Ana Sayfa / Tahminler / 29 MAYIS 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

29 MAYIS 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Adeta şampiyonalar ligi ölüm grubu, kumun etkili safkanları toplanmış duyan gelmiş,seri başım Deni Yıldız gibi bir jokeyle 51 kiloda buluşan ÖZTÜRKMEN-8-.BOTANVADİSİ-2- ve GREAT MASTER-4- işlerinde çok formda gözüküyorlar.GALLOP TO WEST-3- bu grupta her zaman iş yapar ve üzerinde Özcan var yazmayan ufak ufaş beşlinin yolunu tutar.NEW DAY-5- Sermek Erkus işle uyumludur ve mesafeyi sever ihmale gelmesin.OSMANİYE ÇOCUĞU-7- form sıçrması yaşayan bir isim , bir kez daha çatıda değerlendirilmeli.ÖZDEMİR-11- ve HOY HOOY-9- daha sonra şans verilebilecek safkanlar.

2.ayak: BİLBİLAN-3- sevdiği pist ve mesafe koşullarında favori olmayı hak etse de,kıvama gelen BURUKMERT-7-,idmanları etkili ÇELİKALKAN-2- ve BOZTEPEBEYİ-5-,yüksek yarış karakteri ile YILDIZABAKAN-4-,son koşusun kıpırdayan LORD-6-, bu kez Ayhan Kurşun farkı ile ilerleyen yaşının vermiş olduğu dezavantajı kapatabilecek olan AKÇEŞME-9- ve bu koşu için Ankara’ya gelen Yücel Bilik ile koşuya katılacak olan bir diğer yaşlı kurt KARAKANTOS-10- daha sonra.

3.ayak: TEYYARE-5- Kaizbert’in yakışıklı temsilcilerinden biri.ALDERAMİN ile anne baba bir kardeş olan safkan özellikle pist ayırdetmeyeceğe benziyor, favorimdir ve alternatif tek olarak değerlendirilebilir.Kaldı ki yarış kuma alınırsa safkan elde kazanır.Ancak bir anlamda safkan için sınav niteliğinde bir koşu olacağı ve mesafenin kısa oluşundan dolayı KRALDOĞU-1- ve ZEROCAN-4- ikilisi bugün için bitiriş dereceleri itibari ile plase hansesinde mutlaka değerlendirilmeli.

4.ayak: 1998 senesi Uluslasarası Malazgirt koşusunda ekürisi Vitraj4 ile birlikte YELHAN,HABERBATUR,BENKAR gibi dönemin gözde isimlerinin oldukça gerisinde kalmasına rağmen mükemmel eşgali ve her adımında ben yarış atıyım dercesine aksiyon basması sadece beni değil pekçok yarış severi kendisine hayran bırakmış olacak ki safkan kısa sürede TJK’nın da merceğine girerek ülkemiz yetiştiriciliğine kazandırılmıştı.Bu güçlü kan hattı pistlerde pek çok yavru ile fırtına gibi esmekte, pist ve mesafe ayırdetmeksizin oldukça etkili koşular çıkartan safkanların babalarından aldıkları dominant özellikler ise dişi ve erkek yavrularda ayırt gözetmeksizin; yüksek cidago, geniş göğüs kafesi, koşu içerisinde kolay aksiyon alabilme, vites geçişlerindeki inanılaz rahatlık ve yüksek yarış karakteri ile mücadeleden kolay kolay kopmama olarak karşımıza çıkıyor.Ben bu safkanın en beğendiğim temsilcisi olan MAVİDALGA-1-’nın yanına at yazmam, safkan yarış kariyerini sonlandırana kadar elbette ki bir çok kez geçilecek ancak bugünün o günlerden biri olmadığını düşünenlerdenim.BANKOM!

5.ayak: SKYWOLF-3- ve ANKA-1- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde gözüküyorlar.

6.ayak: DANCE-5- lehine pist ve mesafe koşullarında uygun kilosu ve tecrübe edindiği binicisi ile favorim. SAN MARINO-2- kalitedir, Ayhan mesafeyi biraz kısaltırsa kiloyu hissetmeyecektir.Son koşusunda kıpırdayan SEE YOU AGAIN-7- ihmale gelmez.İdmanları etkili CANPETEK-3- ve bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek ENDLESS POWER-6- son ayağın sigortaları.

1.ayak: 8-2-4-3-5-7-11-9
2.ayak: 3-7-2-5-4-6-9-10
3.ayak: 5//1-4
4.ayak: 1 MAVİDALGA
5.ayak: 3-1
6.ayak: 5-2-7-3-6

Tutar: 44,8 TL // 134,4 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam. İkimiz de Mavidalga’cıyız bugün 🙂

PINARBASILI
Üye

Teyyare’nin yarışlarına baktım seri stili ile göz dolduruyor hakkaten, atın biraz bariyere yaklaşma sorunu var ama ihmal edilmemesi lazım haklısın. Son ayaktan at kısıp o ayağı kapamalı esasında, kupon büyüyecek ama kafamızda soru işareti kalmasın dimi ama 🙂

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

can petek
sky wolf
birkasım
zerocan
4 bankolu bir gün herkeze bol şans

ben mavi dalganın birkasımıgeçme ihtimalini 100/ 0000000 görüyorum
zerocanın rakibi teyyare

bol şanslar

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Binbastar toprağım bol şans yazdığın ganyan olsun teyyareden ii bahsetmişşin ii at idmanlarından birini seyretme şansımız oldu ayağı çok seri riskli olabilir ama iyide bir tek olur 2 ayak. Çelekkalkan hep grup yarışlar gördüki hemen hemen hepsinde tabelada yer buldu performansı bu grup için yeterli gibi. Ama ilk ayakta neredeyse hepsini yazmışsın boş kiloyla koşan ben ilk at olarak değerlendireceğim 10 numarayı yazmamışsın o kadar atta yazılır diye düşünüyorum

admin
Yönetici

Bol şanslar Binba

fakelove
Ziyaretçi
fakelove

Bugün alderamin kumda yürümez deniliyor, Teyyare öz kardeşi yazıp yazmamakta kararsız kaldım. Birkasımında Mavidalgayı kumda geçeceğine inanıyorum, herkese bol şanslar.

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Binbastar
Bu işin uzmanı olmaz. 25 senelik tecrübem öyle diyor. At koşar baht kazanır.
Kuponun güzel olmuş, tutup dahada güzel olsun inşallah

Mine
Ziyaretçi
Mine

comment image

Hayatı kdkl
Ziyaretçi
Hayatı kdkl

BİZ İSTİYORUZ ATLAR GELSİN AMA MÜDAHALESİZ GELSİN ALTILIYA ÇOK DIŞARDAN MÜDAHALE VAR BUNDAN ADIM GİBİ EMİNİM.

Yazar: binbastar

Avatar