Ana Sayfa / Tahminler / 29 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

29 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

BOGDANOVIC; Uun aranın ardından katıldığı yarışını kazanıp kalitesini ortaya koyan safkan bugün artan formuyla yeniden kazanmaya en yakın adayın. Bugün ilk kez yarışacağı çim pistte eğerki yadırgamaz ise kazanır.

VASILY; Hem anne hattından hemde baba hattından potansiyeli çok yüksek olan safkan artan formuyla uygun rakiplerinin yanında güzel bir birinciliğe imza atabilir. VASILY muhtemelen koşuyu kazanan isim olacaktır lâkin orjinini beğendiğim WARRIOR ANGEL ilk startı olmasına rağmen beğendiğim hazır görüntüsüyle rakip olarak ekliyorum.

AKHUN; Katıldığı son koşusunda tam koşuyu aldı dediğim esnada temposu düşüp gerileyen safkan bugün daha hazır durumda. Şayet verdiği aradan etkilenmemiş olsaydı son koşusundada etkili olabilirdi. Bugünse koşu görmenin faktörüyle fotoyu önde geçebilir.

İDEALİST; Son koşusunda bariyer dibine sıkışıp önü kapanmasına rağmen KUTUP ve BİRKASIM gibi güçlü rakiplerinin arkasında koşunun bitiriş derecesine yakın bir dereceyle dördüncü olan safkan bugün sevdiği pistte uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanmasını bekliyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 5.3.2.6
2.AYAK : 10.15
3.AYAK : 12.7.8.3.4.6.9
4.AYAK : 2.4.8.7.3
5.AYAK : 2.6.9.10.4.11
6.AYAK : 9

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

15 yorum

 1. Bol şanslar Ramazan

 2. Finesse’de doping çıkmış. Adamlardaki şansa bak böyle bir atın dopingle anılması talihsizlik.

 3. Ramazan bey yorumunuz 10 numara bu kupon tutar..

 4. RamaZan bey ikinci ayakta 14 at koşuyor

 5. Ramazan bey, ikinci ayakta 14 tane at koşuyor

 6. Ramazan bey ben tekimi son ayskta kullanmak istemiyorum bana güvendiniz başka ayakta tek verebilirmisiniz .sevinirim.
  Başarılarınızın devamını diliyorum…

  • Ramazan Yılmaz

   Yorumumda da belirttiğim ilk ayak 5, ikinci ayak 10 ve dördüncü ayaktaki 2numaralı safkanlar arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 7. Ramazan kardeşim sizi yeni takip ediyorum kuponlarin güzel ama benim için fazla oluyor ben emekli biriyim

  • Ramazan Yılmaz

   Şablonumda tutmadığınız isimlerden eleme yaparak veya yorumumda bahsettiğim isimlerden size uygun olanı seçip tek yazarak bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir