Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 29 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

29 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

BOGDANOVIC; Uun aranın ardından katıldığı yarışını kazanıp kalitesini ortaya koyan safkan bugün artan formuyla yeniden kazanmaya en yakın adayın. Bugün ilk kez yarışacağı çim pistte eğerki yadırgamaz ise kazanır.

VASILY; Hem anne hattından hemde baba hattından potansiyeli çok yüksek olan safkan artan formuyla uygun rakiplerinin yanında güzel bir birinciliğe imza atabilir. VASILY muhtemelen koşuyu kazanan isim olacaktır lâkin orjinini beğendiğim WARRIOR ANGEL ilk startı olmasına rağmen beğendiğim hazır görüntüsüyle rakip olarak ekliyorum.

AKHUN; Katıldığı son koşusunda tam koşuyu aldı dediğim esnada temposu düşüp gerileyen safkan bugün daha hazır durumda. Şayet verdiği aradan etkilenmemiş olsaydı son koşusundada etkili olabilirdi. Bugünse koşu görmenin faktörüyle fotoyu önde geçebilir.

İDEALİST; Son koşusunda bariyer dibine sıkışıp önü kapanmasına rağmen KUTUP ve BİRKASIM gibi güçlü rakiplerinin arkasında koşunun bitiriş derecesine yakın bir dereceyle dördüncü olan safkan bugün sevdiği pistte uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanmasını bekliyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 5.3.2.6
2.AYAK : 10.15
3.AYAK : 12.7.8.3.4.6.9
4.AYAK : 2.4.8.7.3
5.AYAK : 2.6.9.10.4.11
6.AYAK : 9

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

ETC
Üye
ETC

Şansın bol olsun Ramazan dostum…
Güzel haberlerini bekliyorum…
Ve ayrıca niteliğinle bu haberleri senden yüzde 100 alacağımı düşünüyorum dostum

admin
Yönetici
admin

Finesse’de doping çıkmış. Adamlardaki şansa bak böyle bir atın dopingle anılması talihsizlik.

Kalantor
Ziyaretçi
Kalantor

Ramazan bey yorumunuz 10 numara bu kupon tutar..

Gökhan
Ziyaretçi
Gökhan

RamaZan bey ikinci ayakta 14 at koşuyor

Gookhan
Ziyaretçi
Gookhan

Ramazan bey, ikinci ayakta 14 tane at koşuyor

Ercan
Ziyaretçi
Ercan

Ramazan bey ben tekimi son ayskta kullanmak istemiyorum bana güvendiniz başka ayakta tek verebilirmisiniz .sevinirim.
Başarılarınızın devamını diliyorum…

Ozmozcu
Ziyaretçi
Ozmozcu

Ramazan kardeşim sizi yeni takip ediyorum kuponlarin güzel ama benim için fazla oluyor ben emekli biriyim

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.