Ana Sayfa / Tahminler / 29 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

29 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İlk ayağı son günlerin başarılı aprantisi R.ARSLAN'ın bindiği 3 - KATSUYA'nın kazanması normal sonuç gözüküyor, kuponumda tek olacak. Rakip arayanlara uygun kilosu ile öncelikle 7 - GUILTY PLEASURE öneririm. Sürprizde 5 - MAYSAPERA ve çok atta 2 - FLIGHT ATTENDANT yazılabilir.

2.AYAK: 8 - RÜZGARIN RUHU yine sahnede. 45 gün içinde 4 tane yarış kazanan bu isim yine en dış kulvardan kafayı alıp yarışı bitirmeye çalışacak. Son yarışları tekrar izledim kazandığı her yarışta süratli gitmesine rağmen sermayeli olarak fotoyu geçiyor. Bu sefer biraz daha zorlu rakiplerle koşacak. Kazandığı yarışlarda temposuna yaklaşan isim hiç olmamış. Eğer başka bir isim önlerde zorlarsa tablo değişebilir gibi geliyor. İlk rakip ise 5 - GİRESUN. Favoriyi kafada zorlayacak bir isim çıkmasa bile sonlarda düşenleri toplayabilir. Madem favoriyi yıktık bir kaç atla daha süsleyip bu ayağı geçeceğim. Adana pistinde 2 koşu gördükten sonra İstanbul'da geçen hafta ERBABAM-BAYDARŞAH arkasından yarım boyla 3. kalan 3 - MERCANLI yazılabilir. Aprantisi şimdiye kadar 3 yarış kazanmış ama Adana'da 5. olurken MERCANLI ile fena bir yarış çıkarmadığını düşünüyorum. Bir diğer isim ise 4 - ANILBEY. Geçen seneden bu yana tabelaya girmese de sürekli KV ve Açık yarışlarda yer alan isim uygun grupta çok farklı bir yarış çıkarabilir. Ay başında TORAMAN'a baş farkıyla geçildiği yarış bile bu koşu için güzel bir referans olacaktır.

3.AYAK: 3 - DRIVE FASTER tam 5 aydır koşmuyor fakat yarın favori çıkacak bir isim. Bu ismin kardeşi LOCAL TIME geçen sene bizim 120 handikap puanlı isimleri tabela dışı bırakmıştı. Neden koşmadı bilmiyorum ama ismini ileride çok duyabiliriz. Aslında bu atı koşu görsün diye yazmayacaktım idman videosunu görünce yazmaya karar verdim. İlk defa çimde koşacak hazır atların koşuları her zaman zorlu olmuştur. az atla geçmeyi deneyeceğim. 1 - BEDWULF, 9 - VICTORY IS OURS ve 8 - SON OF A LEGEND.

4.AYAK: Denk güçte isimler 5 - BIG BROWN, 6 - DUKE OF KENT ve 8 - MAKTAYMAN ilk atlarım. Güzel işleri ile 4 - SUHARRY sürprizde.

5.AYAK: Adana kumundaki ilk yarışındaki derecesi ile bu gruptan fazla duran 6 - POLDİ Selim Kaya ile favorim. 7 - STROMBORN ve 8 - THE PRESIDENT SON ilk rakipleri. Sürprizde düşündüğüm isim 2 - BANGKOK, işleri ile buradaki bir çok attan daha iyi derece çıkartabilecek gibi gözüküyor.

6.AYAK: NADAS koşusunda çim pistin iyileri kendini iyi belli edecek. Favorim 3 - BARDAM. Sıralamam şablonda. Son ayağa 8 - MONEMENTRO'da eklenmiştir.

Bol Şanslar

Altılı 

3
8-5-3-4
1-9-8-3
5-6-8 // 4
6-7-8-2
3-2(4)-6-8 // 1-5

İstanbul idman pisti raporunu izleyebilirsiniz

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Bol sanslar…

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar admin

Barışçı
Üye

bol şans admin

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şans admin

Gufre
Üye

bol şans Admin.

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bolsanslar istanbul altilim
1.ayak 3,7,2,6
2.ayak 2,5,8,4
3.ayak 8 tek
4. Ayak 5,8
5. Ayak 8,6,1,4,5
6. Ayak 3,6,9,8,5

devir34
Üye
devir34

Bol şa nslar

Onbasi
Üye
Onbasi

istanbull ahhh istanbullll

1. ayak: 3,5
2. ayak: 8
3. ayak: 3
4. ayak: 3,5,7
5. ayak: 6,8
6. ayak: 2,4,5,6,7,8,13

** 5,04tl herkese bol şanslar :

Onbasi
Üye
Onbasi

son ayak da 8 i eklemen iyi olmuş o atın sahibi babamın dayısının oğludur ilk iki koşusunda ben de yoktu geldi son koşusun da tek di gelmedi e şimdi ben neyapam :D:D:D

Onbasi
Üye
Onbasi

sıkıntı yok 5 liye dewam :D:D

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.