Ana Sayfa / Tahminler / 28 TEMMUZ 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)
izmir altili tahminleri ertanbey

28 TEMMUZ 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)

Madem kimseden İzmir için ses çıkmamış çok iyi çalışmamış olmama rağmen boşluğu doldurup altında yorumlarla bi yerlere varabiliriz diye düşünüyorum hepimize bol şanslar diliyorum..

1.AYAK : Son yarışlarında kıpırdama içinde olan ve bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan hedefi kesinlikle birincilik olarak yarışa deklare edilen (10)ESRAR DEDE egerki üstündeki acemilik yapmazsa günün bankosu olarak kuponumda yer alacaktır

SIRALAMAM : 10 banko 

2.AYAK : Takibimde ustlerde yer alan ve ilgililerince özenle hazırlanan (4)MUSTAFAHAN bugün kaba kumu yadırgamaz ise bence kazanacaktır.Rakip olarak ilk planda son yarışındaki harika sprintiyle aklımda kalan  (3)MİGHTY RİVER ekuri avantajını iyi kullanabilirse (2)LONG WAY, yine her an potalayabilecek kapasiteye sahip iyi idman durumu ve takibimde ustlerde yer alması ile çok düşünülmesi gereken (9)BEATİFUL LİFE,son yarışı ile yazılması gereken (7)TORUNUMUZ ÖMER, (1)DRUMMER  (14)ÖZDENKIZI ve muzmin maiden atımız (11)JANSEREY yazilabilecek atlardır..bomba (15)PEDALIZA

SIRALAMAM : 4 / 3.2.9.7 / 1.14.11.15

3.AYAK : Karışık bir yarış aslında ama ön planda tuttuğum bir kaç isim ile burayı atlatacagimi düşünüyorum.son yarışlarindaki artan formuyla ve iyi çalışmaları ve hafif kilosunun kendisine avantaj sağlayacak olan (13)GULMİSAL favorimdir.rakip olarak öncelikle (5)OGUNSEL sonrasında (4)TUMBUL EFE yazılabilir..eski havasını bulmaya yavaş yavaş başlayan (6)YORUM bombamdır

SIRALAMAM : 13.5.4.6

4.AYAK : En son geçen sene Temmuzda kazanan  (4)ÇARÇIRA ve artan formuyla (1)MATMAZEL ÇİKOLATA arasına en iyi sürat safkanlarından virajı yeterli avans ile dönerse (5)TÜRÜTCAN girebilir..

SIRALAMAM : 4.1 / 5

5.AYAK : Bu pistte üst üste kazandıktan sonra favori olmayı hakkeden (3)LOVE ME TENDER,her an geldi gelecek gibi olan (9)KAMALI,sürekli üst gruplara göz kırpan yarışları ile (7)CEYLANHANIM ve son startıni ölçü almadığım etkili formunu devam ettiren (1)NIGELLA ve bir önceki yarışında tek onerdigim beni yanıltmayan kazanan son yarışını onemsemedigim (10)TUHUEFE'Yİ bir yerlere yazın yine...(4)TOPRAKHAN yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir..

SIRALAMAM : 3.9.7.1.10.4

6.AYAK : Kum pistinde çok iyi yarış yapamasada bugün için yaptığı çalışmalarında beğendiğim ve idmanlarinda mükemmel formunu devam ettiren (3)CALİFORNİA DREAM kazanacaktır alternatif bankomdur rakip olarak ilk defa koşacak olmasına rağmen ciddi bir hazırlık devresi geçiren (1)BLACK TRABLER ve her an patlama yapabilecek kapasitede olan takibimdeki safkanlardan (14)ROHAN yazilabilecek atlardır..

SIRALAMAM : 3 banko /  1.14

Altılı Kuponum : 

10

4 / 3.2.9.7 / 1.14.11.15

13.5.4 / 6

4.1 / 5

3.9.7.1.10.4

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun...

