Ana Sayfa / Tahminler / 28 MAYIS 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
izmir altili tahminleri can911

28 MAYIS 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Dün İzmir'de yağan yağmurun Çim pisti etkilemiş olabileceğini, son ana kadar olası değişiklikleri kollamanızı tavsiye ederek yorumlu İzmir tahminlerime geçiyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Sevdiği kum piste geri dönüş yapacak olan 3 (KRONOS) günün ilk önerisi. Son koşusundaki ikinciliğini beğendiğim 5 (MERTHAN) kesinlikle ihmale gelmez. Bursa'da kazanarak İzmir'e gelen 1 (ATOM ADAM) piste adapte olursa devreye girebilir. Son çalışmasını beğendiğim 7 (GAYEMSU) sürprizdeki önerim.

2.Ayak: Günün en çekişmeli ve keyifli mücadelesi olacağını düşündüğüm uzun mesafeli Handikap mücadele. Bir süredir özlediği 1.liğe uzanabilecek 3 (ZAMAN YOLCUSU) çalışmasıyla bunu elde edebileceğini göstermiş. Takı değişikliğine bağladığım son koşusunu, bugün de ekürisiyle start alacak olan 5 (TAŞIYAN) devreye girebilir. Kazanarak yakaladığı moralin etkisiyle 9 (GÜVEN BEY)  uygun kilosuyla yine söz sahibi olabilir. Çimde daha etkili olup bir süredir uzak kalan ve kendini unutturan isimler 8 (KEHKEŞAN), 7 (KAŞİF) ve 1 (ESRAR DEDE) sürpriz önerilerim.

3.Ayak: Binicisi nezaretinde gerçekleştirdiği çalışmada ışık veren 4 (İÇİL), grubun tecrübeli ismi 3 (BESSEY) ve uygun grupta etkili olabilecek 2 (BALK) bu koşu için yeterli olacaktır.

4.Ayak: Binicisiyle gerçekleştirdiği son koşuda burun farkıyla Reco arkasında 2.likte kalan 3 (SKYNET) bugün bu grupta kazanacaktır. BANKOM

5.Ayak: Günün ikinci maiden ayağında son koşusunda sonlarda etkili bir dinçlik sergileyen 8 (MUTLAN SULTAN) küçük oynamak isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Son koşusunda geride bıraktığı isim olan 1 (DEMİRBABA) ve yaptığı küçük takı değişikliği ile çalışmalarına olumlu yansıdığını gördüğüm 6 (BELÇİM) geniş oynayacaklara diğer önerilerim.

6.Ayak: Dişilerin iştirak edeceği KV-6 Gece koşusunda form durumları ve çalışmalarıyla 3 (AMBERİM), 5 (ÇARÇIRA), 7 (FAİRYFAST) ve 8 (KIZIMASLI) öncelikli tercihlerim. Bir  süredir Kum pistte kendisini unutturan çimde daha başarılı olan 2 (GREEN PUSS) ve çalışmasını beğendiğim çimde de daha etkili olabilecek 14 (PEDALİZA) günün bomba önerileri olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-5-1-7

2.Ayak: 3-5-9-8-7-1

3.Ayak: 4-3-2

4.Ayak: 3

5.Ayak: 8 /// 1-6

6.Ayak: 3-5-7-8-2-14

Geniş Kupon Tutarı: 77,76 TL (5.Ayakta 8 tek seçimiyle küçük kupon tutarı 25,92 TL'dir)

 

Yedili Ganyan Şablonum:

2.Koşu: 5

3.Koşu: 3-5

4.Koşu: 3-5-9-8

5.Koşu: 4-3-2

4.Ayak: 3

5.Ayak: 8

6.Ayak: 3-5-7-8

Kupon Tutarı: 24,00 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Can Bey

ozgun1
Üye

Bol şanslar Can Bey. Nacizane fikrim 3.ayakta 1-GÜNEBAKIŞ’ın önde boş kalıp koşuyu bitirebilme ihtimaline karşı bi çizgide ona atmanı tavsiye ederim :)

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

1 ci 3 ganyan İzmir ne kadar verdi bilen .

admin
Yönetici

7,33 tl verdi

burak
Ziyaretçi
burak

Basarrilarinizin devami ni dilerim …

hayalperest
Ziyaretçi
hayalperest

can bey teşekkürler izmir ve bursa oyunlarında sizi takip ediyorum sizin sayenızde dün yine altılıyı aldım hemde 10 liraya çok teşekkür ederim başarılarınızın ve yorumlarınızın devamını dilerim

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla