izmir altili tahminleri can911

28 MAYIS 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Dün İzmir’de yağan yağmurun Çim pisti etkilemiş olabileceğini, son ana kadar olası değişiklikleri kollamanızı tavsiye ederek yorumlu İzmir tahminlerime geçiyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Sevdiği kum piste geri dönüş yapacak olan 3 (KRONOS) günün ilk önerisi. Son koşusundaki ikinciliğini beğendiğim 5 (MERTHAN) kesinlikle ihmale gelmez. Bursa’da kazanarak İzmir’e gelen 1 (ATOM ADAM) piste adapte olursa devreye girebilir. Son çalışmasını beğendiğim 7 (GAYEMSU) sürprizdeki önerim.

2.Ayak: Günün en çekişmeli ve keyifli mücadelesi olacağını düşündüğüm uzun mesafeli Handikap mücadele. Bir süredir özlediği 1.liğe uzanabilecek 3 (ZAMAN YOLCUSU) çalışmasıyla bunu elde edebileceğini göstermiş. Takı değişikliğine bağladığım son koşusunu, bugün de ekürisiyle start alacak olan 5 (TAŞIYAN) devreye girebilir. Kazanarak yakaladığı moralin etkisiyle 9 (GÜVEN BEY)  uygun kilosuyla yine söz sahibi olabilir. Çimde daha etkili olup bir süredir uzak kalan ve kendini unutturan isimler 8 (KEHKEŞAN), 7 (KAŞİF) ve 1 (ESRAR DEDE) sürpriz önerilerim.

3.Ayak: Binicisi nezaretinde gerçekleştirdiği çalışmada ışık veren 4 (İÇİL), grubun tecrübeli ismi 3 (BESSEY) ve uygun grupta etkili olabilecek 2 (BALK) bu koşu için yeterli olacaktır.

4.Ayak: Binicisiyle gerçekleştirdiği son koşuda burun farkıyla Reco arkasında 2.likte kalan 3 (SKYNET) bugün bu grupta kazanacaktır. BANKOM

5.Ayak: Günün ikinci maiden ayağında son koşusunda sonlarda etkili bir dinçlik sergileyen 8 (MUTLAN SULTAN) küçük oynamak isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Son koşusunda geride bıraktığı isim olan 1 (DEMİRBABA) ve yaptığı küçük takı değişikliği ile çalışmalarına olumlu yansıdığını gördüğüm 6 (BELÇİM) geniş oynayacaklara diğer önerilerim.

6.Ayak: Dişilerin iştirak edeceği KV-6 Gece koşusunda form durumları ve çalışmalarıyla 3 (AMBERİM), 5 (ÇARÇIRA), 7 (FAİRYFAST) ve 8 (KIZIMASLI) öncelikli tercihlerim. Bir  süredir Kum pistte kendisini unutturan çimde daha başarılı olan 2 (GREEN PUSS) ve çalışmasını beğendiğim çimde de daha etkili olabilecek 14 (PEDALİZA) günün bomba önerileri olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-5-1-7

2.Ayak: 3-5-9-8-7-1

3.Ayak: 4-3-2

4.Ayak: 3

5.Ayak: 8 /// 1-6

6.Ayak: 3-5-7-8-2-14

Geniş Kupon Tutarı: 77,76 TL (5.Ayakta 8 tek seçimiyle küçük kupon tutarı 25,92 TL’dir)

 

Yedili Ganyan Şablonum:

2.Koşu: 5

3.Koşu: 3-5

4.Koşu: 3-5-9-8

5.Koşu: 4-3-2

4.Ayak: 3

5.Ayak: 8

6.Ayak: 3-5-7-8

Kupon Tutarı: 24,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Can Bey

ozgun1

Bol şanslar Can Bey. Nacizane fikrim 3.ayakta 1-GÜNEBAKIŞ’ın önde boş kalıp koşuyu bitirebilme ihtimaline karşı bi çizgide ona atmanı tavsiye ederim :)

Mustafa

1 ci 3 ganyan İzmir ne kadar verdi bilen .

admin

7,33 tl verdi

burak

Basarrilarinizin devami ni dilerim …

hayalperest

can bey teşekkürler izmir ve bursa oyunlarında sizi takip ediyorum sizin sayenızde dün yine altılıyı aldım hemde 10 liraya çok teşekkür ederim başarılarınızın ve yorumlarınızın devamını dilerim

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x