bursa altili tahminleri

29 MAYIS 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 Mayıs 2017 Bursa altılı ganyan tahminleri ve at yarışları. Bursa’da pazartesi günü 6 koşulu bir program var. Bursa at yarışları ile ilgili yorum ve altılı kuponlarınızı bu sayfada paylaşabilirsiniz.

1 – KOŞU: İyi bir form yakalamış olan KARAPANTER (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan formunu son startına da yansıtmış olan ORMANCI DAYI (8), aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken YILDIZABAKAN (4) ve YOLAŞAN (6) ciddi rakipleridir.

2 – KOŞU: Kum pist performansıyla dikkat çeken KARDELİNA (3) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FANCYCHANCY (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SAYDA (1) ciddi rakipleri olup İPEKKIZ (2) ihmal edilmemelidir.

3 – KOŞU: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan FLASHDANCE (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken HAŞİMOĞLU (3) ve QAZIM BABA (6) ciddi rakipleridir. GIOVINEZZA (2) sonraki ihtimaldir.

4 – KOŞU: Kum pist performansıyla dikkat çeken JUNIOR ZAPPA (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan NAMTAR (4) ciddi rakibi olup BABA FERHAT (1) ihmal edilmemelidir. BABA VANGA (3) sonraki ihtimaldir.

5 – KOŞU: Son koşularını ölçü almadığımız KING OF SONALP (2), iyi form durumuyla NYMPHADORA (1), son startıyla dikkat çeken ekürili MISTER RIPLEY (6-10-11) ve etkili jokeyiyle DEKMAN (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6 – KOŞU: İyi form durumunu kum pistteki son koşularına da yansıtmış olan METAL FIRTINASI (4) kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız KARAÇİVİ (1) ve BABA AHMET (2) ciddi rakipleri olup HALİME HANIM (3) sonraki ihtimaldir.

Beygir.com altılı tahminleri

Agf  oranları ve diğer gazetelerin tahminleri gün içinde paylaşılacaktır.

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yuemfa

Bol şanslar ADMİN

YILDIZABAKAN, KARAZEYTİN, VELİAHTIM
FANCYCHANCY
GIOVINEZZA, HAŞİMOĞLU
BABA FERHAT, NAMTAR
1, 2, 4, 5, 6
1, 2, 4

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar admin bey

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x