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
mrtt61
Üye
mrtt61

Bol şans deyip sohbete başlamak istedim..güzel yorumlar için oncelikle tsk ederim. Son yarıslari kotu olsada kumda daha iyi kosmasini bekledigim son ayakta 9 numara charmant bence kuponlarda bulunmali..

admin
Yönetici

Favorilerim, bol şanslar

Devkaya, Orfia,
Drummer
Yorum
Baby Gaga, Sinemis
Love me Tender,
Bosslion

Veysel
Ziyaretçi
Veysel

1 ayak 3 numara deli dumrul tek

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar herkese…

Stefano
Üye
Stefano

Ertan usta baby gaga yı yazsaydın keşke ,bana sanki o at mamalı gibi geldi son yarışında =) yerin varsa tabi

Stefano
Üye
Stefano

Ya da boşver daha yeni tutturdun biraz da kaybetmek lazım ahaha

ERKAN
Üye
ERKAN

Vay arkadaş gene aynı şeyi yaşadım yuh diyorum artık…

Stefano
Üye
Stefano

Böyle at mı sürülür arkadaş ya,illa jokey yapacaklar beni =)

Savasci
Üye
Savasci

izmir o kadar karışık geldiki oyun oynamadım ama hep favoriler geldi.)))

Stefano
Üye
Stefano

Bi dolu atım var son ayak gele gele eküriler geldi =)

Savasci
Üye
Savasci

6lı oynamadım 5 lide ilk ayakta yattım.)))

Stefano
Üye
Stefano

14 bari gelseydi =)

Savasci
Üye
Savasci

Buda misli 3 lum.)))

Stefano
Üye
Stefano

Keşke 8 gelseydi son ayakta ikimizde faydalanırdık =)

Savasci
Üye
Savasci

Valla gelir dedim ama gelmedi arpası az geldi.)))

Savasci
Üye
Savasci

Tebrik ederim yine 5 li bulmuşssun…

Savasci
Üye
Savasci

istanbula bakar mısınız(Admin,Stefano) 2.altılıda 4 ayakta Montella tek olur mu.(ismi Güzel)))

admin
Yönetici

Kum da güzel o at da MOTHER OF DRAGONS var orada. Son koşusunda ne oldu hatırlamıyorum ama bu grubu normal şartlarda rahat geçmesi gerekiyor.

Savasci
Üye
Savasci

Admin bence bugunku gibi olacak biz hepimiz yavuzsel gelmeyecek diyip yavuzseli yazdık.))) MOTHER OF DRAGONS zaten yarın agf de 1.at olacak.))ama bence bosuna yazmış olacagız (ben yazmayacam.)gelmeyecek.En sağlamı suan montella u.polatla 3.luk almıs sonra 2.cilik yarında 1 olacak:))))Tabi benim fikrim.)))

admin
Yönetici

Keşke senin gibi at ayıklayabilsek. O gelmez bu geçilmez Ağaoğlu misali :))

Savasci
Üye
Savasci

Nasılsa 4-5 te kalmıyormuyum onu tek atacam keyfini surecem.varsın 2 de kalayım.)))

Savasci
Üye
Savasci

İstanbul altılı iskeletini tamamladım.))) yarın vaktim olursa bi kac at daha eklerim..
1.Ayak:1 – MY NUMBER 1 at daha eklerim
2.Ayak:2 – FLO JO/ 3 – FALEZ
3.Ayak:1 – ALDERAMİN ve 2 – HİRA
4.Ayak: 2-MONTELLA (TEK)
5.Ayak:15-OğlumEGe
6.Ayak:3 – ÇAĞ TUFANI

admin
Yönetici

5.ayak şık olmuş. Çok güzel olacak bu yarış.

Çatıda güzel, bir at eksik ya kısmet artık :)

Savasci
Üye
Savasci

Hangi at ?kupon musait ))) 10 ata kadar alabilirim..

Stefano
Üye
Stefano

Ben 2. ayakta bahather ın da bu yarışta çok şanslı olduğunu düşünüyorum savaşçı, geldim gelicem diyor tabi bence, montellanın olduğu yere de ,eğer düzgün çıkarsa mother of dragons u ve gölalan ı tutuyorum ilk olarak ,gölalan sentetik pisti sever,sonra montella ve bobushka gelir benim için ama daha netleştirmedim şablonu bakalım kimleri yazarım yarın

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.