul altılı iskeletini tamamladım.))) yarın vaktim olursa bi kac at daha eklerim..
  1.Ayak:1 – MY NUMBER 1 at daha eklerim
  2.Ayak:2 – FLO JO/ 3 – FALEZ
  3.Ayak:1 – ALDERAMİN ve 2 – HİRA
  4.Ayak: 2-MONTELLA (TEK)
  5.Ayak:15-OğlumEGe
  6.Ayak:3 – ÇAĞ TUFANI

  • 5.ayak şık olmuş. Çok güzel olacak bu yarış.

   Çatıda güzel, bir at eksik ya kısmet artık :)

 16. Savasci

  Hangi at ?kupon musait ))) 10 ata kadar alabilirim..

  • Ben 2. ayakta bahather ın da bu yarışta çok şanslı olduğunu düşünüyorum savaşçı, geldim gelicem diyor tabi bence, montellanın olduğu yere de ,eğer düzgün çıkarsa mother of dragons u ve gölalan ı tutuyorum ilk olarak ,gölalan sentetik pisti sever,sonra montella ve bobushka gelir benim için ama daha netleştirmedim şablonu bakalım kimleri yazarım yarın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir