Ana Sayfa / Tahminler / 28 NİSAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
izmir altili tahminleri barisci

28 NİSAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

İzmir'den herkese selamlar. Şu bir gerçek ki kış dönemindeki az atlı az ikramiyeli programları bulamayacağız artık. Altılıyı bulmak gerçekten çok zorlaştı. Bugünkü program da oldukça zor görünüyor. Ciddi bir bütçe ayırmamız gerekecek gibi kuponu yapmak için. Dünkü İstanbul altılısını yakalamanın verdiği moralle tahminlerimi yapıyorum :) Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: Bu ayakta çok gittim geldim UNCHAIN MY HEART(10)'ı tek atmak için. Özellikle son yarışıyla kazanma vakti geldi sanki. Bu ayağı tekle geçenlerin büyük şansı olur altılıda diye düşünüyorum. Rakip isteyenler için ilk önerim CEMALETİN BEY(2). En az Unchain My Heart kadar yarış tecrübesi ve belli bir istikrarı var. Son dönemde yine bir istikrar yakalamış DEATH RACER(3) uzunda ne yapacağı soru işareti olsa da değerlendirilmeli. Bu mesafeyi seven ŞEKER EFE(9) ihmale gelmez. Süprizde önereceğim isim MIGHTY RIVER(7). Adana'dan gelen safkanlar İzmir pistinde genellikle başarılı oldu o yüzden bu ismi öneriyorum.

2.Ayak: Bu gruptan iki gömlek üstün bir isim var burada TOPRAKBAY(8). Altı aylık bir aranın ardından koşacak olması en büyük handikap. Nefes yönünden etkilenmeyeceğini düşünenler tek deneyebilir. Eksik koşması halinde en ciddi rakibi YEŞEY(2) olur. Son yarışında 5 boy starttan geç çıkıp dördüncü olan safkan sprintini iyi ayarlayabilirse grubu avlayabilir. Kendini bulmaya başlayan FANCYCHANCY(12) kendini çok rahatsız eden bir isim olmazsa bitirebilir. İyi durumuyla ASİL MAHMUT(1) da kuponlardaki yerini almalı. Süpriz önerim ise LİDERTINAZ(6).

3.Ayak: Burada bir risk almam gerekecek. İlk koşularına baktığımda en hazır isim KUTUP(3) olarak görünüyor. Aprantisine güvenip tek yazıyorum. Tekini başka bir yerde deneyeceklere önereciğim isimler ilk yarışında 5 boy startta kalan AHMİN(1) ve çalışmaları tatminkar OĞLUM EMİR(5).

4.Ayak: Tek tercihimi burada kullanmayı düşündüm ancak üçüncü ayağa göre daha çok soru işareti oluştu kafamda. HARDRIGE(2) grubun en formda ismi. Diğer yarışlarına göre en az 200 metre uzadı mesafe. Ayrıca kendisini bozabilecek Kamalı gibi bir isim var. Bu iki ismin birbirini yıpratmasından yararlanabilecek iki safkan var. BABİ(3) eski formuna kavuşma sinyalleri veriyor, ilk rakip. Bir diğer rakip de FORTY FIVE(5).

5.Ayak: Bence günün en zor koşusu. Grubun en istikrarlı iki ismi TUMBUL YAPRAK(1) ve CANIM MİRA(6) birlikte favorim. Daha sonra sırasıyla UÇANHABER(4), POWER OF THE SUN(7), HÜLAGÜHAN(5), KUZİKO(3), ASİL BAKIŞ(2) değerlendirilmesi gereken safkanlar.

6.Ayak: İzmir'e geldikten sonra bambaşka bir kimliğe bürünen I NEED A HERO(5) ile bu mesafenin etkili isimlerinden CHASTE(7)'i birlikte öneriyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:10/2,3,9,7

2.ayak:8,2,12,1,6

3.ayak:3 tek

4.ayak:2,3,5

5.ayak:1,6,4,7,5,3,2

6.ayak:5,7

Herkese bol şans...

gencito
Üye
gencito

Barışçı merhaba
Yeşey’in ilgilileri şuan yanımda yorumunu okuttum gülümseyerek 4.değil 5.oldu dedi…:)

Gufre
Üye

bol şans adaş. benzer olmuş şablon yazdığımız gibi gelsin 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şans barışçı

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar barışçı

ERKAN
Üye
ERKAN

Erdal hocam burdada tek sıkıntısı var gibi 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Erkan;
3.ayağın 3
4.ayağın 2 si üzerine oyun kurulabilir

ERKAN
Üye
ERKAN

Abi bu tayları yazıyoruz gelmiyor yazmıyoruz favori olanı geliyor sabah da aynı oldu koca kupon oyuzden yattı..

Mine
Üye
Mine

Sanırım yine farklı olan kurgumu paylaşayım 🙂

sahin
Üye
sahin

Valla sabah sende cok kötü gümledin… Bu aralar her kurgu cok kötü… Öz eleştırı yapmak gerek…

Ümit
Üye
Ümit

Herkese bol sans dilerim izmir 6 lim
10,9,7,2,3,6
8 TOPRAKBAY
3 KUTUP
2 HARDRİDGE
2,6,1,5,4,7
7,5,1 TUTAR 6.5 TL

kofir kartar
Üye
kofir kartar

10
8
3,4
2,1,3
3,4,5,6
1,5,7

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

BARIŞCI ve tüm arkadaşlara bol şans…….

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Benim kısmetim ahan da bu kadar. İlk ayak fobisini yıkalım deyip kupondaki tek tekim jokeysiz başladı. Güzel anılarıma bir yenisi eklendi. Düzlüktede güzel doldurup gelmişti bariyer dibine oysa ki 🙂

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

george ilk ayağı tek atmaktansa 5li yapmayı tercih ederim..) gelse ganyanı düşük bişey vermez gelmese patlarız çarşı karışır… ))

ERKAN
Üye
ERKAN

Bu kadar bahtsizlik olmaz ya….

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bahtsizlik mi yoksa sartlanma mı bilemiyorum. I.Güngör bu ata 10 defa binmiş getirememiş, K.Tokacoglunun yaninda bu at favori olmuş, totoya bak:4442,gelen atın totosu:4232.gözümüzü kapatip totoya baksak 3,jokeye baksak 3 çıkıyor, demekki mesele bizde,sorun bizde:(((

ERKAN
Üye
ERKAN

Erdal abi bu konuda sana katılmıyorum aksilik olmasa 10 3 u kesinlikle geçerdi ve asla 3 kazanamazdı başı boş kaldı resmen herneyse….

ERKAN
Üye
ERKAN

…..

Ümit
Üye
Ümit

Erkan yazik olmus senin kupona.sansizlik 🙁

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Dostum haklısın da fena bombalamıştım diğer ayakları 10 gelse sonrasında 1-2 tanesi gelse çarşı yine karışırdı 🙂 bu yorumda halamın sakalları olsaya döndü 🙂

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

1. ayak jokey düştü sıyrıldık 2. ayak en güvendiğimiz atı yarıştan kovdular .. bu defa sıyrılamadık.(

Ümit
Üye
Ümit

Sanki yazilmis bi senaryonun arka plan oyunculari gibi teker teker yatmaya basladik.yatmaya alistik ama jokey dusmesi yada yaristan cikmasi kotu oluyor

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bizim geniş altılı güm. Babanın çıtır altılı devam. Eski tüfek dedikleri bu herhalde. Herkese bol şans.fethiye için mangal vakti.

Muherrem
Ziyaretçi
Muherrem

Biz yarışseverler ne yaparsa yapsınlar onlar diledikleri atı getiriyorlar vesselam..

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...